ворожіння на бажання допомагає довідатися, чи збудеться ваше бажання, ваша мрія, які перешкоди можливі на шляху виконання бажання, або підказати - як вам краще надійти, щоб ваші мрії здійснилися якомога швидше. ворожіння на бажання існує в різних варіантах.

Вибираючи ворожіння по смаку, дивитеся насамперед на те, як воно відбиває ваше конкретне бажання, чи підходить це ворожіння на бажання для вашої ситуації Перш ніж почати будь-яке ворожіння на бажання, ви повинні засвоїти певні правила ворожіння.

будь-яке ворожіння, у тому числі й ворожіння на бажання, по суті спосіб переглянути одну з найбільш імовірних ліній будущегоо.

Але, як відомо, майбутнє залежить від сьогодення - від наших сьогоднішніх думок, учинків, бажань.

Тому ворожіння на бажання може дати вам лише той прогноз, що імовірний із сьогоднішнього дня.

Якщо вам результат ворожіння не сподобається, обов'язково зробіть всі, щоб поміняти майбутнє.

і через якийсь час знову можете провести ворожіння на бажання, і перевірити, як ви змінили ваше майбутнє Ще одне правило, без якого ворожіння на бажання буде менш ефективним - це правильно обраний час ворожіння.

Краще ворожіння виробляється ближче до повні або в сам день повні, у понеділок, або в той день тижня, планета якого близька до тематики вашого бажання.

ворожіння на бажання, що ставиться до фізичного миру (здоров'я, конфлікти, активні дії) краще проводити у вівторок - день Марса.

ворожіння на бажання, пов'язане з торгівлею, знаннями, спілкуванням з людьми проводите в середовище - день Меркурія.

Якщо ви хочете провести ворожіння на бажання, що має відношення до грошей, бізнесу, придбанню багатства й матеріального благополуччя - робіть ворожіння в четвер - день планети Юпітер.

Для того, щоб здійснити ворожіння на бажання, пов'язане з особистими відносинами, любовними зв'язками, почуттями, виберіть кращий день - п'ятницю, цей день перебуває під заступництвом планети Венера Саме ворожіння на бажання найкраще проводити на самоті, у темний час доби.

Нехай вас у цей час ніхто не турбує: відключите телефон, телевізор, не звертайте увагу на дзвінки у двері.

Є маленький нюанс: якщо ваше ворожіння на бажання постійно переривають, виникають різні перешкоди, то в цей день краще не ворожити.

Спробуйте повторити сеанс наступного дня, або в інший сприятливий період Будь-яке ворожіння, і ворожіння на бажання в тому числі, краще проводити в темній кімнаті, нехай з висвітлення буде тільки церковна свічка.

Можете запалити пахощі, що набудовують свідомість на сприйняття тонких вібрацій з майбутнього.

Такими пахощами можуть бути сандал, яловець, кориця, пачули, ладан, м'ята Нижче приведемо кілька прикладів ворожіння на бажання: 1) карткове ворожіння на бажання.

У центрі стола покладете вашу карту, або карту, що відбиває ваше бажання.

Карта праворуч - те, що допомагає вашому бажанню здійснитися, карта ліворуч - те, що заважає, карта зверху - той, хто вам захищає у виконанні бажання, карта знизу - те, як піде реалізація бажання, підсумок ворожіння 2) ворожіння на бажання за допомогою виливка на віск.

Напишіть ваше бажання на папері.

Поставте на папір чашу з холодною водою.

На вогні трьох свіч розплавте віск у залізному посуді, і, сконцентрувавшись на вашім бажанні, вилийте віск у воду.

Це ворожіння на бажання інтерпретується інтуїтивно: на що вам здадуться схожими символи воску, і як ви їх самі розшифруєте, такий і буде підсумок ворожіння 3) ворожіння на бажання по тінях.

Візьміть листок паперу розміром 21х21 див.

