Серед безлічі різних гадань одним із самих популярних є ворожіння на кавовій гущавині. розшифровка, тлумачення символів, що зустрічаються на чашках, може захопити своїм загадковим способом збуджувати уяву.

А до того ж, коли все це, після численних досвідів з ворожінням, починає ставати правдою, і в кавовій чашці проглядається не тільки майбутнє людини, але добре починаєте бачити і його минуле, сьогодення - тоді кава перестає бути для вас просто смачним підбадьорливим напоєм, а здобуває значний ореол таємничості, і навіть мистики в якімсь ступені ворожіння - це така річ, що його можна робити практично на будь-яких предметах.

Фізичні предмети, використовувані при гаданні, служать лише помічниками для введення людини в змінений стан свідомості.

Звичайно, Таро мають ще й високу інформативну функцію, а от різні ворожіння на бобах, на каменях, на тінях, на пшеничних зернах, на хмарах, та інше, інше - такі ворожіння можуть тільки підштовхнути людська свідомість до заглядання через своєрідну "грань" між нашим миром і миром енергій, Астралом.

Споглядаючи різні таємничі фігури, людина, сам того не зауважуючи, переходить зі стану бета-хвиль мозку, у багатство-майно-становище-стан-альфа-стан.

саме в цьому стані відкриваються інший світи, краще прозріває "третє око", людина починає сприймати навколишній світ не тільки п'ятьма фізичними почуттями, але й душею - а це цілий спектр можливостей відчуття, і такому сприяє в тому числі й ворожіння на кавовій гущавині - тлумачення, розшифровка символів можливо тільки в зміненому стані свідомості.

Звичайно, якщо ви хочете бути истиним майстром, а не новачком, що постійно звіряється із книгою в пошуках відповідей на фігури, що випали Чому потрібно поступово намагатися відійти від стандартних значень, описаних у навчальних посібниках, і вчитися самому розпізнати той або інший символ?

Просто тому, що в одній ситуації образ кішки на чашці може означати одне, а в іншій - зовсім інше.

Розглянемо на конкретній ситуації.

Молода жінка прийшла до ворожки, з метою зробити ворожіння на кавовій гущавині.

розшифровка, тлумачення символів, що випали на її чашці, дала наступне: церква-до смерті, кішка - до лайки, людина - до ворога.

Хоча насправді в жінки цього року планувалося весілля.

Звідси й церква - вінчання вони хотіли влаштувати, кішка - до теплого сімейного вогнища, а вигляд людини, що випав, означав її нареченого, про яке вона постійно думала.

і до тлумачення отут треба було підходити з точки зору ситуації, а не стандартних шаблонів перегляду символів.

Про те, як проходить сама процедура ворожіння, ви можете докладно почитати у відповідних тематичних статтях на нашім сайті Після такого "ворожіння" дівчина була в деякому шоку.

У неї ледве не почалася депресія, добре, що вона зважилася все-таки сходити ще раз, але до іншої ворожки, що була більше прогресивна, і не вишукувала значення символів по книгах.

Ця ворожка все розповіла дівчині як є: і про весілля, і про парубка, нею улюбленого, і навіть побачила їхню поїздку до гір (вони намічали весільну подорож на Кавказ).

Зі сльозами на очах дівчина розповіла про минуле невдале ворожіння.

і ворожка їй пояснила, як некомпетентні колеги іноді лінуються самі вникати в суть діла й довіряють таку делікатну процедуру, як зчитування майбутнього по символах, стандартній книзі тлумачень Для багатьох людей, що практикують ворожіння на кавовій гущавині, розшифровка, тлумачення символів - саме улюблене заняття, тому що це завжди вхід у незвіданий мир загадкових таємниць, які необхідно розшифрувати, ґрунтуючись не тільки, і не стільки на логіку, скільки на інтуїції.

Як навчитися тлумачити символи кавової гущавини за допомогою інтуїції, внутрішнього "прямого" знання?

Як не помилитися?

Для новачків самою корисною радою буде - повністю поринути в ту ситуацію, з якої до вас прийшла людина.

Попросити його розповісти все про своє лихо, це дасть можливість відчути людини, настроїтися на його хвилю.

Потім значення символів, що випали, саме "ляже до вас у руки" - ваша підсвідомість уже буде настроєно на пошук необхідних відповідей, і ви побачите саме те, що повинне бути в реальності.

Причому, коли раптом вирішите зрівняти пришедшие вам на розум значення символів (истиность яким ви вже перевірили на практиці), ви зачудуєтеся, наскільки може бути протилежно їхнє значення в книгах і таблицях розшифровок Як немає й не повинне бути єдиного тлумачення символів зі сновидінь, так не може бути однозначних значень графічних гадань.

У світі стільки нескінченної розмаїтості ситуацій, а підручники по ворожіннях пропонують їх усе пояснити декількома десятками символів.

У всім - тільки індивідуальний підхід, і не інакше.

З досвідом вам уже не потрібно буде вислухувати всю таємницю історії людини, перш ніж починати ворожіння на кавовій гущавині.

розшифровка, тлумачення символів буде йти вже набагато легше, тому що ви вже автоматично станете настроюватися на біополе людини й будете почувати добре його настрій, його ситуацію, і ваша інтуїція до цього часу стане вже відточеної, і буде давати правильні підказки при розшифровці значень фігур, що випали, на чашці.

швидкий приворот хлопця самостійно.

швидко діючий приворот - правила проведення вихід в астрал - особливості внетелесних подорожей амулети, талісмани, їхні зображення й значення боротьба із приворотом - способи зняття привороту біла магія.

повернути коханого чоловіка за допомогою білої магії дорогоцінні камені для знаків зодіаку Як повернути улюбленого хлопця по фото за допомогою магії як повернути кохану дівчину назад силою думки камінь нефрит - магічні властивості, використання нефриту в лікувальній і магічній метах змова на повернення чоловіка від коханки: правила проведення як швидко приворожити хлопця або дівчину, як повернути збіглу любов


Загадкове і Таємниче:
Сьогодні дуже поширені кельтські руні ворожіння на рунях є одним з найстарших. З тих пор основні руні і їхнє значення майже не змінили
циганське ворожіння у своїй історії виходить до древніх часів виникнення самого циганського народу, і циганської магії. циганське во
єкатерининське ворожіння назване так по ім'ю Великої імператриці Всея Русі Катерини Другий. царські особи відомі своєю тягою до всьо
французьке ворожіння поєднує під собою різні ворожіння, які мають французьке походження. французьке ворожіння - не єдине, таких гадан
ворожіння 40 символів прийшло до нас із глибокої стародавності. у своїй основі ворожіння 40 символів несе використання асоціацій і зве
ворожіння 3 карти - узагальнена назва для різних видів гадань, у яких так чи інакше беруть участь три карти. ворожіння 3 карти існує й на

Ворожіння