із всіх приворотів, приворот місячними є найдужчим. Його найчастіше досить складно зробити й дія його довгостроково.

приворот місячною кров'ю затягає чоловіка не тим, що викликає емоційну прихильність і любовні почуття, а винятково сексуальною стороною життя.

зняти псування привороту місячними дуже важко.

приворот місячними наноситися двома способами.

перший, дівчина наносить краплю місячної крові собі на чоло й читає змову на хлопця.

приворот діє до наступних місячних, тобто рівно місяць, потім процедуру необхідно повторювати.

Другий же приворот набагато сильніше, трохи краплі місячної крові додаються в їжу й питво, це дійство супроводжується певними словами.

Якщо що причаровується з'їв або випив такий продукт, то його почне сильно тягти до особи його що приворожила.

Мінус такого привороту в тім, що піки потяга доводитися саме на період місячних дівчини.

за цією ознакою й можна визначити, що приворот зроблений саме таким образом Для того, що б зняти псування привороту місячними необхідно скористатися кожним з описаних нижче способів спосіб перший.

Необхідно звернутися до професіонала й повністю довіритися йому.

Тільки важливо знайти найсильнішого, котрий дійсно може зняти псування привороту місячними, тому що ритуал досить незвичайний і впоратися з ним не кожному фахівцеві під силу спосіб другої.

зняти псування привороту місячними можна дотримуючи сорокадневний пост, під час якого заборонене поїдати м'ясо й рибу.

Під час поста необхідно щодня молитися ранком і ввечері, читаючи спеціальні молитви, які є в кожному православному молитовнику.

Так само під час поста необхідно відвідувати щонеділі, не пропускаючи, церква.

Відстояти службу необхідно з початок до кінця спосіб третій.

Для того щоб зняти псування привороту місячними цим способом, знадобитися помощник.

приворожений повинен устати посередині кімнати, а помогающий йому із запаленою свічею ходити довкола нього проти годинникової стрілки.

Той, з якого знімають псування повинен читати молитву Отче наш, а помічник зі свічею в цей час ходити по колу, відраховуючи кола рівно 32 рази.

свічею треба водити уздовж усього тіла зверху долілиць.

спосіб четвертий, чорний.

зняти псування привороту місячними можна власною кров'ю взятої з мізинця на правій руці.

Краплі крові необхідно накапати в склянку зі святою водою.

Намалювати на дерев'яній підлозі, або якщо немає можливості на великому листку білого паперу, наприклад ватмані пентаграмму, п'ятикутну зірку, укладену в коло.

У центрі пентаграмми розміщається склянка з водою й вашою кров'ю.

На кінцях зірки розставити свічі, які варто запалювати, тому що начебто ви знову малюєте зірку.

Так само для того, що б зняти псування привороту місячними знадобитися циганська голка, який необхідно крутити воду в склянці проти годинникової стрілки, при цьому потрібно буде сказати такі слова: Кров миючи чиста, як свята вода в цій склянці.

Усе пройшло, ладь.

Амінь.

Потім варто встати й вийти з кімнати.

Не можна більше дивитися на ці свічі поки вони не сгорят.

перевіряти згоріли чи свічі ні можна по світлу, якщо ви проробляйте процедуру, як зняти псування привороту місячними вночі, або через дзеркало, якщо вдень.

Коли свічі догорять, голку необхідно поламати на дві частини й викинути в різні сторони на вулиці, а води випити залпом.

іноді трапляється так, що одна або кілька свіч потухли й не згоріли повністю.

У цьому випадку голку ламати не коштує, воду ж можна випити, але дня через два необхідно зняти псування привороту місячними цим же способом.

Тому що погасла свіча говорить про те, що дівчина, що наслала приворот сильніше вас і ритуал не спрацював, або спрацював тимчасово, і якщо його не повторити те приворот повернеться з колишньою силою.

змови на схуднення - як позбутися від зайвої ваги за допомогою змов і обрядів змова на вагітність - як забеременить за допомогою змов і ритуалів змова на секс - як зробити змова на секс зняти псування із чоловіка самому магія грошей - грошова магія, ритуали магії грошей, що таке магія грошей псування - що таке псування, види псування приворот на любов для мусульман, що таке мусульманський приворот чорне вінчання - про те, що ця таке, суть обряду чорне вінчання змови на роботу - як досягти успіху в роботі, домогтися розташування начальства, знайти повагу й пошану в колективі що таке цвинтарний приворот?

приворот на цвинтар - загальні характеристики, опис історія магії і її розвиток у світі чорна магія змови - опис змов чорної магії


Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
Амулети й талісмани У житті нас оточують самі різні негативні фактори: стрес, депресія, проблеми на роботі, у сім'ї, постійна суєта. У ц

Як користуватися Магією