Про те, що наш Всесвіт управляється простими законами, заснованими на числах, знали ще в древні століття до нашої ери. Ця наука зветься «Нумерология».

Основний закон Нумерологии говорить, що числа й букви алфавіту є одними із ключів світобудови. Звичайно ж, у стародавності була інша мова, але сьогодні наш алфавіт зберігає ті ж символи й ту ж суть, що й багато століть назад, коли було виявлене узгодження букв і чисел. Саме тому, вимовляючи яке-небудь слово, даючи назву якому-небудь предмету або нарікаючи дитини яким-небудь ім'ям, ми тим самим створюємо кодову програму, що буде робити певний вплив

Нумерология Кожна людина, що живе на планеті, має свій код, що визначає його життя й впливає на його долю. Числовий код кожної людини складається з його дати народження, числа ім'я, числа по батькові й прізвища. Міняючи своє ім'я або прізвище, ми одержуємо новий код, міняючи місце проживання або мова спілкування, ми знову одержуємо новий числовий код, що з моменту зміни буде на нас впливати

Наука Нумерология допоможе Вам розібратися не тільки у своїй долі й навчити Вас обходити складні моменти Вашого життя. Володіючи наукою Нумерология і знаючи ім'я, прізвище, по батькові й даті народження якої-небудь людини, Ви можете без праці довідатися його характер, долю й світогляд. Дата народження й ім'я людини завжди відбиває його індивідуальність

Дуже важливо правильно підібрати ім'я ребенку. Правильно - це значить, дотримуючи певних правил, щоб доля в нього була позитивною:

Не називайте ребенка ім'ям Вашого родича, що перебуває ще при житті. Древні вірили, що, назвавши його ім'ям, ребенок може відняти в родича життя.
Називайте ребенка будь-яким ім'ям, але не на честь якої-небудь людини, що особливо вмер, якщо Ви не хочете йому такої ж долі.
Необхідно попередньо уважно проаналізувати всі позитивні й негативні якості, які зробить ім'я на Вашого ребенка.

У древніх первісних громадах людин мав два імена. Перше - для щоденного й повсякденного використання, а друге зберігали в таємниці, що іноді воно не було відомо його власникові. Таємне ім'я вимовляли пошепки матері в момент дорікання ребенка. Це робилося для того, щоб злий чаклун не міг знищити даної людини

У ході вивчення Нумерологии, древні вчені виявили, що числа пов'язані із планетами Сонячної системи. Це відкриття дозволило їм ще глибше зрозуміти закони світобудови. Учені зрозуміли, що на людину впливають планети, під якими він народився. Кожна планета дарує породженому під нею позитивні й негативні якості.
Нумерология - це дуже об'ємна й глибинна наука, доторкнутися й поринути в яку може будь-який бажаючий, і тоді перед ним відкриється вся велич нашої світобудови

Загадкове і Таємниче:
Існує безліч різновидів компасних шкіл фен-шуй, але в основі кожної з них лежить теорія п'яти елементів.
Ще древні люди були впевнені, що числа мають властивість впливати на їхнє життя. Пифагор одним з перших став
Іноді в інтернеті або журналах ми зустрічаємо оповідання людей, які зненацька розбагатіли або прославилися
Нумерология - це наука, що неминуче приводить до пізнання своєї внутрішньої мети й природи. Тільки
Нумерологический код дозволяє глибоко досліджувати особистість, а також розкривати таємниці її перебування
Крім звичайних чисел є ще особливі числа, наявність яких указує на певні зобов'язання й проблеми Зокрема,

Числа