Іноді в інтернеті або журналах ми зустрічаємо оповідання людей, які зненацька розбагатіли або прославилися після того, як змінили своє ім'я

Багато хто з нас ставляться скептично до такого роду оповіданням, адже ніхто не може підтвердити документально, що це відбулося саме в результаті такої зміни. Але немає-ні, але з'являється в нас потай думка - а може це правда? А що було б, якби в мене було інше ім'я? Можливо, і життя було б інший, краще й цікавіше? Теорія про те, що числа володіють не тільки математичними, але й магічними властивостями виникла ще в глибокій стародавності

Нумерология  Магію чисел вивчає наука, що називається нумерологией. Ця наука стара як мир, її засновником уважається ще давньогрецький філософ Пифагор.

У багатьох країнах її традиції існують дотепер. З нумерологией тісно зв'язані такі езотерические навчання як астрологія, фен-шуй, китайська геомантика. І все-таки багато хто дотепер дивуються, довідавшись про те, що ім'я, що дане нам при народженні може відображати нашу долю, докладно розповісти нам про наше призначення й указати на способи його досягнення. Ми живемо в оточенні чисел, але далеко не завжди усвідомлюємо, що номер нашої квартири, будинку, телефону, автомобіля, календарні дати, номери договорів і контрактів, можуть істотно впливати на наше життя. І хоча кожний з нас хоче жити багато, успішно, щасливо, хоче мати гарну високооплачувану роботу, удалий шлюб, слухняних і розумних дітей, ми найчастіше продовжуємо жити по інерції, не замислюючись, як змінити свою долю до кращого, як жити легко й вільно, не перетворюючи своє життя в постійну боротьбу за існування. Але ж ми можемо допомогти собі самі. Для цього треба всього лише прислухатися до того, що говорять нам цифри. Для цього зовсім необов'язково міняти своє ім'я. Треба просто правильно прочитати його, зрозуміти все, що воно несе в собі й змусити його працювати на себе

Загадкове і Таємниче:
Існує безліч різновидів компасних шкіл фен-шуй, але в основі кожної з них лежить теорія п'яти елементів.
Ще древні люди були впевнені, що числа мають властивість впливати на їхнє життя. Пифагор одним з перших став
Іноді в інтернеті або журналах ми зустрічаємо оповідання людей, які зненацька розбагатіли або прославилися
Нумерология - це наука, що неминуче приводить до пізнання своєї внутрішньої мети й природи. Тільки
Нумерологический код дозволяє глибоко досліджувати особистість, а також розкривати таємниці її перебування
Крім звичайних чисел є ще особливі числа, наявність яких указує на певні зобов'язання й проблеми Зокрема,

Числа