Змії кусають, Змії душать, Зміїну отруту, Змію вбити, Змія анаконда, Змія без голови, Змія біла, Змія більша, Змія в акваріумі, Змія у воді, Змія в будинку, Змія в ліжка, Змія в постелі, Змія в ріці, Змія в руках, Змія навколо шиї, Змія женеться, Змія друг, Змія душить, Змієві є, Змія жовта, Змія зелена, Змія й кішка, Змія з рота, Змія кобра, Змія червона, Змія кусає, Змія маленька, Змія на голові, Змія на нозі, Змія на тілі, Змія на шиї, Змія нападає, Змія обвиває, Змія пітон, Змія під ковдрою, Змія переслідує, Змія намагається вкусити, Змія рожева, Змія ручна, Змія вбита, Змія удав, Змія вуж, Змія вжалила, Змія вкусила за ногу, Змія вкусила за руку, Змія вкусила ребенка, Змія уползает, Змія хоче вкусити, Змія цілує, Змія чорна, Змія сичить, Змія отрутна, Отрутна змія, Кольорова змія, Толста змія, Жовтогаряча змія, Дохла змія, Довга змія, Двоголова змія Якщо в сні вам приснилися Змії або Отрутна Змія, Сонники застерігають - наяву вам належить поводитися як можна більш обережно. Змії, Побачені в сні, Досить складний знак.

Так, Частина Сонників думає, Що Змія символ мудрості, Відновлення й зцілення, А тому її поява в сні обіцяє видужання, Ріст життєвих сил і енергетичного потенціалу.

Однак, Є Сонники, Які небезпідставно вважають, Що Змія - це якийсь хитрий, Брехливий і вкрай небезпечна людина з вашого реального оточення Приснилася не агресивна змія, Змія друг у сні, Приснилася ручна змія, Змія в руках у сні - зцілення; відновлення; мудрість Східні мудреці думають, Що Змія є символом зцілення й відновлення.

Хворий після побаченого сну може розраховувати на виправлення здоров'я.

Здоровій людині має бути перейти на новий життєвий етап.

Як Змія скидає свою стару шкіру, Так і ви звільнитеся від усього зайвого й непотрібного всебе.

Приснилося, Що змії душать або кусають, Вас переслідує або за вами женеться змія в сні, Змія сичить і намагається вкусити, Змія нападає в сні, Приснилося, Що змія хоче вкусити, Змія душить або кусає в сні - підступи недоброзичливців і ворогів Приснилося, Що вас вжалила отрутна змія, Змія вкусила за ногу або за руку в сні - неприємності з вини небезпечної людини Приснилося, Що змія вкусила ребенка - неприємності з дітьми; інакше - підступи конкурентів Агресивно настроєна стосовно вас Змія (або Змії) у сні - це ваші самі небезпечні вороги й конкуренти.

Дії Змії в сні підкажуть вам, Якого роду події мають бути вам наяву.

Особливу увагу звернете на сон, У якому Змія вкусила вашого ребенка.

Для людей, Що Мають дітей, Сон може знаменувати серйозні проблеми зі здоров'ям дитини.

У символичном тлумаченні "Ребенок" - це ваша ідея або проект, А Укус Змії - це підступи заздрісників і конкурентів Приснилася змія в постелі або в ліжка, Змія по ковдрою в сні, Змія перебуває у вашім будинку - спокуса, Спокуса Приснилося, Що змія вас цілує й обвиває тіло, Більша змія обвивається навколо шиї або сидить на шиї, Приснилося, Що змія на тілі, На голові, Змія на нозі - протиприродні сексуальні устремління; звабний і небезпечний партнер Приснилася довга або товста змія, Маленька змія в сні (для жінок) - аналогії з половим членом сексуального партнера; (для чоловіків) - страхи й фобії щодо свого чоловічого достоїнства Змія вважається традиційним символом сексуальності, У психоаналізі Змія символізує чоловічий підлоговий член.

Крім того, Відповідно до Біблійного сюжету, Змія є спокусником і може підштовхнути до заборонної спокуси.

Закономірно, Що поява Змії в сні може носити сексуальний підтекст.

Для чоловіків сон про Змія вказує на якусь підступну спокусницю.

І в теж час розмір і діаметр Змії, Побаченої в сні, Для чоловіка може свідчити про його підсвідомі страхи щодо полового члена (наприклад, Чоловікові приснилася дуже маленька Змія).

Для жінок подібного роду сни вказують на наявність у її житті якихось спокус або задоволень, На які з якихось причин накладена найсуворіша заборона.