Напишіть на ньому ваше Фио, дату народження, а також ваше бажання.

Зімніть листок у довільну грудку.

У нежитловому приміщенні, на стіл поставте тарілку білу, на стіну напроти тарілки повісьте білий аркуш паперу.

Це ворожіння на бажання є одним з підвидів ворожіння по теням.

отже, покладете грудку паперу на тарілку, виключите світло, і підпаліть папір із трьох сторін.

Уважно дивитеся на символи й силуети на аркуші на стіні.

Вони відбивають підсумок вашого ворожіння.

Можете інтерпретувати це ворожіння на бажання по традиційній розшифровці символів ворожіння на тенях.

а можете запропонувати свою інтерпретацію, ґрунтуючись на інтуїції 4) ворожіння на бажання на березовій корі.

Наберіть у таз води, на шести смужках паперу напишіть шість исходов ваших бажань, і розмістите паперові смужки на краю таза по колу на рівній відстані.

помістите в центр води шматок кори.

Це ворожіння на бажання має своїх корінь у древній традиції запитувати відповіді на питання у води, надаючи їй вирішувати долю людини.

вода вважалася символом чистоти, божественності, і пов'язаної з потойбічним миром.

Тому ворожіння на бажання через воду має велике значення.

отже, дивитеся, до якого папірця причалить кора - такий і буде підсумок ворожіння.

Намагайтеся записувати не тільки позитивні підсумки бажання, але й негативні, і нейтральні, щоб ворожіння було найбільш об'єктивним 5) ворожіння на бажання по монетці.

Візьміть монету, що уже не використовується по призначенню.

Потримаєте її в руці хвилини 2-3, концентруючись на вашім бажанні.

Потім підкиньте монетку так, щоб вона перекрутилася в повітрі.

Це ворожіння на бажання має наступну інтерпретацію: орел - так, бажання збудеться.

Решка - ні, поки є перешкоди, виконання бажання відстрочене.

бірюза - камінь любові, щастя, процвітання.

Фізичні, магічні й лікувальні властивості бірюзи цілителі - якими бувають цілителі, як відбувається лікування захворювання, як діють сучасні цілителі ворожіння на монетах.

Правила ворожіння на монетах, види гадань на монетах берилл - камінь жінок, філософів і бізнесменів.

Фізичні, магічні й целительские властивості берилла.

ворожіння на любов - правила проведення ворожіння, ворожіння на любов по Таро, руням, тіням, воску, гральним картам амулети - що ця таке, історія появи амулетів, амулети для народів різних країн.

Як підібрати собі амулет змова на те як вийти заміж, змови й обряди, що допомагають залучити наречених і вийти заміж.

змови на красу для чоловіків і для жінок.

Змови, обряди, і ритуали на привабливість буття - точки зору на буття філософів, магів, представників різних религий і народних культур Як правильно зробити приворот виливання воском, як методика ворожіння, целительства й діагностики биополя.

Як правильно проводиться виливання воском перли - камінь любові, вірності, молодості й довголіття.

Фізичні, магічні й лікувальні властивості перлів


Загадкове і Таємниче:
Сьогодні дуже поширені кельтські руні ворожіння на рунях є одним з найстарших. З тих пор основні руні і їхнє значення майже не змінили
циганське ворожіння у своїй історії виходить до древніх часів виникнення самого циганського народу, і циганської магії. циганське во
єкатерининське ворожіння назване так по ім'ю Великої імператриці Всея Русі Катерини Другий. царські особи відомі своєю тягою до всьо
французьке ворожіння поєднує під собою різні ворожіння, які мають французьке походження. французьке ворожіння - не єдине, таких гадан
ворожіння 40 символів прийшло до нас із глибокої стародавності. у своїй основі ворожіння 40 символів несе використання асоціацій і зве
ворожіння 3 карти - узагальнена назва для різних видів гадань, у яких так чи інакше беруть участь три карти. ворожіння 3 карти існує й на

Ворожіння