Зима, Зима влітку, Зима не в сезон, Зима сніг, Зима лижі, Зима замети, Зимовий ліс, Зимова дорога, Зимова риболовля, Зими, Сніг зима Якщо вам приснилася Зима, Ви бачили Замети, Сніг, У сні була присутній Зимова Дорога або Зимовий Ліс, Сонники попереджають, Що наяву вами будуть керувати мудрість, Витримка й спокій. І інший прогноз Сонники підготували тим, Кому привиділася Зима Влітку, Зима не в Сезон.

Це знак, Що наяву ви поправите матеріальне становище Приснилася зима, Сніг, Замети - спокій; охолодження у відносинах; інакше - мудрість і досвід Зима в сні може вказувати як на негативні зміни в реальному житті (охолодження у відносинах з партнером, Відчуження між близькими людьми), Так і говорити про вашу внутрішню зрілість, Спокій і об'єктивність.

Точно зрозуміти остаточний прогноз ви зможете на основі аналізу вражень, Отриманих від цього сну.

Якщо побачена Зима викликала у вас тільки позитивні емоції, Ви з радістю споглядали неї, Сон скоріше філософський.

Він ще раз доводить, Що й наяву в цей час ви живете в повній гармонії з миром і собою, Тверезо дивитеся на що відбувається, Ви позбавлені різких емоційних сплесків, Тримаєте емоції під контролем.

Якщо ж Зима заподіювала вам незручності в сні й сильно вас дратувала, Імовірно, У реальності холод проникнув і в область ваших почуттів - необхідно обговорити це з нинішнім партнером Приснилася зима влітку, Зима не в сезон - кденьгам. Старе (і традиційне) тлумачення цього сну передвіщає несподіване одержання грошей.

У більше сучасній інтерпретації сон скоріше має психологічний підтекст, Указуючи на вашу внутрішню холодність, Тимчасову байдужість або бажання побить водиночестве.

Приснилася зима, Лижі, Ковзани й інші забави, З радістю чекати в сні наближення зими - міцне здоров'я Імовірно, У даний момент ваше психічне й фізичне здоров'я перебуває в нормі.

Ви життєрадісні, Спокійні й упевнені в собі.

Сон емоційно здорової й щасливої людини Приснилася зимова дорога - неприємності в шляху; несприятливі зміни після подорожі Сновидіння напередодні реального від'їзду дає дуже невтішний прогноз - поїздка принесе розчарування, Можуть виникнути несподівані проблеми.

Однак, Якщо ви спостерігали Зимову Дорогу як би з боку, Сновидіння вказує на споглядальне відношення до життя, Внутрішній спокій і гармонію ссобой.

Приснилася зимова риболовля - лиха й напасти, Важка й порожня праця; інакше - багатство Риболовля, Побачена в сні, У різних тлумаченнях указує або на бідність (якщо Риба ніяк не йшла на гачок), Або на багатство (несподіваний грошовий "улов").

Остаточний прогноз зможете скласти тільки ви, Якщо згадаєте, Чим у підсумку закінчилася ваша Зимова Риболовля


Загадкове і Таємниче:
Якщо ви бачили Знаменитість у сні, Неодмінно загляньте в Сонники - їхнього тлумачення вас дуже здивують! Більшість Сонників відмінюєт
Змія, Змії, Кобра, Гадюка, Уж Якщо ваш спокійний сон порушили своєю появою Змії, Вам приснилася отрутна Змія, Кобра або Гадюка, Сонники
Змії кусають, Змії душать, Зміїну отруту, Змію вбити, Змія анаконда, Змія без голови, Змія біла, Змія більша, Змія в акваріумі,
Жуйка, Що ви бачили в сні, На думку Сонників, Має значення, Більшим, Ніж можна припустити на перший погляд. Жуйка в сні символізує ваші п
Якщо вам приснився Журнал, Сонники пропонують перед пошуком тлумачення цього сну уточнити - який саме Журнал ви бачили в сні. Якщо
Жук, Дзижчання, Жук великий, Жук у волоссях, Жук колорадський, Жук травневий, Жук носоріг, Жук олень, Жук під шкірою, Жук рогач, Жук скара

Сни