Ця стаття - короткий посібник про те, як стати ясновидющої. Ми не будемо заглиблюватися в те, що ясновидющим може стати кожний - якщо ви читаєте цю статтю, ви й так у цьому переконані Якщо ви хочете розвити в собі екстрасенсорні здатності, щоб допомагати людям повернути улюбленого, знімати псування, і так далі - ви небагато помилилися.

Екстрасенс - це не маг, це просто людина, що вміє бачити й почувати більше, ніж це прийнято в суспільстві.

Приворотами, ритуалами екстрасенси не займаються - якщо вони позиціонують себе саме як екстрасенси, а не маги або езотерики.

Це практикуючий маг може повернути чоловіка, а екстрасенс тільки подивиться, куди він пішов і з якої причини.

Але найчастіше екстрасенс не обмежується тільки областю ясновидіння, і осягає й інші езотерические вміння: робота з енергіями, ритуали, обряди, медитації та інше.

Про те, як стати магом або відьмою - є відповідні статті на нашім сайті Із чого ж почати для розвитку ясновидіння?

У першу чергу бажано гарненько почистити весь організм - методики фізичного чищення ви можете знайти в інтернеті, або порадитися з лікарем.

Паралельно з фізичним чищенням зробіть собі 1-3х тижневе енергетичне чищення.

Це допоможе вам у тім, як стати ясновидющим, це потрібно для того, щоб чистий організм краще сприймав енергії й будь-які прояви тонкого миру Після чищення бажано перейти на вегетаріанство, а в ідеалі - сиромоноедение.

Щотижня влаштовуйте собі розвантажувальний день - по одному дні голодуйте, можна пити зелений чай - він виводить шлаки Тепер, коли ваш організм чисту й чутливий, потрібно й далі цю чутливість розвивати спеціальними вправами.

Спочатку найкраще підсилити вже наявну чутливість п'яти органів почуттів: зору, дотику, нюху, смаку й слуху.

У школі магії "Кедр", що ставиться до нашого центра, розроблена спеціальна програма розвитку чутливості, підібрані вправи для розвитку різних аспектів наших органів почуттів.

Ви можете придбати "підручник по екстрасенсорике" Елини Болтенко - де все це докладно описано.

В обсязі статті важко вмістити все практики, ми торкнемося лише коротенько кожного органа почуттів Зір гарний розвивати догляданням, старанням побачити дрібні деталі й подробиці всього оточення.

А також спробою "поторкати все очима" - дивлячись на що-небудь, постаратися відчути, який це предмет на дотик, потім підійти, зрівняти ваші відчуття Розвитий слух теж може допомогти вам у тім, як стати ясновидющої.

Розвивати слух вам допоможе вслухання: намагайтеся вловити й розрізнити всі звуки, які вас оточують, а також визначити джерело цього звуку Смак розвиває, як ви вже зрозуміли, більше пильну увагу на смакові відчуття при поїданні блюда: спробуйте відчути не тільки сам смак, але й послевкусие, а також спробувати розрізнити енергію від різних плодів, продуктів Дотик спробуйте розвити так: покладете у вашу кишеню кілька монет різного достоїнства.

і, ідучи по вулиці, тримаючи руку в кишені, обмацуйте монети й визначайте, якого вони достоїнства, і скільки всього монет у вашій кишені, яка їхня загальна сума - все це робіть наощупь.

Коли ваші фізичні органи почуттів досить розів'ються, приступайте до розвитку інтуїції й енергетичної чутливості.

Хоча, її можна розвивати й одночасно з фізичними органами Елементарна вправа по розвитку інтуїції - спроба до неї прислухатися й почати їй випливати.

Чим частіше ви це будете робити, тим гостріше вона розів'ється й буде точніше вам давати підказки Енергетичну чутливість розвивають спробою відчути енергії різних предметів.

Для початку спробуйте взяти фото померлої людини й живого, можна кілька фотографій.

Із закритими очима перемішайте їх, і, поднеся руку до фотографії, постарайтеся відчути, жива чи людина ні.

Також, енергетичну чутливість можна розвити, спробувавши на великій відстані визначити, де серед двох або трьох склянок холодна вода налита, а де гаряча.

Устаньте подалі від них (щоб фізичне тепло точно не вловили), і простягніть у їхню сторону долоні: представте, як із центрів долонь виходять промені, якими ви касаетесь склянок з водою.

Тренуйтеся так частіше.

Ті, хто шукає способи, як стати ясновидющим, повинні зрозуміти, що тільки часті тренування допомагають підсилити й зміцнити здатності Додаткові засоби, що розвивають ясновидіння - це медитація на чакру Аджна, що служить її активації й стоншенню сприйняття з її допомогою навколишнього світу.

Також, для розвитку ясновидіння є спеціальні мудрі - якщо їх складати під час медитації, підсилиться ефект загострення екстрасенсорних здатностей.

Одну з мудрий, котра називається " Шунья-Мудра" ви бачите на малюнку Споглядання кристала кварцу теж розвиває ясновидіння, оскільки кварц сам по собі здатний очистити й підсилити промені, що виходять із чакри аджна, а споглядання - чого завгодно - підсилює концентрацію, що також корисно для розвитку ясновидіння.

Приворот у новорічну ніч Як повернути хлопця приворот Приворот на покрив Приворот швидко якісно.

Як повернути улюбленого якому змінила Як повернути любов дівчини Як приворожити чоловіка на відстані як стати чорним магом у реальному житті, відьмою або чаклуном швидко за один день.

Великим присвячується приворот на нігті самостійно.

як мені довідатися їсти чи на тобі псування або пристріт?

повернути коханої людини Як приворожити улюбленого по фотографії


Загадкове і Таємниче:
Сьогодні дуже поширені кельтські руні ворожіння на рунях є одним з найстарших. З тих пор основні руні і їхнє значення майже не змінили
циганське ворожіння у своїй історії виходить до древніх часів виникнення самого циганського народу, і циганської магії. циганське во
єкатерининське ворожіння назване так по ім'ю Великої імператриці Всея Русі Катерини Другий. царські особи відомі своєю тягою до всьо
французьке ворожіння поєднує під собою різні ворожіння, які мають французьке походження. французьке ворожіння - не єдине, таких гадан
ворожіння 40 символів прийшло до нас із глибокої стародавності. у своїй основі ворожіння 40 символів несе використання асоціацій і зве
ворожіння 3 карти - узагальнена назва для різних видів гадань, у яких так чи інакше беруть участь три карти. ворожіння 3 карти існує й на

Ворожіння