Мабуть, сама загадкових і незрозуміла із всіх видів порч, які робляться людині - це псування на самітність. Ти гарний і розумний, сповнений енергії й сил, а протилежна підлога біля тебе подовгу не затримується, воліючи часом людини, що уступає тобі у всім: і в красі, і в розумі, і в положенні в суспільстві.

От така вона, псування на самітність...

Дуже часто псування на самітність - це альтернатива «одвороту від улюбленого», у боротьбі за чоловіка.

Чаклун не буде працювати із чоловіком, що набагато сложней, а пошле псування на самітність його коханої, що набагато простіше, і сполучник розпадеться сам собою.

А та лиходійка, що звернулася до чаклуна по допомогу, побачивши, що псування на самітність дала свої плоди, поведе улюбленого, що потеряли всякий інтерес до колишньої подруги.

Дуже часто твоя «улюблена подруга», просто із заздрості, що ти гарніше й розумніше її, користуєшся більшою популярністю в чоловіків у загальних компаніях, прибігає до псувань на самітність, і от вона вже королева вечірки, а тебе ніхто не бачить, шанувальники кудись розбігаються, а ти залишаєшся не при справах.

Псування на самітність - це не обов'язково повна відсутність чоловіків у твоєму оточенні.

Може бути варіант, що ти будеш і не одна, але твої потенційні кавалери - це одружені чоловіки, бабії, пройдисвіти, алкоголіки, в-загальному такі представники чоловічої статі, з ким долю навіть і не хочеться зв'язувати.

Уже давно замічено, що в основному псування на самітність робиться гарним і розумним дівчинам у молодому віці.

Адже саме в цьому періоді все дівчини прагнуть вийти заміж, а коли одна з подруг «перетягає» всіх хлопців до себе, те менш щаслива, але заздра подруга, намагаючись урятувати своє положення, готова піти на будь-які хитрування.

Псування на самітність - безпрограшний варіант, от тільки де гарантія, що всі молоді люди кинутися до неї, злюка не замислюється...

Тому, розумн і гарні, будьте насторожі!

Адже в основному псування на самітність робиться на особисті речі, ніколи не давайте свої речі навіть кращим подругам, хто знає, який ніж захований і їх за спиною...

Від народження, з покоління в покоління псування на самітність не дається й не передається.

Не треба плутати псування на самітність із вінцем на безшлюбність, що насилается на весь рід з метою його вивести.

Подивитеся на свою ліву руку, якщо ви «самотні» волею долі, то на руці не повинне бути лінії шлюбу.

Якщо ж лінія є, то на вас просто зроблене псування на самітність, бігцем біжіть до майстра й молите бога, щоб вам змогли допомогти.

Псування на самітність знімається практично будь-яким майстром на відміну від вінця на безшлюбність.

Як же розпізнати, що на вас псування на самітність, може ви просто не вмієте спілкуватися із протилежною підлогою, знаходити з ним загальна мова.

Не ламайте голову, придумуючи для себе страшні прокльони й псування.

Візьміться за свій зовнішній вигляд, навчитеся бути уверенней у собі.

От тільки почавши знайомитися й спілкуватися із протилежною підлогою, ви зможете зрозуміти, зроблена на вас псування на чи самітність ні, коли по непояснених причинах всі знайомства будуть розбудовуватися, ви будуть кидати заради інших, менш привабливих і розумних.

А щоб ваші «кращі подруги» із чорної заздрості й від недалекого розуму не зробили за допомогою чаклунів на вас псую на самітність, запам'ятаєте наступні слова.

Серце завжди підкаже, коли їх варто прочитати: Стовп поставлений Вседержителеві.

Одною рукою крессом хрещуся, іншою рукою за стовп потримаюся.

і як легко стовп не зломити, так і мене словом не зіпсувати, мені не нашкодити.

Від усякого слова закриваюся, за стовп чіпляюся.

В ім'я Батька, і Сина, і Святого духу.

Амінь.

магія будинку й на кухні - історія магії в будинку, пищачи й магія магія й влада - історична позиція магії й влади біла магія змови білої магії - про змови в білій магії розмова з Богом, або "мовцем простір" наталя степанівна магія - про магію від наталі степановой російська магія - історія російської магії змови на гроші - як правильно провести змови й ритуали на гроші приворот на любов хлопця або дівчини, як робити привороти, використовуючи енергію любові й не тільки.

приворот на сперму - як зробити приворот на сперму, способи приворотів на сперму руні ворожіння.

руні і їхнє значення, ворожіння на рунях виклик людини - змови й ритуали на виклик людини, як правильно робити виклик приворожити дружину - як правильно приворожити улюблену жінку, привороти на дружину


Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
Амулети й талісмани У житті нас оточують самі різні негативні фактори: стрес, депресія, проблеми на роботі, у сім'ї, постійна суєта. У ц

Як користуватися Магією