Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле. Цей процес почався в давній давнині, і на сьогоднішній день світогляд людини не розширилося, а ще більше звузилося.

Згадаєте, наскільки детальної стала наука, і як часто вчений, що спеціалізується на одній галузі, не має поняття про взаємозв'язок усього з усім у Всесвіті, не бачить глибоких причин і дальноидущих наслідків його дій.

Не розуміє, як на світобудові відіб'ється «науковий подвиг» у його вузькій галузі науки.

Прикладом цьому служить селекція рослин.

Почалося все з «мирного» схрещування плодів, а закінчилося практично зникненням природних природних видів харчових продуктів, що містять весь комплекс живильних речовин для людини.

Виведені численні сорти багато в чому уступають природним рослинам.

Почати з того, що вони стали менш витривалими до погодних умов, і закінчуючи тим, що багато хто з них просто вже не можуть розмножуватися від насінь, яких іноді попросту не дають.

А це значить, що природа просто перериває продовження роду цієї тупикової галузі рослин.

А селекціонер цього не бачить.

Він, одержуючи негативний результат, у який його тикає природа, як дурного кошеняти, не розуміє очевидного, і ще сильней хоче змінити рослина, ще далі ведучи його від первісного природного «еталона».

Навіть цей простий приклад показує, як далекий погляд сучасного вченого від глобальної оцінки процесів, що відбуваються у світі.

Тому, запевнення різних представників науки про наслідки «глобального потепління» викликають щонайменше сміх у тих, хто ще до деякої міри усвідомлює взаємозв'язок і взаємозалежність світових процесів.

Учені переживають, що надлишкові опади затоплять безліч землі.

Однак, згадаєте, наскільки раніше, навіть у Росії, були сніжні зими.

Скільки випадало снігу.

Це означало, що рівень опадів був вище, ніж сейчас.

і якщо рівень води у світовому океані через танення льодовиків підвищиться, це буде означати лише повернення колишніх рівнів опадів, зрошення посушливих місць, і в цілому рівномірний перерозподіл вологи по планеті Про некомпетентність сучасних учених говорить і той факт, що дотепер в офіційній науці існує безліч припущень про наслідки потепління клімату.

і одне іншому суперечить.

Це показує, наскільки важко сьогоднішнім ученим робити правильні висновки про процеси, що відбуваються не те, що у Всесвіті, але й навіть на нашій планеті.

Хоча будь-який ребенок, розум якого не обтяжений зайвими теоріями, гіпотезами й науковими постулатами, зрозуміє, що вода легко усмоктується піском, і якщо рівень її в океанах підніметься, основна водна маса піде на зрошення посушливих районів планети Мир так улаштований, що на будь-яку дію йде рівне йому протидія, що потім приводить всю систему світобудови у відносну рівновагу.

От і глобальне потепління зрівноважить баланс води й суши, і вирішить проблему з посушливими територіями - принеся туди довгоочікувані й потрібні опади.

А там, де з опадами й так проблем не було - просто збільшиться їхня кількість.

Але це не виходить, що такі райони будуть повністю затоплені А надмірна паніка, розпалювана навколо глобального потепління - лише черговий хід, що дозволяє маніпулювати заляканою свідомістю населення, заважаючи здраво міркувати й тверезо дивитися на що відбувається.

виходячи із усього вищесказаного, людям варто навчитися розширювати поле свого світогляду, уміти бачити картину миру в цілому, сприймати її у всім взаємозв'язку.

А цього можна досягти лише спілкуючись безпосередньо з живого всесвіту, перебуваючи в енергетичному й інформаційному природному полі.

Тому частіше бувайте на природі, віддаючись філософським міркуванням про буття, і ви на всі свої питання знайдете відповіді.

і ніхто й ніколи не зможе ввести вас в оману мнимими фактами про світобудову, тому що ви самі будете розуміти суть пристрою Всесвіту, почувати її, бути єдиної з нею, як того хотів наш Творець приворот - опис привороту й що таке приворот амулети й талісмани камені обережи - використання каменів оберегов, стаття про камені обережи приворот на гроші - приворот грошей, як правильно провести приворот на гроші довідатися майбутнє одворот у домашніх умовах самостійно - як зробити рассорку?

пристріт - що таке пристріт, опис пристріту псування - що таке псування, опис псування одворот і що таке одворот - стаття про одворот приворот на дзеркало - як правильно проводити дзеркальний приворот магія мозку й сили думки - лабіринти життя магія краси, що це таке?


Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
довідатися майбутнє. Хто не хоче довідатися майбутнє, що готовить доля? Нехай навіть заради інтересу, але кожний або самостійно ворож

Як користуватися Магією