віртуальні ворожіння на таро стали з'являтися, коли люди освоїли інтернет, флеш-анімацію й інші технології, що дозволяють створити симуляцію не тільки процесу ворожіння, але навіть приворотного ритуалу... Наскільки такі електронні таро на численних сайтах можуть бути точними, і чи варто довіряти їм описувати ваше життя, запитувати в них про судьбоносних рішення, довірятися у важких ситуаціях?

Давайте розберемося, що ж таке ворожіння взагалі, і в чому його відмінність від інтернет-гадань Суть перегляду ситуації на будь-яких картах зводиться до того, щоб, підключаючись, до егрегору карт, задавати питання й одержувати відповіді: у розкладах, в одиночному витаскуванні карт, і т.

п.

Для того, щоб карти були правдиві, вони повинні бути настроєні тільки на вас, знати тільки ваші руки.

Це не можна реалізувати на загальних сайтах, де однієї й тією же програмою ворожать тисячі людей.

саме ця умова й говорить про те, що віртуальні ворожильні програми він-лайн - це некомпетентні системи ворожіння.

Про інші ворожильні системи ви можете прочитати на нашім сайті Електронний вид подачі карт - не показник, що ворожіння буде брехати.

До егрегору карт можна підключитися й через електронні карти.

Але для правдивості канал подключки повинен бути чистим, тобто знати тільки ваші руки.

Ви самі своїм картам вірите, ви знаєте їхню силу, і цим самої створюєте чистий канал зв'язку з егрегором.

На суспільні ж сайтах ходять люди й повністю не вірять у ворожіння, і ті, хто це робить тільки для розваги, і просто злісні індивідууми, яких подібне дратує.

Таким відношенням псується вся енергетика карт, будь вони реальні або віртуальні віртуальні ворожіння на таро створені, в основному, для запотяга цікавих, для ігрового оформлення сайту, для розмаїтості надаваних послуг або ж просто для просування сайту по цьому запиті.

Як же тоді пояснити, що деякі віртуальні "ворожки" чітко й конкретно відповідають на запитання?

Справа в тому, що навколишнє нас простір пронизаний енергією Вищої Свідомості, або Творця.

і якщо йому необхідно повідомити нас якусь важливу інформацію, вона надійде хоч і із цих псевдо-ворожильних програм.

Але це - одиничні випадки, які взагалі не можна розглядати як правдивість віртуальних гадань, тому що відповідь Вищі Сили можуть дати через що завгодно: хоч газетні заголовки, хоч випадково підслухана розмова, хоч машинний номер або напис на заборі...

Якщо ви хочете чимсь убити час - ви можете використовувати віртуальні ворожіння на таро, але врахуйте, що й цим зловживати не коштує.

Дріб'язкове звертання до досить потужного егрегору Таро викликає дисгармонійні коливання енергій.

Попросту говорячи, цьому егрегору не подобається, коли його "смикають" по дрібницях.

Він може провчити за це недбайливих цікавими перебоями по всіх сферах життя Інша справа, коли є електронна ворожильна програма, установлена на вашім персональному комп'ютері.

Вона енергетично зв'язана тільки з вами, настроєна на вас, і працює також, як і звичайна ворожильна колода Багато магів віку 40-50 років, для яких комп'ютерні технології - це щось неуявне, незрозуміле, а головне - зовсім усунуте від магії, запевняють, що навіть фотографії, прислані через комп'ютер переглядати не можна, що вуж говорити про електронні ворожильні програми.

Однак, нова молодь - більше чуйна, і до техніки в тому числі.

і розуміє, що навіть програма, навіть комп'ютер можуть бути заряджені позитивною або негативною енергією, можуть нести позитив, або негатив, можуть проявляти себе як реальні помічники в магії.

Тому електронна ворожильна програма на картах може бути дуже точним помічником, якщо вона індивідуальна, особиста віртуальні ворожіння на таро можна зробити точними, якщо, наприклад, на сайтах, де вони розташовані, створити особисті кабінети, у які накачувати програму гадань уже персонально для самого відвідувача.

У цьому випадку програма буде настроєна тільки на один користувача, і стане більше точної, немов теперішня колода карт Звичайно, користуватися паперовими картами набагато краще.

Це порівнянно з паперовою й електронною книгою.

Паперові карти несуть у собі тепло Душі, силу.

Електронні Таро не застосуєш інакше, як для гадань.

А паперові можна використовувати й у практичній магії для корекції життєвих ситуацій, для настроювання на певні сиддхи (сили), канали, портали...

Взагалі, що стосується ворожіння в цілому, те його й застосовують для корекції майбутнього, а не для пасивного перегляду.

тому що ви вже самим переглядом його коректуєтеся Існує думка, що ворожити - потрібно спеціально вчитися, у Майстра або сільської бабусі, або ще в когось.

Це психологія немічного безпомічного учня - зрощується з метою виростити слухняного чоловічка-раба, що заглядає в рот Учителеві, сприймаючи за істину тільки те, що сказано з боку, а те, що народилося в душі людиною сприймається із сумнівами.

Хоча саме істина, що народилася в душі і є теперішня істина.

Будь-яке вміння доступно без усякого вчителя.

Якщо є Намір чогось досягти, то, просто роблячи це або роблячи спроби й кроки до цього, ви вже притягаєте до себе образ і думки тих, хто в цій справі профи.

А значить і самі поступово стаєте професіоналом, навчаючись природним, природним образом.

Це можна назвати "самонавчанням", хоча йому зараз відведена сама остання роль.

Однак, раніше людина тільки так і пізнавав мир.

Тому так багато було філософів, учених, винахідників, поетів-письменників - людей Творчості, допитливих випробувачів Миру, Людей-Творців Довіртеся собі, у вас у душі вже прокладені всі шляхи, вся матриця буття.

Вам тільки варто йти по шляху Душі, і тоді всі вміння вам будуть доступні: будь те ворожіння або керування катером.

камінь гранат: фізичні, магічні й лікувальні властивості чи завжди діє приворот?

Від чого залежить успіх або провал любовної магії?

інші цивілізації: що про їх відомо людству, і як про їх добуваються відомості білі й чорні любовні привороти: подібність і відмінність, користь і шкода амулет для залучення любові: як його зробити, зарядити й використовувати повернути чоловіка через змову на сперму: обряди, ритуали, опис 100 процентний приворот: як він робиться.

Чи можливий 100% приворот?

аффирмации для залучення любові: як скласти самому, приклади гороскоп каменів: чи можна використовувати його для вибору індивідуального каменю-талісмана життя в древньому Єгипті: особливості релігії, магії, світогляду 49 простих правил повернути улюбленого: не тільки магія вам може допомогти вінець безшлюбності в чоловіків, ознаки, причини, як його знятися


Загадкове і Таємниче:
Сьогодні дуже поширені кельтські руні ворожіння на рунях є одним з найстарших. З тих пор основні руні і їхнє значення майже не змінили
циганське ворожіння у своїй історії виходить до древніх часів виникнення самого циганського народу, і циганської магії. циганське во
єкатерининське ворожіння назване так по ім'ю Великої імператриці Всея Русі Катерини Другий. царські особи відомі своєю тягою до всьо
французьке ворожіння поєднує під собою різні ворожіння, які мають французьке походження. французьке ворожіння - не єдине, таких гадан
ворожіння 40 символів прийшло до нас із глибокої стародавності. у своїй основі ворожіння 40 символів несе використання асоціацій і зве
ворожіння 3 карти - узагальнена назва для різних видів гадань, у яких так чи інакше беруть участь три карти. ворожіння 3 карти існує й на

Ворожіння