ворожіння на картах було в усі століття на першому місці серед обивателів, адже издревне люди захоплювалися ворожіннями й особливе місце серед всіх ритуалів, що допомагають пророчити майбутнє, завжди займали ворожіння на картах. Існує величезне число різноманітних карткових колод, символіки й, у свою чергу, ворожіння на картах, що допомагають розгадати секрети магії й довідатися майбутнє.

Не варто ставитися до карткових гадань скептично.

Про це говорить один з найвідоміших випадків: мадам Ленорман відкрила секрети магії Наполеонові, а саме пророчила корону імператора, а після поразка в північному краї й швидкому посиланні на далекий острів отже, навіть якщо Ви або Ваші знайомі не вірять у секрети магії, то ворожіння на картах може послужити найцікавішим і захоплюючим заняттям.

Деяким людям подібний ритуал надає життєвих сил, а хтось не може обійтися без гадань Секрети магії можна відкрити за допомогою ворожіння на картах на успіх, на любов, на майбутнє - все залежить від того, що саме Вас цікавить.

Я пропоную Вашій увазі кілька самих популярних карткових гадань, що допомагають розгадати секрети магії, з яких Ви зможете вибрати найцікавіше для Вас отже, для проведення першого ворожіння Вам необхідна колода карт, що включає абсолютно всі карти від туза до шістки.

Щоб виконати дані ворожіння на картах, ретельно перемішайте наявну колоду, а потім зніміть лівою рукою убік "до себе", а після розкладете їх по типі віяла, причому крапом наверх.

Після виконання даної процедури загадайте що-небудь що цікавить і виймайте по черзі по карті, а відповідь на всі секрети магії одержуєте в спеціальному тлумачі гадань Крім того, можна виконати й наступні ворожіння на картах для приоткрития секретів магії.

Для цього візьміть аналогічно колоду карт, ретельно перемішайте карти між собою й також зніміть лівою рукою у свою сторону.

Для приоткрития завіси таємниці вийміть карту із середини наявної колоди.

Далі зверніть увагу на масть отриманої карти й підберіть до неї по масті короля або даму (якщо ворожите на жінку або на чоловіка відповідно).

Покладете даного короля або даму рівно посередине стола.

Далі за правилами ворожіння на картах оточите її картами, причому відраховуйте через 6 на сьому, числом 10.

Це відкриє Вам секрети магії.

Тепер подивитеся значення отриманого розкладу карт у відповідному тлумачі й довідаєтеся майбутнє того, на кого загадували.

Крім наведених видів ворожіння на картах, секрети магії відкриє й наступне ворожіння.

Для виконання обряду візьміть колоду в 36 гральних карт, перемішайте, зніміть карти.

Далі загадуйте за аналогією з попереднім типом ворожіння на картах на даму або на короля й уже незабаром Ви довідаєтеся секрети магії.

Розкладаєте карти в 4 ряди по 9 карт у кожному ряді й ті карти, які тепер перебувають ближче до короля або дами, по принципах ворожіння на картах і визначають долю загаданої людини До слова, є цілий ряд найцікавіших видів ворожіння на картах на долю.

Всіх їх не заробрать, адже зі стародавності їхнє число постійно росло, тому розповім основний принцип здійснення подібного обряду Щоб довідатися секрети магії відносно нашої долі, люди використовували колоду в 36 абсолютно нових гральних карт, перетасовували дану колоду, а після що ворожить знімав карти лівою рукою вже звичним для нас способом і виймав з колоди послідовно по 3 карти, але кожний гадающий повинен знайти серед карт свою.

Дані ворожіння на картах полягали в тім, що карти вибиралися залежно від родиний стану, відносин із близькими й багатьох інших факторів.

Всі ворожіння на картах неможливо переказати, але за допомогою подібного обряду можна хоча б приблизно довідатися свою долю Не можна без уваги залишати й жіночі ворожіння на картах.

ворожіння на картах відкривають свою завісу й допомагають дівчинам довідатися, що ж найбільше подобається в них улюбленому чоловікові, з ким зложиться їхнє особисте життя, чи здійсниться заповітне бажання й, звичайно, допомагають знайти відповіді на різноманітні любовні питання молодих дівчин ворожіння на картах дуже цікаві багато з людей радять друг ругу заради інтересу поворожити, і вірити в це не обов'язково.

У довгі зимові вечори розважте своїх близьких, адже абсолютно довіряти ворожінням теж не можна.

ворожіння - огляд гадань, різні ворожіння ворожіння на картах - огляд гадань на картах, стаття про ворожіння на картах ворожіння на картах таро - як ворожити на картах Таро, оглядова стаття про ворожіння на картах таро ворожіння на любов - оглядова стаття про ворожіння на любов ворожіння - про ворожіння, оглядова стаття про ворожіння й про види гадань приворот - приворожити чоловіка й дружину, одворот - отворожить суперницю й коханку, зняти псування, зняти пристріт, магія - усе про магії, ворожіння - послуги кращих фахівців з ворожіння сила каменів як приворожити улюбленого хлопця, чоловіка або приворожити дівчину самостійно?

- як удержати й приворожити обранців?

приворожити чи ні - як знайти й зберегти любов приворотом як приворожити хлопця до себе по фотографії на відстані приворожити хлопця самостійно по фото в домашніх умовах на відстані приворот по фотографії й приворот через ляльку по фотографії чи існує магія, про існування магії


Загадкове і Таємниче:
Сьогодні дуже поширені кельтські руні ворожіння на рунях є одним з найстарших. З тих пор основні руні і їхнє значення майже не змінили
циганське ворожіння у своїй історії виходить до древніх часів виникнення самого циганського народу, і циганської магії. циганське во
єкатерининське ворожіння назване так по ім'ю Великої імператриці Всея Русі Катерини Другий. царські особи відомі своєю тягою до всьо
французьке ворожіння поєднує під собою різні ворожіння, які мають французьке походження. французьке ворожіння - не єдине, таких гадан
ворожіння 40 символів прийшло до нас із глибокої стародавності. у своїй основі ворожіння 40 символів несе використання асоціацій і зве
ворожіння 3 карти - узагальнена назва для різних видів гадань, у яких так чи інакше беруть участь три карти. ворожіння 3 карти існує й на

Ворожіння