ворожіння по руці називається хіромантія. Люди із древніх часів у всім намагалися побачити зміст, надавати значення всьому, що їх оточує.

Так народилося ворожіння по руці - спроба осмислити лінії на долоні, зрозуміти їхнє призначення, розшифрувати їхнє послання.

ворожіння по руці - в основному жіноче заняття, тому що жінкам завжди було простіше поринати в таємничий мир символів, розуміти глибинні знаки й асоціації, що йдуть від вищого джерела знань.

Однак, серед циганів існували й ворожки-чоловіка, які також використовували ворожіння по руці у своїй практику ворожіння по руці засновано на поданні людей, що всі навколо них у живій природі й у них самих має сенс.

Що кожна риска на долоні, кожна фігура в небі, або вигадлива в'язь рослин - все це безмовний діалог з нами нашого батька Творця, або нас самих із самими собою.

Ми живемо в мовців просторі, і ворожіння по руці - лише один з відблисків того минулого єднання із природою, яким володіли наші предки.

Як же вони розшифрували, що значить та або інша лінія?

Проводили нескінченні соціологічні опитування?

Становили звіти, статистику, збір і аналіз даних?

Немає.

їм це було не потрібно.

ворожіння по руці розшифрувалося на основі інтуїтивного й почуттєвого сприйняття людини свого власного тіла і його зв'язку з усім у Всесвіті.

Люди тоді ще вміли бачити енергії, що пронизують всі навколо.

Вони почували, що від певних горбків на руці виходять енергетичні нитки до певного планетам.

правда, у той час саме ворожіння по руці, як таке, ще не було створено.

знаннями про руку, про долоню користувалися, а не ворожили по ній про майбутнє або минуле.

Люди знали, що вони породжені для управління Всесвіту, і тримають за невидимі нитки на руках вся світобудова.

ворожіння по руці стали появлятся тоді, коли люди вже стали забувати истиний зміст слів "Бугор Юпітера", "лінія серця" і т.

п.

Люди перестали використовувати їхні природні канали зв'язку із планетами для впливу за допомогою планет на своє повсякденне життя, а стали вишукувати в лініях, навпаки, вплив планет на життя.

Т.

е.

людина стала займати пасивну позицію стосовно навколишнього середовища.

ворожіння по руці винайдене тими, хто бажав вселити людині його пасивне відношення до майбутнього, зумовленість його долі, вселити позицію раба, а не творця життя.

Взагалі, багато гадань саме на це й спрямовано, тому що людина стала більше схильний очікувати вирішеного навороженого, замість того, щоб почати міняти долю.

Про інші види ворожіння ви можете почитати на нашім сайті Єдине, що може нам дати сучасне ворожіння по руці - це аналіз древніх зв'язків між людиною й навколишнім світом, які вкладені в значення долонних знаков.

вивчаючи хіромантію - сучасне ворожіння по руці - ми повинні тримати в розумі те, що доля подвластна нам, і якщо вона кимсь і вирішена, те тільки нами самими для нас.

Кожна людина до свого народження позначає собі головні віхи долі, які він хоче пройти в майбутнім житті.

ворожіння по руці розповідає нам про наші власні плани на наше життя.

і якщо ми бачимо негативний знак, це може бути нашим бажанням відробити карму з минулого життя, або пройти негативний досвід для росту душі.

Але ворожіння по руці, як засіб заглядання в майбутнє, може допомогти нам заздалегідь проробити ту або іншу негативну ситуацію, а значить не допустити її фізичної появи в житті.

Якщо це карма - ми можемо очиститися від її, і негативний знак на долоні зникне У житті було не мало випадків, коли ворожіння по руці давало людині усвідомлення небезпеки, що наближається.

Але він, у силу того, що поміняв своє поводження, уникав небезпеки, а лінії на долоні міняли свій обрис.

Майбутнє - це лише безліч імовірнісних ліній розвитку подій.

