Чи існує приворотна молитва на любов чоловіка й чоловіка? Тут я приведу приклад такої молитви - звертання до Творця в допомогу для любові в сім'ї - для жінок, у яких пішов чоловік, і ви хочете повернути свого чоловіка: "Господи Всюдисущий!

До тебе волає дочка твоя, (ваше ім'я).

Бачиш ти все, що робиться на Землі, і бажаєш дітям своїм тільки щастя!

Дав ти нам, Батько, Любов для щастя!

Допоможи, будь ласка мені повернути в мою сім'ю любов, ту, що гріла серце моє й чоловіка мого (ім'я), дай мені знання того, як повернути в сім'ю чоловіка мого, як любов нашу зберегти й примножити.

або пішли мені помічників, які допоможуть мені відновити мою сім'ю, і зробити себе, свого чоловіка й дітей наших ще счастливее чим раніше.

Дякую тобі, Батько, що вислухав мене, і від усього серця вірю в допомогу твою, і запевняю, що готово боротися за щастя своє до кінця!

" Інші корисні молитви ви можете прочитати на нашім сайті , а також інші відомості про Бога, релігію, магію й законах всесвіту.

Такі молитви не тільки існують, але й цілком успішно застосовуються для відновлення сім'ї, повернення коханої людини, і взагалі створення любові в житті того, хто цю молитву використовує.

Сама по собі молитва - це звертання до Вищих Сил - до Бога, Святим тієї або іншої конфесії, ангелам і іншим світлим істотам.

Тому, молитва не може принести шкоду, а приворотна любовна молитва тим більше - вона приносить тільки користь і любов у життя людини.

Текст молитви залежить від того, до кого саме ви звертаєтеся по допомогу у відновленні любовних відносин.

Найкраще буде, якщо ви складете молитву самі, від душі.

використовувати цю приворотну молитву ви можете коли завгодно - вона не йде в прив'язку до місяця або дня тижня, тому що Бог-Батько, до якого йде звертання - може чути й допомагати вам у будь-яку годину дня й ночі, роки й тижні.

Як швидко приходить допомога?

Завжди по-різному, але відповідь ви почуєте, відчуєте вже під час прочитання даної молитви, якщо ваша душа відкрита, і в ній живе віра.

Впустую, без віри в Бога, без віри в саму магію слова, магію Всесвіту починати ця справа не коштує.

Хоча Бог однаково проб'ється до вас, до вашої Душі - але потім, коли будуть сприятливі обставини.

<a href=/jupiter/category/17/message/310.

php>Приворотна молитва на любов чоловіка й чоловіка.

</a> Як її правильно читати?

Спочатку прочитайте її про себе, мовчачи, щоб зрозуміти зміст тексту, що саме ви будете просити.

Ви повинні так зрозуміти цю молитву, немов самі її склали.

і коли будете обертати її до Бога, вона буде йти із глибини вашої душі.

Добре, якщо ви, прочитавши зразок, по-своєму складете звертання до вашого Батька Небесному.

Тоді йому приємніше буде слухати вас, як усвідомленого людини, що говорить зі своїм батьком своїми словами, а не заученими фразами Дана приворотна молитва на любов чоловіка в жодному разі не насилує улюбленого вами людини, придушуючи його волю й змушуючи любити вас і прагнути до вас.

Звертаючись по допомогу до вашого небесного Батька, ви просите його допомогти вам усвідомити, що саме ви самі повинні зробити, щоб ваш улюблений знову любив вас.

Відповідь вам може прийти у вигляді ваших власних думок, у вигляді випадкового здавалося б розмови, у вигляді прочитаних рядків із книг - відповідь прийде таким, яким він до вас дійде максимально зрозуміло.

Після молитви ви самі будете чекати Знака від Бога, Що Всевідає, і ви цей знак побачите, відчуєте.

і використовуєте з максимальною користю для вас і вашої коханої людини У завершення хочу нагадати вам про правила створення любові - вони описані на нашім форумі - ці правила допоможуть вам не тільки повернути чоловіка або кохану людину, але й підтримувати у ваших серцях любов і далі, після того, як ви його повернетеся Удачі вам, щастя й любові!

визначення підлоги майбутнього ребенка - способи визначення по нумерологии, харчуванню, даті народження, прізвищу й ім'ю матері й від ца.

змови від пияцтва, обряди й молитви на рятування від алкогольної залежності мудрі виречення філософів, письменників як довідатися їсти чи на мені псування - способи самодіагностики пристріту, псування й іншого виду негатива як позбутися від свекрухи - обряди на розрив родинного зв'язку й одворот свекрухи від сина Матрона Московська - свята, збігла до Бога, але й донині допомагає людям і несучому щиросердечному світлу й зцілення магія грошей у сучасному світі - вампіри серед нас - класифікація вампірів, способи захисту від вампірів кінець світу Ванга пророкувала, або це домисли журналістів?

Як уникнути кінця світла secret фільм про закон притягання, про те, як виконувати свої бажання й робити наше життя такий, який ми хочемо аура людини - її структура, шари аури, їхньої функції й призначення бізнес магія - ритуали на захист бізнесу, на чищення грошових потоків, на залучення клієнтів і прибутку

Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
Амулети й талісмани У житті нас оточують самі різні негативні фактори: стрес, депресія, проблеми на роботі, у сім'ї, постійна суєта. У ц

Як користуватися Магією