пристріт і псування - потерпілим від пристріту й псування може стати кожний, причина може критися у всім, що викликає заздрість навколишніх. Це може бути краса, багатство, дорогі машини й речі, здоров'я й слава, всі, чому можна позаздрити.

Раніше пристріт допомагали зняти знахарки й відьми, тепер їх не стало, а лихо не зникло.

Тому єдиний вихід - відновлювати загублені знання по крупицях, учитися допомагати собі самим.

Мені повезло, моя бабуся, що лікувала все життя, тихенько передавала мені своє вміння, як забрати пристріт і псую, а я не бачу нічого поганого в тім, що користуюся її знаннями й поділюся ними з вами.

Багато людей пристрастилися до випивки, дня не можуть прожити без спиртного, можливо на них зробили пристріт і псую, перетворили в п'яниць.

За старих часів для зняття пристріту й псування наговорювали на воду з колодязя: «Що я хочу зробити над рабом (ім'я), його тілом - ти, небо бачиш і чуєш.

Зірки ясні, ідіть у чашу шлюбну, де вода дзюрчить, пити не велить.

Сонечко ясне, іди до мене на двір, там ні людей, ні звірів.

Місяць ти срібний, прийди до мене в кліть, там мені охото ревіти.

Зірки ви ясні, угамуйте раба (ім'я) від вина.

Сонечко червоне, відверни раба (ім'я) від вина.

Місяць ясний, утихомир раба (ім'я) від вина.

Амінь.

» Що таке пристріт і псування?

Це енергетичні пробки, які заважають рухатися космічної енергії по тілу людини, його починають мучать хвороби, особисте життя розбудовується, робота не клеїться, починається суцільна смуга невдач.

У церкві продають білі свічі, за допомогою яких можна зняти пристріт і псую.

Перший крок - це очищення й активізація енергетичних каналів.

Для цього над тім'ячком, ближче до задньої частини голови, треба провести проти годинникової стрілки 32 рази.

Якщо людина «зіпсований», то свіча починає тріскотіти, коптити й випускати чорний дим.

зціля_ Коли відчує тепло, прискорене серцебиття, значить енергія в нього ввійшла.

Після цього можна переходити до хребта, водити свічею нагору-долілиць по спіралі проти годинникової стрілки на відстані 5 сантиметрів.

Свіча знову може затріщати, значить у цьому місці теж перебуває скупчення негативної енергії.

Уздовж цих місць треба водити свічею, поки тріск не зникне.

Поки ви забираєте негативну енергію, варто читати молитву «Отче наш».

Ця процедура йменується «викочування свічею», під час цього дійства негативна енергія забирається в людини й спалюється.

За один раз, якщо пристріт або псування зроблене сильно, їх можна не забрати.

У такому випадку треба робити кілька разів, поки свіча не перестане тріскотіти й коптити.

Одною свічею можна користуватися не більше 6 разів.

Віск, що стікає зі свічі, за формою може нагадувати астральну форму захворювання або особа чаклунки.

Недогарок свічі не можна потім використовувати в побуті або викидати в будинку, треба знайти в лісі старе, засохле дерево й закопати недогарки під ним, щоб пристріт і псування ні на кого не перейшли.

У тих місцях, де було скупчення негативної енергії в тілі людини, там завжди буде подвивих хребців, тому, що в цьому місці була порушена енергетика.

Після «викочування» пристріту й псування людині необхідно пройти курс мануально терапії, повернути хребці на місце, тоді кровообіг повернеться в колишнє русло, людина швидко піде на виправлення.

і обов'язково хочу сказати, як уберегти від пристріту й псування немовляти і його мати.

Знахарка повинна взяти річкову воду проти плину, обов'язково зачерпнути чистим цебром.

Принеся воду додому, що робить оберіг від пристріту й псування людина повинен перед початком обов'язково прочитати «Отче наш», потім занурюючи праву руку в цебро, зачерпувати воду долонею й піднімати руку так, щоб вода стікала з ліктя в спеціальний посуд.

Воду треба зачерпувати 3 рази по 9 жмень, при цьому вголос треба вважати «не один, не два, не три...

». Поки вода тече по руці треба шепотіти наступну змову: « Вода-Водица, світла криница, дай води від усякого лиха.

Умиваю я раба Божого (ім'я) від уроків, від призерів, від прикосов, від ока худого, від дівки-черноризки, від баби-самокрутки, мужика-чаклуна.

На тім ключ і замок, а ключ кидай у вир, щоб там лежав і ніхто не брав.

Моєму слову амінь».

Коли вода набрана в посудину, туди треба опустити три розпечених докрасна вугілля.

Після цього породіллю, щоб зробити захист від пристріту й псування, варто поставити особою на схід, три рази бризнути їй в особу, а воду, що залишилася, вилити їй на голову.

магія насінь і трав - застосування в побуті магії насінь, магія насінь і трав у житті людей тонкий мир - про тонкий світ, тонкий мир у житті, що таке тонкий мир приворот у домашніх умовах по фотографії самостійно.

як зробити приворот будинку Шарлатани, шахраї, ошуканці чорна й біла магія - чи варто ділити магію на чорна й білу, або все-таки магія єдина?

що таке чорна й біла магія сильний приворот.

як зробити сильний приворот - способи й методи повернути кохану.

чи можна повернути кохану без наслідків?

змова - змови й що таке змова взагалі, приклади побудови змови змова на удачу.

приклад змови на удачу і його опис.

як зробити змова на удачу змова від пристріту зняття псування дзеркальний приворот самостійно - приклад привороту на дзеркало

Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
Амулети й талісмани У житті нас оточують самі різні негативні фактори: стрес, депресія, проблеми на роботі, у сім'ї, постійна суєта. У ц

Як користуватися Магією