Нумерология - це наука, що неминуче приводить до пізнання своєї внутрішньої мети й природи. Тільки повне самопізнання є ключем до успіху й волі. Якщо ви знаєте про свої сильні й слабкі сторони, виходить, ви зможете краще адаптуватися до всіляких ситуацій, які очікують вас на вашім життєвому шляху. Практично кожне число, так чи інакше, представлено в житті кожної людини, безумовно, роблячи на нього свій вплив. Але ці якості представлені в різних людях в абсолютно різних співвідношеннях. Цим і пояснюється, чому ми всі такі різні

Давайте докладніше розглянемо якості кожного із чисел. Нумерология


- саме незалежних і прямолінійне із всіх чисел. Одиниця символізує починання, ис­струм, динаміку, силу. Цьому числу властиве чув­ство сміливості й лідерства. Людині надає лідерські й організаторські якості, незалежність, схильність до оригиналь­ности й спрагу бути переможцем. У низьких проявах викликає агресивність і егоїзм.
- саме м'яке із всіх чисел. Двійка символізує співробітництво й дипломатичність. Це число радника й наставника. Дає силу просування вперед і життєстійкість. Людині надає життєстійкість і необхідність у співробітництві з однодумцями. У низьких проявах викликає опору тільки на чужу думку, апатію
- саме творче й мотиваційне число. Трійка символізує самовираження, оптимізм і удача. Людині надає почуття переваги, оптимізм. У низькі про­явищах викликає балакучість, хвастощі й ревнощі.
- саме практичне число. Четвірка символізує впорядкованість, систематичність, точність і надійність. Людині надає практичність, любов до систематичності, певним правилам, чесність, ис­кренность, і завзятість у досягненні своєї мети. У низьких проявах викликає схил­ность до ліні, тугодумие й нетерпіння.
- саме динамічне із чисел. Трійка рухлива, переконлива й дотепна. Любить швидкі результати. Чоло­століттю надає сміливість, любов до пригод і подорожей, уміння ладити з навколишніми. У низьких проявах викликає безответствен­ность, і потурання своїм примхам.
- число любові. Шістка проявляє го­товность до співробітництва, підтримці й захисту, відповідальність, схильність до самопожертви. Людині надає потреба в шлюбі, сім'ї й дітях, жаль, справедливість, тягу до гармонії й творчес­кие здатності. У низьких проявах викликає гординю, ревнощі, вла­стность, диктат стосовно навколишнім.
- саме духовне число. Сімка дає зна­ние, інтелект, інтуїцію, схильність до самітності, невимогливість у побуті, деякий аскетизм і мудрість. У низьких проявах викликає скритність, жадібність, байдужість.
- число, орієнтоване на результат. Вісімка перебуває між матеріальним і парфумів­ним мирами. Це число знання. Людині надає лідерські якості, амбизиозность, аналітичні здатності, великодушність, схильність до деякого авантюризму, якості керівника. У низьких проявах викликає зайве властолюбство, пристрасть кденьгам.
- саме гуманистичное число. Дев'ятка символізує созидательность, талант, безкорислива праця, жертвування. Людині надає геніальність, талант і артистичність, ідеалізм, розуміння, жаль

У низьких проявах викликає нечутливість, егоїстичне прагнення до благ тільки для себе
Таким чином, як ви вже переконалися, усього дев'ять цифр містять у собі весь спектр людських якостей


Загадкове і Таємниче:
Існує безліч різновидів компасних шкіл фен-шуй, але в основі кожної з них лежить теорія п'яти елементів.
Ще древні люди були впевнені, що числа мають властивість впливати на їхнє життя. Пифагор одним з перших став
Про те, що наш Всесвіт управляється простими законами, заснованими на числах, знали ще в древні століття до нашої ери. Ця наука
Іноді в інтернеті або журналах ми зустрічаємо оповідання людей, які зненацька розбагатіли або прославилися
Нумерология - це наука, що неминуче приводить до пізнання своєї внутрішньої мети й природи. Тільки
Нумерологический код дозволяє глибоко досліджувати особистість, а також розкривати таємниці її перебування

Числа