псування - усі чули й майже всі впевнені, що на них хоч раз у житті було наведене псування. На нашім незнанні й довірливості, зціленні від псування багато магів-шарлатонов заробляють дуже непогані гроші, пора наприкінці-кінців розібратися й зрозуміти, є на тобі псування або просто тобі настав час зайнятися своїм здоров'ям.

Що таке псування?

Це присутність в аурі людини якихось ушкоджень через наведення на неї енергетичних впливів.

Дійсно всього в 7-8% людей, що звертаються за допомогою, наведена псування, інші ж готові вірити тільки тому, що їх переслідують невдачі, змінила близька людина, з'явилися проблеми зі здоров'ям.

Але якщо на вас дійсно наведене псування, її обов'язково забрати й поставити захист.

Псування буває декількох видів: Пристріт - спеціально наведений, чорний.

Існує ще побутовий пристріт, коли хтось ненавмисно посилає енергетичні сигнали, що шкодять твоїй аурі.

Наведене псування - неї робить чаклун, наводить на тебе хвороба, псує відносини з улюбленим, шкодить твоєму будинку, забирає від тебе удачу, і найстрашніше - псування на смерть.

Родовий проклін - коли робиться псування на весь рід, він припиняється, наприклад по жіночій лінії, або рід перестає тривати через безшлюбність.

Вампиризм - коли інша людина може відбирати в тебе енергію, залишати тебе без сил.

Псування наводиться на людину за допомогою різних ритуалів, обрядів і змов.

Цвинтарне псування, мабуть, одна з найдужчих.

Зняти таке псування під силу тільки чаклунові високого рівня.

А от загальний страх, що недруг може наслати псування на смерть, не має під собою ніяких підстав - по загальних заповідях чаклунів таке рішення не може прийматися самостійно, дозвіл дається тільки понад.

Якщо у вас виявлене псування, то знімати її потрібно негайно.

Псую можна зняти як у прямому контакті цілителя й людини, так і на відстані ( за допомогою фотографії, будь-якої особистої речі що зціляється).

Кожний маг використовує свій спосіб зняття псування.

Способів багато: відлив на віск, переклад на іншу людину, відсипання на сіль і т.

д.

Сутужніше зняти родовий проклін, це під силу тільки дуже досвідченому чаклунові.

Це псування передається з покоління в покоління, чим сильніше були накладені проклін, тим більше колін у роді постраждає.

Енергетичний вампиризм - явище дуже рідке, людина навмисне забирає енергію в донорів і за короткий проміжок часу можна завдати величезних втрат.

Кращий спосіб захисту, коли наведена таке псування, це носіння амулетів, оберегов, створення дзеркального захисту.

Дзеркальний захист робиться строком на п'ять років: псування, пристріт, приворот відсилаються тому, хто направив негативний заряд.

Чорний пристріт робиться завжди спеціально, у людини як з'являються відчуття, що наведено псування - також з'являється слабість, тривога, знижується ділова активність, трапляються невдачі в особистому житті.

саме чорне око люди приймають за псування.

Пристріт теж необхідно знімати відразу, ви відразу відчуєте сильне полегшення.

Треба запам'ятати простий спосіб, щоб стати менш уразливим до пристріту - зштовхнувшись із недоброзичливцем, треба схрестити руки на груди, тоді ваш захист набагато сложней пробити.

подклад - захиститися від подклада, позбутися від подклада очистити людини від поганого негатива зробити приворот улюбленого в домашні умовах чи діє приворот?

чи завжди діє приворот і через який проміжок часу?

приворот на крові зробити самостійно - приворот на крові місячних або з пальця, як їх зробити, приворот на крові менструальної як повернути чоловіка в сім'ю після розлучення від коханки.

Чи можна повернути, якщо є інша магія грошей - грошова магія, ритуали магії грошей, що таке магія грошей зняти псування із чоловіка самому змова на секс - як зробити змова на секс змова на вагітність - як забеременить за допомогою змов і ритуалів змови на схуднення - як позбутися від зайвої ваги за допомогою змов і обрядів зняти псування привороту місячними


Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
Амулети й талісмани У житті нас оточують самі різні негативні фактори: стрес, депресія, проблеми на роботі, у сім'ї, постійна суєта. У ц

Як користуватися Магією