Нумерологический код дозволяє глибоко досліджувати особистість, а також розкривати таємниці її перебування на світі. Код складається з вібраційних чисел і їхньої сукупності. Перше вібраційне число - це число Сутності, що являє собою суму трьох вібраційних чисел: дня, місяця й року народження. Число дня народження використовується для гармонізації фізичного тіла людини. Число місяця народження - це число астрального тіла людини, і використовується воно для гармонізації енергетики й емоцій. Число року народження - це число ментального тіла. Воно використовується для гармонізації думок

Вібраційне число сутності, таким чином, визначається датою народження, тобто тим моментом, коли заставляється життєва програма людини. Тільки від самої людини залежить, наскільки будуть реалізовані його можливості, закладені життєвою програмою. Ніж повніше реалізація програми, тим ближче людина до досягнення мети свого втілення. Таким чином, число Сутності показує завдання появи людини на світло

Нумерологический код Друге вібраційне число - це число Особистості. Воно являє собою суму вібраційних чисел прізвища, ім'я та по батькові. Число ім'я показує активність або ціль людини. Число по батькові - спадковість по лінії батька. Прізвище - це звукова вібрація, що несе в собі характер основоположника роду

Третє вібраційне число - Золоте Алхимическое Число. Це число визначається сумою Числа Сутності й Числа Особистості. Вібрації цього числа дозволяють людині впливати на мир і коректувати свою долю. Якщо число Сутності дорівнює, наприклад, 1, а число Особистості - 5, то Золоте число буде дорівнює 6. Якщо використовувати астрологічні символи, то символом Золотого числа, рівного 6, буде Венера

Число Сутності, число Особистості й Золоте число, а також астрологічні символи вносяться в графічний квадрат. У такий спосіб проводиться побудова Мандали, тобто нумерологического гороскопа людини. Існує кілька типів Мандал. Мандала дня народження показує колективну, тобто загальну для всіх людей, що народилися в цей день, програму сьогодення. Мандала прізвища - це відбиття програми минулого. Мандала ім'я визначає індивідуальну програму майбутнього, адже ім'я є проявом тієї енергії, з яка людина намагається домогтися своїх цілей. Мандала сполучена представляє підсумки по всім трьох програмах. Мандала нумерологического коду показує потенційні сили й можливості людини, що використовує потенціал всіх трьох програм

Загадкове і Таємниче:
Існує безліч різновидів компасних шкіл фен-шуй, але в основі кожної з них лежить теорія п'яти елементів.
Ще древні люди були впевнені, що числа мають властивість впливати на їхнє життя. Пифагор одним з перших став
Про те, що наш Всесвіт управляється простими законами, заснованими на числах, знали ще в древні століття до нашої ери. Ця наука
Іноді в інтернеті або журналах ми зустрічаємо оповідання людей, які зненацька розбагатіли або прославилися
Нумерология - це наука, що неминуче приводить до пізнання своєї внутрішньої мети й природи. Тільки
Нумерологический код дозволяє глибоко досліджувати особистість, а також розкривати таємниці її перебування

Числа