Для того, що б зняти із себе псую необов'язково звертатися до сильних екстрасенсів, чаклунам і магам, робити складні й часом небезпечні ритуали, цілком достатньо звернутися до Бога, вірі й православним молитвам. Існують різні християнські молитви, щоб зняти із себе псую.

Основна молитва здатна очистити людину від негатива, це молитва «Живі допомоги», іменована в Біблії ще і як псалом 90.

Крім того, якщо цю молитву написати на папірці й носити постійно із собою вона охоронить від пристріту й псування Християнські методи й молитви, щоб зняти із себе псую не обмежуються тільки прочитанням 90 псалма.

Якщо псування вже нанесене, то її необхідно вивести, зняти з людини.

Для цього поряд із читанням молитви, щоб зняти із себе псую необхідно буде також проробити певні дії.

Псую можна перевести з людини у воду, що потім виливають на землю Для зняття псування цим способом необхідно прочитати молитви, щоб зняти із себе псую, а саме псалом 90 і молитву Пресвятої Богородиці Псалом 90 «Живучий під покривом Всевишнього, під тінню Всемогутнього спочиває й говорить Господові: «Господи, ти притулок моє й мій захист, Бог мій єдиний, на який я уповаю»!

Він позбавить мене від мережі ловця, позбавить від згубної виразки.

Пір'ям своїми осінить мене, і під крилами Його я буду в безпеці; щит мій і огородження - істина Його.

Не убоюсь я жахів нічних, і стріли, що летить у мене вдень, виразки, що ходить у мороці, різної зарази, що спустошує людей опівночі.

Упадуть поруч мене тисячі й десять тисяч одесную мене, а до мене не наблизитися.

Лише дивитися буду очима своїми й побачу відплату грішникам.

Адже я сказав: «Господь - сподівання моє», Добродії Всевишнего я обрав притулком своїм.

Не трапитися із мною зло й виразка, не наблизиться до лихо житлу моєму, тому що ангели мої заповідять про мене - охороняють мене на всіх шляхах моїх.

На руках несуть мене, і не претикнуся я об камінь ногою своею.

На аспіда й василіска не наступлю, зневажати буду лева й дракона.

«За те, що возлюбил Добродії я, позбавить він мене, захистить мене, тому що я пізнав ім'я його.

Воззовет він до мене, і я почую його, я з ним і в скорботі й у радості».

Після читання псалма потрібно прочитати додатково наступні молитви, щоб зняти із себе псую.

Вибір молитви залежить від того, яким саме способом ви збираєтеся зняти псування.

Тут існує два варіанти.

Перший це прочитати молитви, щоб зняти із себе псую на святу воду, для того, що б потім умитися нею, і спосіб другий, з використанням церковного воску.

У другому випадку після прочитання молитви, щоб зняти із себе псую, використовувану в ритуалі воду, буде необхідно вилити.

Уважається, що негатив переходить у воду за допомогою чудодійної сили молитви, щоб зняти із себе псую, тому від такої води необхідно позбутися, виливши неї вземлю.

Спосіб перший молитва Пресвятій Богородиці читається над посудиною зі святий водою.

«Ішла Пресвята Богородиця пречиста через мосток, а їй ідуть назустріч Микола Догідник і іоанн Богослов так илия Пророк.

Запитали святі неї: «Куди ти, матінка шлях тримаєш?

» Відповідає Вона їм: «іду я нерви вмивати, ока прочищати, вуха продувати рабові Божому (ім'я рік), виганяти гіркоту й тугу з його голови, його рук, його ніг, з живота його, із серця, з печінки, із хребта, з його синіх жил, з його червоної крові».

Рятівник із хрестом, той Рятівник над нечистим сатаною переможець, прожени Сатану з раба Божого (ім'я рік).

Ідете, злі парфуми нечисті, на всі чотири сторони.

ідіть нечисті туди, де трава не росте, де вітер не віє, де сонце не гріє, у безодню пекельну, на саме дно Це не я раба Божого (ім'я рік) лечу, це лікує Пресвята Божа матінка.

Це вона заговорює, Добродії на допомогу призиває, призиває з ангелами, призиває з архангелами, призиває з небесними силами вкупі з ясною зорею, з нічною зіркою.

Свята доріжка на святому місці й святій молитві її обгороджує.

Господи, урятуй і збережи раба Божого (ім'я рік).

Амінь».

По закінченні читання вище написаної молитви, щоб зняти із себе псую, варто кинути у святу воду щіпку солі й попросити святу воду допомогти позбутися від псування.

Після цього частина води необхідно випити, а іншою частиною обляпати весь будинок, починаючи зі спального місця, де спить людина із псуванням, і умитися залишками Спосіб другий У чашу зі святою водою, приблизно грам 50, виливаються 150 грам розтоплених воскових свіч.

Під час цього читаються спеціальні молитви, щоб зняти із себе псую наведені нижче.

Потім тримають чашу з воском над головою хворого й знову читають ті ж молитви, щоб зняти із себе псую.

Втретє читається молитва вже перед тим, як винести воду з будинку молитви, щоб зняти із себе псую за допомогою святої води й воску «Господи наш ісусові, Сині Божий, відгороди нас святими твоїми ангелами й молитвами Володарки нашої Богородиці, силою хреста животворящого, святого Архістратигу михайла, святого пророка іоанна Богословів, священномученика Купріяна, Святителя Микити Новоміського, преподобного Сергия ігумена Радонежского, святителя Миколи, преподобного Серафіма Саровского, святих мучениць Віри, Надії, Любові й матері їхньої Софії й всіх святих Твоїх, допоможи мені, рабові (ім'я рік), позбав мене від усякого зла, чаклунства, чарівництва, чарівництва й лукавих людин, так не зможуть вони заподіяти мені зла.

Амінь».

«Господи, Владика, променистим світлом Твого сяйва врятуй і збережи мене раба твого ранком, удень і ввечері, на сон прийдешній і видали всякі злі погані, що діють по наущению диявола.

Хто думав і хто зробив, поверни все їхнє зло назад у пекло.

Твоє є Царство й Сила й Слава Батька, і Сина, і Святого Духа.

Амінь».

Уважається, що якщо виплеснути воду з воском якнайдалі від будинку з нею, виплеснеться й псування Звичайно цієї не всієї молитви, щоб зняти із себе псую.

Залежно від ситуації можна звернутися по допомогу й до таких молитов, як молитва про множення любові в сім'ї або про примирення ворогуючих, молитви в допомогу скорбної.

Ці молитви можна приєднувати додатково до основним.

як лікувати немовляти від пристріту.

способи лікування немовляти від пристріту види отворотов.

одвороти і їхні види.

які види одворотів існують очищення будинку.

як очистити будинок і як провести очищення будинку місця сили - види місць сили, їхнє виникнення й використання як стати магом у реальному житті - базові вміння мага, знайомство зі Шляхом Мага холотропное подих - історія виникнення, суть, методика Допоможіть зберегти сім'ю Допоможіть приворотом магія повітря.

що таке магія повітря.

опис поняття магії повітря містика - що це таке.

Усе про містичні прояви в нашім житті здійснення бажань - наші з вами бажання виконуються ЗАВЖДИ!

єгипетські піраміди - їхнє призначення.

про сучасні піраміди

Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
Амулети й талісмани У житті нас оточують самі різні негативні фактори: стрес, депресія, проблеми на роботі, у сім'ї, постійна суєта. У ц

Як користуватися Магією