Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле. Цей процес почався в давній давнині, і на сьогоднішній день світогляд людини не розширилося, а ще більше звузилося.

Згадаєте, наскільки детальної стала наука, і як часто вчений, що спеціалізується на одній галузі, не має поняття про взаємозв'язок усього з усім у Всесвіті, не бачить глибоких причин і дальноидущих наслідків його дій.

Не розуміє, як на світобудові відіб'ється «науковий подвиг» у його вузькій галузі науки.

Прикладом цьому служить селекція рослин.

Почалося все з «мирного» схрещування плодів, а закінчилося практично зникненням природних природних видів харчових продуктів, що містять весь комплекс живильних речовин для людини.

Виведені численні сорти багато в чому уступають природним рослинам.

Почати з того, що вони стали менш витривалими до погодних умов, і закінчуючи тим, що багато хто з них просто вже не можуть розмножуватися від насінь, яких іноді попросту не дають.

А це значить, що природа просто перериває продовження роду цієї тупикової галузі рослин.

А селекціонер цього не бачить.

Він, одержуючи негативний результат, у який його тикає природа, як дурного кошеняти, не розуміє очевидного, і ще сильней хоче змінити рослина, ще далі ведучи його від первісного природного «еталона».

Навіть цей простий приклад показує, як далекий погляд сучасного вченого від глобальної оцінки процесів, що відбуваються у світі.

Тому, запевнення різних представників науки про наслідки «глобального потепління» викликають щонайменше сміх у тих, хто ще до деякої міри усвідомлює взаємозв'язок і взаємозалежність світових процесів.

Учені переживають, що надлишкові опади затоплять безліч землі.

Однак, згадаєте, наскільки раніше, навіть у Росії, були сніжні зими.

Скільки випадало снігу.

Це означало, що рівень опадів був вище, ніж сейчас.

і якщо рівень води у світовому океані через танення льодовиків підвищиться, це буде означати лише повернення колишніх рівнів опадів, зрошення посушливих місць, і в цілому рівномірний перерозподіл вологи по планеті Про некомпетентність сучасних учених говорить і той факт, що дотепер в офіційній науці існує безліч припущень про наслідки потепління клімату.

і одне іншому суперечить.

Це показує, наскільки важко сьогоднішнім ученим робити правильні висновки про процеси, що відбуваються не те, що у Всесвіті, але й навіть на нашій планеті.

Хоча будь-який ребенок, розум якого не обтяжений зайвими теоріями, гіпотезами й науковими постулатами, зрозуміє, що вода легко усмоктується піском, і якщо рівень її в океанах підніметься, основна водна маса піде на зрошення посушливих районів планети Мир так улаштований, що на будь-яку дію йде рівне йому протидія, що потім приводить всю систему світобудови у відносну рівновагу.

От і глобальне потепління зрівноважить баланс води й суши, і вирішить проблему з посушливими територіями - принеся туди довгоочікувані й потрібні опади.

А там, де з опадами й так проблем не було - просто збільшиться їхня кількість.

Але це не виходить, що такі райони будуть повністю затоплені А надмірна паніка, розпалювана навколо глобального потепління - лише черговий хід, що дозволяє маніпулювати заляканою свідомістю населення, заважаючи здраво міркувати й тверезо дивитися на що відбувається.

виходячи із усього вищесказаного, людям варто навчитися розширювати поле свого світогляду, уміти бачити картину миру в цілому, сприймати її у всім взаємозв'язку.

А цього можна досягти лише спілкуючись безпосередньо з живого всесвіту, перебуваючи в енергетичному й інформаційному природному полі.

Тому частіше бувайте на природі, віддаючись філософським міркуванням про буття, і ви на всі свої питання знайдете відповіді.

і ніхто й ніколи не зможе ввести вас в оману мнимими фактами про світобудову, тому що ви самі будете розуміти суть пристрою Всесвіту, почувати її, бути єдиної з нею, як того хотів наш Творець приворот - опис привороту й що таке приворот амулети й талісмани камені обережи - використання каменів оберегов, стаття про камені обережи приворот на гроші - приворот грошей, як правильно провести приворот на гроші довідатися майбутнє одворот у домашніх умовах самостійно - як зробити рассорку?

пристріт - що таке пристріт, опис пристріту псування - що таке псування, опис псування одворот і що таке одворот - стаття про одворот приворот на дзеркало - як правильно проводити дзеркальний приворот магія мозку й сили думки - лабіринти життя магія краси, що це таке?


Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
Амулети й талісмани У житті нас оточують самі різні негативні фактори: стрес, депресія, проблеми на роботі, у сім'ї, постійна суєта. У ц

Як користуватися Магією