Так само розмір і діаметр Змії, Що Була присутнім у сні, Підкаже жінці, Які асоціації в її підсвідомості викликає підлоговий член нинішнього партнера Убити змієві в сні, Приснилася вбита або дохла змія, Приснилася змія без голови, Змія уползает у сні - перемога над ворогом; перемога над власними слабостями й пороками; інакше - кбогатству. У всіх відносинах сприятливий сон.

Ви або впораєтеся із заборонними спокусами, Повністю проігнорувавши їх, Або зумієте здолати ворогів і конкурентів.

У старому тлумаченні подібний сон передвіщає несподіване багатство Приснилися змія в акваріумі, У ріці або у воді - брехлива й лицемірна людина Подібні сни підказують, Що наяву у вашім найближчому оточенні є людина, Що вміло приховує свою брехливу й жадібну сутність під маскою добродушності.

Будьте обережні й неодмінно визначите - хто саме для вас ця "Змія".

Приснилася зміїна отрута - до зцілення; інакше - небезпека отруїтися У певному дозуванні Зміїна Отрута є одним із самих сильнодіючих і ефективних ліків.

Із цієї позиції сон обіцяє вам якнайшвидше видужання.

Однак, Зміїна Отрута при невірному використанні може дуже сильно нашкодити, Викликавши отруєння й летальний результат.

Точно зрозуміти остаточний прогноз ви зможете, Якщо згадаєте й проаналізуєте всі деталі й додаткові образи цього сновидіння Є змієві в сні - несподіванка; зрадництво близької людини Імовірно, У найближчі дні наяву вам мають бути самі неприємні й драматичні події Приснилося, Що змія виповзає з рота - мерзенні слова й образи Подібний сон може з'явитися як результат словесних лайок або образ, Нанесених вами наяву якійсь людині Приснилася змія й кішка - містика; зв'язок свідомого з підсвідомістю; потужний вплив ворогів Обоє образа, Що Були присутнім у сні, Є дуже складними й неоднозначними.

І Кішка, И Змія можуть символізувати ваші власні якості (мудрість, Спритність, Уміння пристосовуватися і юлить).

Однак Кішка й Змія можуть персоніфікувати й украй небезпечних людей з вашого оточення.

Скласти точний прогноз ви зможете, Якщо детально згадаєте сюжет цього сновидіння Приснилася змія анаконда - символ тиску і ядухи Приснилася змія кобра - до важкої хвороби Приснилася змія пітон - енергія, Схована усередині вас Приснилася змія удав - бурхливі часи й суцільні невдачі Приснилася змія вуж - до приємних звісток у найближчому майбутньому Тлумачення Змії, Побаченої в сні, Допоможе зрозуміти, Якого роду події мають бути вам у реальному житті. Однак, При розшифровці подібних снів необхідно враховувати й інші деталі - як поводилася стосовно вас побачена Змія, Які ще образи були присутні в цьому сновидінні Приснилася біла змія - дивна допомога Приснилася жовта змія - злість і лицемірство Приснилася зелена змія - символ нового життя й рятування від старих звичок Приснилася червона змія - небезпека Приснилася рожева змія - підлість Приснилася чорна змія - похмурі події, Чорна душачи Приснилася жовтогаряча змія - небезпечна спокуса Приснилася кольорова змія - лицемірство близької людини Приснилася двоголова змія - більша небезпека; могутній ворог Колір Змії, Побаченої в сні, Може стати для вас підказкою - якого роду події мають бути вам наяву.

Однак, Не варто шукати в побаченому який-небудь глибокий зміст, Якщо сюжет сновидіння продиктований подіями останніх днів (наприклад, Ваше увагу залучила Змія того або іншого Кольору).


Загадкове і Таємниче:
Якщо ви бачили Знаменитість у сні, Неодмінно загляньте в Сонники - їхнього тлумачення вас дуже здивують! Більшість Сонників відмінюєт
Змія, Змії, Кобра, Гадюка, Уж Якщо ваш спокійний сон порушили своєю появою Змії, Вам приснилася отрутна Змія, Кобра або Гадюка, Сонники
Змії кусають, Змії душать, Зміїну отруту, Змію вбити, Змія анаконда, Змія без голови, Змія біла, Змія більша, Змія в акваріумі,
Жуйка, Що ви бачили в сні, На думку Сонників, Має значення, Більшим, Ніж можна припустити на перший погляд. Жуйка в сні символізує ваші п
Якщо вам приснився Журнал, Сонники пропонують перед пошуком тлумачення цього сну уточнити - який саме Журнал ви бачили в сні. Якщо
Жук, Дзижчання, Жук великий, Жук у волоссях, Жук колорадський, Жук травневий, Жук носоріг, Жук олень, Жук під шкірою, Жук рогач, Жук скара

Сни