зняти псування із чоловіка самому - цього часто хоче любляча дружина, що виявила на чоловіку ознаки псування. Але перш ніж намагатися неї знімати, спочатку потрібно зрозуміти - хто навів, і как.

тоді зняти псування із чоловіка самому буде не просто набагато легше, але й ефективно буде боротися з людиною, її наведеним.

А також ставити після зняття захист.

зняти псування із чоловіка самому можна в тому випадку, якщо дружина вже має досить великий досвід у рятуванні від псування.

зняття псування - це не просте рятування від негатива свічею або молитвами.

особливо, якщо псування на чоловіка.

зняти псування із чоловіка самому можна тоді, коли ви володієте способами захисту.

Коли знімаєш псування, обов'язково потрібно самому захиститися від негатива, щоб не перейняти його на себе.

зняти псування із чоловіка самому, при цьому не набравши на себе негатива, можна декількома способами.

перший - це начитати на себе певні захисні змови, молитви.

виберіть ті молитви, які захищають від зла, від псування, від диявола.

це допоможе вам до деякої міри поставити собі захист.

щоб зняти псування із чоловіка самому, і бути захищеним найбільшою мірою - для цього потрібно звернутися до магів, щоб ті поставили більше серйозний якісний захист.

є безліч способів, як зняти псування із чоловіка самому.

один з ефективних способів зняття псування - виливок на олово або віск.

Зручніше використовувати воскові церковні свічі.

для того, щоб зняти псування із чоловіка самому за допомогою воску - розтопите віск, вилийте його у воду, а воду тримаєте над головою чоловіка.

потім наговорите на вилитий у воду віск молитви, які допомагають позбутися від псування, і дочекайтеся, поки віск застинет.

цей спосіб не тільки допоможе зняти псування із чоловіка самому, але й покаже тип псування, а при певному досвіді можна навіть зрозуміти, хто неї навів, і как.

після того, як віск застигне, ви його знову розтоплюєте з молитвами, що відганяють псую.

можна читати молитву ісусу христу від псування, молитву Богородиці, і будь-які інші, які ви знайдете.

зняти псування із чоловіка самому виливком можна протягом трьох днів, якщо повторювати виливок по 3 рази щодня (за 1 раз робиться три виливки).

у тому випадку, якщо псування складна, або зроблена на смерть досвідченим чаклуном, зняти псування із чоловіка самому не вийде.

причому, захист при такому знятті повинна стояти вже професійна, чаклунська.

якщо ви виявили на чоловіку псую подібну смертельної, краще не намагатися зняти псування із чоловіка самому, а звернутися до професійного мага є ще один спосіб, що дозволяє дружині зняти псування із чоловіка самому.

цей спосіб досить простий, але ефективний.

візьміть освячену четвергову сіль, і загорніть щіпку такої солі в папірець.

дайте папірець вашому чоловікові, і нехай він неї носить у кишені.

щодня протягом семи днів папірець міняйте, сіль використану викидайте в унітаз, а папірець спалюйте.

ще один спосіб, як зняти псування із чоловіка самому, полягає в тім, щоб робити чоловікові щодня протягом дев'яти днів отчитку певними молитвами, що очищають.

підберіть підходящі молитви, що рятують від псування й дають здоров'я, і читайте на чоловіка, хрестячи його церковною свічею.

після читання свічу залишайте догоряти зняти псування із чоловіка самому, якщо це невелике псування, можна ще одним способом.

називається цей спосіб - викочування яйцом.

це досить розповсюджений спосіб зняття псування, і багато магів ним користуються.

особливо цей спосіб розповсюджений серед сільських бабусь-знахарок.

щоб зняти псування із чоловіка самому за допомогою викочування яйцем - візьміть яйце, і водите їм за годинниковою стрілкою по місцю поразки псуванням, або по тім'ячку, якщо місце псування не можете виявити.

також можна водити по сонячному сплетенню, тому що псування часто вдаряє в нього.

під час викочування читайте будь-які молитви або змови на зняття псування.

це яйце після викочування закопайте в землю.

викочування робити від трьох до семи днів залежно від сили псування.

є й інший спосіб, як зняти псування із чоловіка самому, що використовує яйце.

вилийте яйце в склянку, на половину заповнений чистою холодною водою.

водите над головою чоловіка три рази проти годинникової стрілки, присуджуючи: "вийди, псування, на яйце, все погане заберися, все наносне піди".

по стані яйця визначають силу псування, її вид, хто наслав, і коли.

правда, визначити це може досвідчений чаклун, що не раз уже подібне проводил.

зняти псування із чоловіка самому цим способом можна, якщо псування середньої ваги.

але, повторюся, обов'язково ставте на себе й на чоловіка захист перед тим, як проводити кожне зняття після того, як вам успішно вдалося зняти псування із чоловіка самому, обов'язково проведіть заходу щодо відновлення енергетики чоловіка, і поставте на нього додатковий захист.

нехай ваш чоловік щодня читає псалми 50, 90 і 127 - це допоможе йому зміцнити енергетикові й дасть елементарний захист від будь-якого негатива.

Після зняття псування енергетика більше піддана нападам, більше чутлива й нестабільна.

тому хоча б протягом місяця щоденне читання молитов буде тільки на користь у цілому, зняти псування із чоловіка самому - це досить трудомісткий процес, тому що до нього потрібно готуватися, а під час зняття обов'язково потрібно дотримуватися поста як чоловікові, так і дружині протягом тижня.

у день зняття - якщо зняття единоразовое - краще взагалі нічого не є, а пити тільки зелений чай або святу воду.

магія грошей - грошова магія, ритуали магії грошей, що таке магія грошей псування - що таке псування, види псування подклад - захиститися від подклада, позбутися від подклада очистити людини від поганого негатива зробити приворот улюбленого в домашні умовах чи діє приворот?

чи завжди діє приворот і через який проміжок часу?

змова на секс - як зробити змова на секс змова на вагітність - як забеременить за допомогою змов і ритуалів змови на схуднення - як позбутися від зайвої ваги за допомогою змов і обрядів зняти псування привороту місячними приворот на любов для мусульман, що таке мусульманський приворот чорне вінчання - про те, що ця таке, суть обряду чорне вінчання


Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
Амулети й талісмани У житті нас оточують самі різні негативні фактори: стрес, депресія, проблеми на роботі, у сім'ї, постійна суєта. У ц

Як користуватися Магією