Число Долі - це сума числових значень всіх букв даного при рожде­нии ім'я

З його допомогою ми можемо довідатися нашу мету в житті, наші основні принципи, визначену нам духовну місію - якщо коротко, те це те, що ми повинні зробити, тобто наше призначення

Число Долі 1

Ваше ім'я визначає ЛІДЕРСТВО. Якщо ви будете жити так, щоб розвивати в собі лідерські якості, то досягнете великого успіху на вашім життєвому шляху. Це абсолютно не позначає, що ви повинні поводитися агресивно, намагаючись жорстко придушити ініціативу навколишніх. Але вам необхідно сміло й твердо обходити всі перешкоди, не боятися труднощів, проявляти неабияку силу волі. Нумерология

Число Долі 2

Ваше ім'я визначає роль МИРОТВОРЦЯ. Вам належить розвивати в собі дипломатичні здатності, уміння переконувати й працювати в одній зв'язці з багатьма людьми. Вам визначено врегулювати конфлікти, проявляючи при цьому тактовність. Ваше кредо - заспокоювати, радити, допомагати іншим людям, знайти спокій

Число Долі 3

Ваше ім'я визначає творчу Долю й оптимістичний настрой. Ваша місія - вселяти в навколишню віру в краще, сіяти радість, не сумувати, навіть якщо виникають якісь проблеми. Не бійтеся сміятися в особу неприємностям. Радуйтеся життю й намагайтеся заразити своїм оптимізмом інших людей

Число Долі 4

Ваше ім'я визначає вам долю ОРГАНІЗАТОРА. По натурі Ви реаліст, що твердо коштує на ногах. Вам визначено брати на себе відповідальність, приводити все в порядок, працювати по чіткому продуманому плані, проявляючи послідовність, і не кидаючись із крайності в крайність. Вам не можна проявляти зайву поспішність, безтурботність і недбалість у справах. Тільки таким чином, ви зможете досягти того, чого хочете

Число Долі 5

Ваше ім'я визначає вам сприяння волі й прогресу. Саме тому вам найчастіше буває складно контактувати з тими самими людьми й виконувати ту саму роботу. Ви прагнете до змін. Вам не варто боятися їх. Якщо ви відчули, що колишнє коло спілкування, справа, якою ви займаєтеся, знудили вам, сміло йдіть назустріч новим і цікавим планам і людям, не намагайтеся чіплятися за старе. Не варто перегинати ціпок і намагатися відразу зруйнувати все, що було зроблено вами до цього. Прогрес - це не вмертвіння всього колишнього. Це новий етап, стрибок у майбутнє, на основі колишніх праць і досягнень

Число Долі 6

Ваше ім'я визначає вам долю ГУМАНІСТА. Ви породжені, щоб утішати нещасних, допомагати слабким. Ваше власне щастя й успіх залежать від того, наскільки добре б будете випливати цьому своєму призначенню. Не жалуйте серцевого тепла для тих, хто має потребу в розраді й допомозі. Люди із числом долі 6, як правило, не випробовують недолік у грошах. Якщо у вас їх мало - виходить, ви недостатньо добре виконуєте свій кармический борг, не проявляючи стосовно навколишнім досить щедрості

Число Долі 7

Ваше ім'я припускає Вам долю ПРОСВІТИТЕЛЯ миру.

Ви породжені, щоб постійно вчитися, удосконалюватися, заглиблюватися в езотерические або наукові таємниці, а потім навчати навколишнім отриманим знанням. Можливо, ви будете здаватися людиною, незрозумілим для багатьох. Але якщо ви будете жити, відповідно до реалій життя, не оглядаючись на думку навколишніх, то ви станете для багатьох учителем, якого будуть любити й поважати за мудрі ради, підтримку й глибокі пізнання

Число Долі 8

Люди із числом долі 8 відрізняються постійним духовним ростом, їм визначене високе положення в суспільстві, влада, гроші й визнання. Щоб сповна реалізувати своє призначення, ви повинні працювати, не покладаючи рук. При цьому метою повинен бути кінцевий результат вашої праці, а зовсім не гроші. Якщо ви все будете робити правильно, то поява більших грошей не змусити себе чекати. Якщо ж ви зробите сенсом життя й роботи самі, то викличете на себе невдачу

Число Долі 9

Ваше ім'я припускає вам долю захисника. Ви повинні проявляти любов і терпимість до людей, бути великодушним, захищати все гарне, милосердне й прекрасне. Якщо ви не будете ставити свої особисті інтереси, вище загальних, то це вам віддасть всім самим найкращим, чого тільки може побажати людина. Не дозволяйте собі розмінюватися по дріб'язках, не дозволяйте популярності й особистим амбіціям запаморочити вам голову. Залишайтеся чесним і безстороннім до себе й оточуючим вас людям

Загадкове і Таємниче:
Існує безліч різновидів компасних шкіл фен-шуй, але в основі кожної з них лежить теорія п'яти елементів.
Ще древні люди були впевнені, що числа мають властивість впливати на їхнє життя. Пифагор одним з перших став
Про те, що наш Всесвіт управляється простими законами, заснованими на числах, знали ще в древні століття до нашої ери. Ця наука
Іноді в інтернеті або журналах ми зустрічаємо оповідання людей, які зненацька розбагатіли або прославилися
Нумерология - це наука, що неминуче приводить до пізнання своєї внутрішньої мети й природи. Тільки
Нумерологический код дозволяє глибоко досліджувати особистість, а також розкривати таємниці її перебування

Числа