Іноді наші шкідливі звички стають теперішнім нещастям, як для самого курящого, так і для членів його сім'ї. Особливо актуально позбутися від шкідливих звичок стає сьогодні, коли криза багатьох позбавив можливості заробляти так само, як і раніше, а ціни на тютюнові вироби й на спиртні напої ростуть дуже швидко. Існує дуже гарний засіб змусити рідну людину кинути курити, причому, заговір подіє швидко й навіть якщо проводити ритуал буде не майстер. Головне, щоб у того, хто це буде робити, була повна впевненість у своїх силах і беззастережній вірі врезультат.

Той, кого ви хочете заговорити від паління, не повинен знати про ваш намір. Якщо ж ваша близька людина сам попросив вас про допомогу, то не говорите йому про те, коли збираєтеся проводити ритуал. магія
Не запитуючи дозволу, витягнетеся з пачки одну сигарету. Заздалегідь приготуйте листи від використаного лазневого віника, підпаліть ці листи, тримаєте в димі сигарету й читайте заговір
У пеклі в диявола дим валить,
У раба (ім'я) по диму душу не болить
Коли тільки Сатана Ангела обдурить,
Тоді тільки раб (ім'я) курити стане. Амінь.
Любою заговір краще читати три рази, навіть якщо вас про цьому й не попереджають. Є неписаний закон, відповідно до якого кожна заговір стає набагато дієвіше, після троєкратного прочитання
Після того, як заговір прочитана, покладете заговорену сигарету собі під мишку й носите її так доти, поки у вас не з'явиться можливість непомітно підкласти сигарету назад у пачку. Такий ритуал необхідно провести три рази. Після кожного ритуалу тяга до паління буде слабшати, поки зовсім не пропаде

Загадкове і Таємниче:
Не знаю,  чи кожний маг може це робити, але от «бабка» уміє  зняти будь-яке прокльон
Музика вітру! Гарна назва для дзвіночка й, здається, вся міць і первозданна сила вітру укладена
Прийшов час усвідомити, що хвороби наших тіл – це в першу чергу те, що ми заслужили. За законом Карми ми маємо те, що заслуговуємо.
Життя… Як багато в цьому слові. Хто ми? Навіщо ми? Що нас чекає? 3 вічних питання без відповіді. Турбота
Існує безліч способів очистити свій будинок від негативних енергопрограмм. Одним зі способів
Ви коли-небудь бачили літаючу тарілку? Якщо так, то вам дуже повезло. Деякі уфологи вважають, що НЛО є тільки вибраним.

Як правильно...