псування на смерть, мабуть, один з найдужчих і страшних обрядів чорної магії. Неправильно зроблене псування на смерть або її зняття білим магом принесуть шкоду тому, хто зважився на цей крок.

Псування переноситься людиною важче чим пристріт, якщо пристріт робиться подумки або за допомогою слів, то псування на смерть наводяться безпосередньо на людину або його речі.

Випадків легкого псування на смерть не буває, це дуже сильний вплив негативного характеру, що несе дуже серйозні наслідки, навіть смерть.

Людина може сам поставити собі «діагноз», розпізнати, наведена на нього псування на смерть по наступних ознаках: неминаюче відчуття нещастя, що насувається; поганий сон з повторюваними страшними сновидіннями; різке погіршення самопочуття, при цьому лікарі утрудняються в постановці діагнозу; день у день повторювані невдачі на роботі, в особистому житті; змінюється поводження свійських тварина стосовно вас, особливо кішок.

Цей список можна продовжити й далі, але якщо на вас зроблене псування на смерть, ви й самі зрозумієте, що з вами відбувається щось страшне, що не піддається логічному поясненню.

Особливо варто задуматися про те, що на вас зроблене псування на смерть, якщо ви стали попадати в ситуації, пов'язані із травмами, стали частіше боліти, просто стало більше нещасних випадків.

Але не здумайте забирати псування на смерть самі.

Тільки митецькі чорні чаклуни знають, як робиться псування на смерть, і ви проти їхнього вміння - сліпий кутенок, допомогти собі не зможете, а збільшити ситуацію можете.

Коли чаклун робить псування на смерть, на випадок її зняття іншим магом, він робить собі захист.

Ви цей захист не проб'єте, а енергетичний удар у свою сторону підсилите, псування на смерть стануть ще сильніше.

Але не варто бачити мир у таких чорних тонах і думати, що саме на вас зроблена псування на смерть.

По-перше, не так просто знайти мага, що не тільки обіцяє, що на людину буде наслане псування на смерть, але й дійсно зуміє зробити цей обряд.

Звичайно шарлатани під видом здійснення обряду «псування на смерть» просто обманюють людей, яких особисто мені не шкода, раз вони вирішили присудити людину до смерті.

По-друге, навіть якщо ваш недруг знайде фахівця, що знає таємниці обряду «псування на смерть», ще немає гарантії, що чорний майстер візьметься за виконання цього обряду, занадто вагомі аргументи він повинен одержати для здійснення цього дійства.

По-третє, якщо маг візьметься за наведення псування на смерть, то для цього він повинен одержати дозвіл, адже все, що ми вміємо й знаємо дається нам понад.

Якщо ви все-таки сходили до екстрасенса, почуваючи що на вас зроблена псування на смерть, не отчаивайтесь, а знайдіть іншого чаклуна.

Не впевнена, що в першому випадку був поставлений правильний діагноз.

А якщо ви дійсно боїтеся своїх ворогів, чекаєте від них самих чорних справ, боїтеся, що вам можуть зробити псування на смерть, то я пораджу знати вам така змова, його читають один раз у рік, на Різдво, коштуючи на порозі свого будинку, особою до дверей: Відведи, Господи, дев'ять стріл від мене, від води петлі, вогню, суду, ножа, злодія, обмови, від посягателя на тіло й дах і псування на кров.

В ім'я Батька, Сина й Святого Духа.

Аминьснять пристріт легко - як зняти пристріт, способи зняття пристріту магія вуду - стаття про магію вуду, її виникнення й релігія вуду як себе очистити від псування - про прості методи й способи того як себе очистити від псування як зняти приворот - опис того як зняти приворот і ритуал на те як зняти приворот як зняти негатив - стаття про тім як зняти негатив з людей і із приміщень як зняти із себе негатив - способи й методи на зняття із себе негатива як зняти пристріт у домашніх умовах - зняття пристріту, методики зняття пристріту в домашніх умовах чарівництво й магія - що таке чарівництво й магія, подібності й розходження волшебсва й магії магія стихій - що таке магія стихій, стаття про магію чотирьох основних стихій магія землі - що таке магія землі, стаття про одній з магії стихій - магії землі магія псування - чи існують чорна й біла псування вмагии.

магія світла - види магії світла, що такі магія світла


Загадкове і Таємниче:
Бойова магія - це галузь парапсихологических наук, що містить у собі навчання різних практичних аспектів енергетичного захисту й нап
магія кольору - як впливає магія кольору на підсвідомість людини? цікаво, чим керуються люди при виборі улюбленого кольору? Що змушує
магія краси - річ, безумовно, суб'єктивна. Магія краси найвищого рівня - її можна зустріти лише в день весілля на прикладі нареченої. У ц
магія мозку, сили думки - це не просто надприродні здатності нашого мислення й «сірої речовини». Магія сили думки - це гіпноз, медитаці
Люди часто не вміють дивитися на мир у його цілісності, обмежуючись аналізом малих його частин, при цьому думаючи, що судять про ціле.
Амулети й талісмани У житті нас оточують самі різні негативні фактори: стрес, депресія, проблеми на роботі, у сім'ї, постійна суєта. У ц

Як користуватися Магією