ворожіння, як спосіб довідатися правду З давніх часів людин використовував ворожіння у своєму прагненні до зв'язку з вищою силою заради пізнання нових істин. У різний час відповіді людям приносили такі напрямки, як астрономія, ворожіння, медитація.

і зараз одні дослідники непізнаного прагнуть ближче до науки, інші до парапсихології, але ворожіння завжди було й залишається важливим обрядом у різноманітних культурах, а люди, які цим займалися, издревле надзвичайно шановані.

Навіть коли їх боялися й намагалися знищувати до них приходили за допомогою.

У Древньому Римі окрема каста, що володіє таємницею ворожіння, користувалася величезною повагою самого імператора, але після прийняття християнства таке пізнання істини відкидалося й переслідувалося як щось "диявольське".

Існує величезна кількість систем ворожіння.

Неможливо відзначити більш-менш правдиве, достовірне ворожіння.

Кожний майстер своєї справи зуміє, завдяки накопиченим знанням, відповісти на питання, що цікавлять, у тій або іншій мері У жителів Далекого Сходу й Африки найпоширенішою системою ворожіння був і зараз досить популярний шаманизм.

Це ворожіння ґрунтується на спілкуванні вибраної людини з парфумами.

Уважається, що шаман, виконуючи безліч ритуалів, може викликати парфумів померлих, входити в транс, самостійно подорожувати в потойбічні мири.

Багато дослідників шаманизма вважають, що він ближче до міфології, але ритуальний аспект однаково його зв'язує сгаданиями.

Досить популярн і таким же простим є ворожіння на книгах.

Особливо часто для таких цілей використовують Біблію, по-перше, тому що книга загальнодоступна і є майже в кожному будинку, а по-друге, її виречення завжди можна витлумачити, правильно підставивши під питання, що цікавить.

Крім того, сюди відносять використання сонників і інших астрологічних книг, а також і Цзин - ворожіння по древнекитайской Книзі змін Одним з найбільш достовірних уважається ворожіння по руці - хіромантія.

У свій час існували навіть кафедри хіромантії при університетах Європи.

Кожному пальцю руки символізує деяка планета, у свою чергу, кожна планета пов'язана з якимсь аспектом життя людини.

Наприклад, великий палець "належить" Венері, відповідальної за любов Не варто забувати й про настільки популярну нині нумерологии.

Це ворожіння часто називають "магією чисел".

Уважається, що нумерология може обчислити все: характер людини, сильні й слабкі сторони, пророчити події майбутнього, допомогти вибрати супутника життя.

Основною концепцією нумерологии є система знань, об'єднана Пифагором для досягнення магічних цілей, хоча в каббалистической нумерологии - гематрии, використовуються знання для розкриття змісту священних текстів Біблії Все-таки, самим популярним і в наші дні вважається ворожіння на картах.

Звичайно, самими популярними є карти Таро.

Звичайно в колоді 78 карт, кожна з яких має своє унікальне тлумачення залежно від місця розташування в розкладі.

Фахівець із ворожіння на картах Таро повинен сам прийти до найбільш повного й вірного тлумачення, виходячи з особистого досвіду й практики їхнього використання.

Таке ворожіння користується великою популярністю й у наші дні.

Тлумачення карт максимально загадково й вірогідно невідомо, з якого саме часу вони до нас прийшли.

У кожного народу із цього приводу є своя легенда.

Карти Таро можуть мати як каббалистическое, циганське або єгипетське, так і цілком європейське походження.

Часто для магічних ритуалів використовують карти Ленорман (астромифологическую або циганську колоди), колоду "Декамерон" в основному використовують, якщо передбачається любовне ворожіння Більше того, для різних пір року й свят існують свої системи ворожіння, магічні ритуали.

До таким можна віднести ворожіння на кавовій гущавині по виниклих образах і асоціаціям, по буквах - ономантия, по воску, по полум'ю вогню У спіритичних сеансах використовується ворожіння "уиджа" - по спеціальній дошці з вискобленими магічними символами, за допомогою якої відбувається спілкування з покликаними парфумами.

Часто вживають руні, кристали, скляні кулі й багато інших пристосувань, які носять містичний і міфологічно-історичний характер.

приворот - приворожити чоловіка й дружину, одворот - отворожить суперницю й коханку, зняти псування, зняти пристріт, магія - усе про магії, ворожіння - послуги кращих фахівців з ворожіння Приворожение хлопця в домашні умовах привороти на любов - особливості й розходження приворотів на любов у народів різних вірувань.

мусульманські привороти на любов як зробити робочий приворот по фотографії самостійно в домашніх умовах і безкоштовно?

астральна магія, про магію астральної, що таке астральна магія магія будинку, особливості магії в будинку, що таке магія будинку ворожіння на любов - оглядова стаття про ворожіння на любов ворожіння на картах таро - як ворожити на картах Таро, оглядова стаття про ворожіння на картах таро ворожіння на картах - огляд гадань на картах, стаття про ворожіння на картах ворожіння - огляд гадань, різні ворожіння ворожіння на картах - як ворожити на картах і різні ворожіння на картах, оглядова стаття сила каменів


Загадкове і Таємниче:
Сьогодні дуже поширені кельтські руні ворожіння на рунях є одним з найстарших. З тих пор основні руні і їхнє значення майже не змінили
циганське ворожіння у своїй історії виходить до древніх часів виникнення самого циганського народу, і циганської магії. циганське во
єкатерининське ворожіння назване так по ім'ю Великої імператриці Всея Русі Катерини Другий. царські особи відомі своєю тягою до всьо
французьке ворожіння поєднує під собою різні ворожіння, які мають французьке походження. французьке ворожіння - не єдине, таких гадан
ворожіння 40 символів прийшло до нас із глибокої стародавності. у своїй основі ворожіння 40 символів несе використання асоціацій і зве
ворожіння 3 карти - узагальнена назва для різних видів гадань, у яких так чи інакше беруть участь три карти. ворожіння 3 карти існує й на

Ворожіння