і в нашім праві вибрати ту або іншу послідовність життя.

вивчити ворожіння по руці інтуїтивним способом дуже складно.

Для цього потрібно підсилити свою чутливість, наблизивши її до рівня древніх людей, щоб зуміти простежити глибинний зв'язок кожного знака на руці із простором у вселеної, або областю життя самої людини.

Тому ворожіння по руці має потребу в посібнику з опису.

Символіка самих знаків у системі ворожіння по руці - досить загальна символіка, і тому її легко засвоїти й запам'ятати вже інтуїтивно.

Наприклад, хрест на тім або іншому місці означає значимий вплив енергій тих планет, на чиєму бугрі він перебуває.

Хрест - немов печатка тієї планети.

А якщо хрест зустрічається на лініях життя, долі, серця й т.

п.

- це знак вибору, перехрестя.

ворожіння по руці бажано сполучити з іншими видами ворожіння і ясновидіння, щоб точно усвідомити, яке подія має бути пережити людині.

Або яка подія потрібно змінити, і як саме.

через шарлатанську діяльність циганок ворожіння по руці багато з людей перестали вважати чимсь дійсно вартої уваги.

Але й серед циганок зустрічаються теперішні знавці долонних малюнків.

Щоб стати в цьому професіоналом, як і в будь-якій справі, потрібна постійна практика й робота з багатьма людьми.

Якщо ви будете часто практикувати ворожіння по руці, ви заметете, що стали відчувати майбутнє людини вже з інтуїтивної точки зору.

і вам уже не потрібна книга для зчитування знаків долоні.

Коли цей період наступить - це буде означати, що ви своєю активною діяльністю ворожіння по руці зуміли підключитися до її символів, знакам, зуміли знайти практично ту чутливість, який володіли наші предки.

Зараз дуже багато літератури з'явилося по тимі або інших видах ворожіння, і ворожіння по руці, тобто хіромантія, освячена досить повно.

Виберіть собі той посібник, що інтуїтивно вам подобається, і займайтеся по ньому.

the secret - фільм про те, як стати щасливим ворожки, особливості й відмітні риси їхньої роботи.

чим ворожки відрізняються від ясновидющих земля - стихія спокою, завмирання й народження нового життя.

Оглядова стаття про стихію земля гірський кришталь - камінь ясновидющих.

Фізичні, магічні й лікувальні властивості гірського кришталю гагат - камінь Жіночого Початку.

Фізичні, магічні й лікувальні властивості гагату внутрішній стрижень, наскільки важливо його мати магові й людині.

Як розвити внутрішній стрижень амулети і їхні значення.

Амулети різних магічних традицій ангели - хто вони такі?

методи спілкування сангелами.

астральна проекція, способи виходу в астрал, захист при астральній проекції бадан - лікарська рослина.

його властивості й застосування в народній і офіційній медицині змова на повернення боргу - змови й обряди на те, як повернути борги будда - хто він такий.

історія життя будди Шакьямуни (Сиддхартхи Гаутами).


Загадкове і Таємниче:
Сьогодні дуже поширені кельтські руні ворожіння на рунях є одним з найстарших. З тих пор основні руні і їхнє значення майже не змінили
циганське ворожіння у своїй історії виходить до древніх часів виникнення самого циганського народу, і циганської магії. циганське во
єкатерининське ворожіння назване так по ім'ю Великої імператриці Всея Русі Катерини Другий. царські особи відомі своєю тягою до всьо
французьке ворожіння поєднує під собою різні ворожіння, які мають французьке походження. французьке ворожіння - не єдине, таких гадан
ворожіння 40 символів прийшло до нас із глибокої стародавності. у своїй основі ворожіння 40 символів несе використання асоціацій і зве
ворожіння 3 карти - узагальнена назва для різних видів гадань, у яких так чи інакше беруть участь три карти. ворожіння 3 карти існує й на

Ворожіння