подвійна лінія життя - подібний малюнок на долоні зустрічається не так часто, але й не дуже рідко. Хіромантія - наука читання ліній долоні руки, дуже велике значення надає таким явищам, як подвійна лінія життя.

Подвоєність ліній, знаків на долоні, означає, насамперед, посилення значення, збільшення того впливу, що несе той або інший знак, символ, мітка.

Але в деяких випадках, таких, як подвійна лінія життя, подвоєність може означати наявність заступника, що у складних моментах може підтримати, урятувати від прийняття несприятливих рішень, повести убік від лиха.

Ті люди, на долоні яких є подвійна лінія життя, що називається - "народилися в сорочці".

Вони можуть урятуватися в самих складних ситуаціях, їм по життю везе, у них є вроджений заступник, що рятує таких людей від труднощів.

подвійна лінія життя при наявності негативних знаків на одній з них (на основний, наприклад), показує, що важкі ситуації будуть переборені Є випадки, коли подвійна лінія життя присутня не по всій довжині лінії життя, а лише на певній ділянці її тривалості.

Це означає, що подвійна лінія життя, її вплив, поширюється тільки на певний, обмежений за часом, період життя людини.

Особливо, якщо на ділянці, що проходить подвійна лінія життя, зустрічаються несприятливі символи - острів, розривши, червона крапка, то наявність подвійної лінії життя зм'якшує негативні передумови цих символів, а те й зовсім зводить їх вплив нанівець.

Про родимки на долоні ви можете почитати на нашім сайті у відповідній статті Трапляється й таке, що подвійна лінія життя з'являється не відразу при народженні людини, а виникає в якийсь певний момент.

Раптова зміна положень ліній на руці завжди означає зміну людиною своєї долі, того, що було визначено йому при народженні.

Якщо раптом на правій руці виникла подвійна лінія життя - значить людина познайомився зі своїм заступником, з тим, хто буде служити для нього захисником, ангелом-хоронителем.

Це може бути як реальна фізична особа (друг, кохана людина, батьки), або астральний заступник.

Трапляється, що подвійна лінія життя виникає й тоді, коли людина всією душею звертається в релігію, стає на шлях духовного розвитку, самовдосконалення.

Коли така людина виявляє, що в нього з'явилася подвійна лінія життя, він може прийняти той знак, що його духовні подвиги, досягнення залучили йому в заступники вищі сили.

Що тепер його життя стане набагато успешнее, счастливее, удачливее, тому що його будуть захищати й вести по життю ті сили, яких він досяг до того моменту, коли на його руці з'явилася подвійна лінія життя.

Ті сили, яких він залучив своїми медитаціями, духовними міркуваннями, роботою над собою, над своїми думками, почуттями, над своїм моральним виглядом У рідких випадках подвійна лінія життя може означати надзвичайно розвинену душу, що перебуває відразу в декількох тілах.

Досягши певного рівня розвитку, душу може втілитися в декількох різних людях, вроздріб осягаючи певен опит.

подвійна лінія життя при цьому показує, що в людини, у його Вищого Духа, Атма, Вищої душі є ще одне або кілька тіл, і в майбутньому дух зможе об'єднатися в єдине ціле, усвідомивши сукупний досвід, отриманий у процесі життя його декількох тіл Як визначити, що несе в собі подвійна лінія життя, передумовою чого або знаком про що вона є?

Для цього потрібно насамперед проаналізувати інші знаки на долоні, скласти сукупне враження про людину по ййого данним.

і лише тоді подвійна лінія життя відкриє свої таємниці, повною мірою виявиться зрозумілої й доступної свідомості шукаючу істину людини Як уже говорилося вище, подвійна лінія життя найчастіше означає наявність сильного заступника, здатного оберігати від небезпек.

Але це не виходить, що тим, у кого на долоні є подвійна лінія життя, неодмінно можна ризикувати, вторгатися в небезпечні авантюри, і їм нічого не буде.

Аж ніяк!

Якщо людина бездумно починає ризикувати своїм життям, перестає цінувати його, вищі сили можуть на час позбавити його свого заступництва, і навіть подвійна лінія життя може зникнути в цьому випадку.

Якщо це, не дай боже, відбулося - задумайтеся про те, чи правильно ви вибрали стратегію вашого поводження.

не потрібно чи змінити діяльність, вибрати іншої, більше мудрий і правильний шлях життя й розвитку?

Якщо подвійна лінія життя перебуває на лівій руці - вона означає наявність родового заступника.

Найчастіше їм є предки, батьки або більше далекі родичі по крові, їхні парфуми.

Але буває, що подвійна лінія життя на лівій руці - знак наявності Родового Хоронителя.

Це так званий егрегор роду, що виникає при високому шануванні свого роду декількома поколіннями підряд.

Коли сім'я в людей роду перебуває на першому місці, коли шануються сімейні й родові традиції - у нащадків найчастіше з'являється подвійна лінія життя на лівій руці, як знак великого заступництва Родового Егрегора.

Якщо у вас подвійна лінія життя саме такого плану - можете пишатися вашими предками й намагайтеся підтримувати силу егрегора Роду, щоб і ваших нащадках могли перебувати під його захистом і заступництвом подвійна лінія життя на правій руці показує, що заступника ви придбали завдяки лише власним заслугам - це свого роду ваш особистий егрегор, сформований з ваших добрих справ, з позитивних світлих думок.

Він також буде вас захищати й допомагати вам по життю.

викликати тугу в людини - обряди, змови й ритуали на виклик туги чарівництво - що цих таке, корінь чарівництва, чарівництво в сучасному світі чи можлива машина часу?

Про теорію часу й переміщеннях у часі з погляду магії астрологія каменів, відповідність каменів, планет і знаків Зодіаку астральні сутності, яких вони бувають видів, чим друг від друга відрізняються.

ангел хоронитель ім'я - як його призивати, як користуватися його заступництвом діти індиго, їхнього пророкування про майбутнє - чи вирішене це або майбутнє можна поміняти?

битися в сні - що це означає?

Сонник загадки пірамід, таємничі властивості пірамід, їхнє застосування в житті й магії змова на волосся, як за допомогою змов і обрядів поліпшити стан волось змова на виграш у лотерею, в азартні іграх змова на непогоду, обряди й змови, що допомагають виправити погану погоду


Загадкове і Таємниче:
Сьогодні дуже поширені кельтські руні ворожіння на рунях є одним з найстарших. З тих пор основні руні і їхнє значення майже не змінили
циганське ворожіння у своїй історії виходить до древніх часів виникнення самого циганського народу, і циганської магії. циганське во
єкатерининське ворожіння назване так по ім'ю Великої імператриці Всея Русі Катерини Другий. царські особи відомі своєю тягою до всьо
французьке ворожіння поєднує під собою різні ворожіння, які мають французьке походження. французьке ворожіння - не єдине, таких гадан
ворожіння 40 символів прийшло до нас із глибокої стародавності. у своїй основі ворожіння 40 символів несе використання асоціацій і зве
ворожіння 3 карти - узагальнена назва для різних видів гадань, у яких так чи інакше беруть участь три карти. ворожіння 3 карти існує й на

Ворожіння