Авіакатастрофа, Політ, Аеропорт, Катастрофа, Катастрофа літака Сни-Катастрофи, На превеликий жаль, Далеко не рідкість. Побачити щось подібне може кожний з нас.

Наприклад, Стати свідком такого явища, Як Авіакатастрофа.

Сонники говорять, Що Катастрофа, Побачена в сні, Це застережливе сновидіння, А особливо небезпечно саме Катастрофа літака.

Однак, У Сонниках сказано, Що Поле - це символ духовного росту, Піднесення над обставинами.

Виходить, Що Авіакатастрофа стає перешкодою в цьому розвитку, Непереборною перешкодою до досягнення намічених цілей.

Можливо, Розгадка криється у відправній крапці кожного Польоту - Сонники ґрунтовно описують і таке поняття, Як Аеропорт Бачити в сні Аеропорт, Перебувати в ньому - затримка в справах, Вашим планам поки не дано здійсни_. Аеропорт - це не тільки відправна крапка польоту, Але й "зала чекання".

Тому поява цього символу в сні може пророкувати, Що вам доведеться зробити невелику зупинку в справах, Взяти таймаут.

Зараз не найкращий час для більших здійснень і великих справ Бачити в сні аеропорт, Зустрічати або проводжати когось - чекайте новин Такий сон обіцяє вам, Що незабаром звідкись "прилетять" дійсно важливі звістки Бачити в сні аеропорт, Перебувати в ньому й не мати можливості вийти - вам буде потрібно заступництво могутньої й впливової людини Аеропорт - величезний простір, По якому, Як і по реальному життю, Можна довго й болісно блукати в пошуках підходящого виходу (рішення).

Імовірно вашому особистому "зльоту" саме заважає або зовнішня, Або внутрішня причина - не відмовляйтеся від допомоги людини, Що краще вас знає, Що потрібно почати в такій ситуації.

Помнете - це ще не тупик, Вихід обов'язково найдеться!

Бачити в сні поле на літаку, Летіти стрімко й вертикально нагору - знак, Що наяву ви занадто квапитеся здійснити задумане І все-таки вам варто бути осторожней.

Як відомо, Чим вище злетиш, Тим болючіше падати (тим більше на такій величезній швидкості, Як обрали ви для свого життєвого Польоту).

Бачити в сні поле на справному літаку, Почувати впевненість і комфорт - гарний сон, Ви рухаєтеся в правильному напрямку, Вам ніщо не загрожує Бачити в сні власний політ - ви зумієте піднятися над обставинами; інакше - вам має бути багато чого досягти; по-іншому - сексуальна незадоволеність Поле - це однозначно дуже гарний символ, Що говорить про ваш внутрішній розвиток, Про прагнення багато чого досягти.

Такі сновидіння, Насамперед, Варто розцінювати виходячи з того, Як ви себе відчували під час польоту, чи Було вам спокійно й добре, Або ви випробовували хвилювання або страх.

Але, Якщо вірити древньому Циганському Соннику, Такі сновидіння, Насамперед, Говорять про сексуальну незадоволеність.

Поле в сні - це привілей дітей і підлітків.

Дорослій же людині злетіти в сні, На жаль, Не дане - на це потрібні дуже серйозні причини.

Висновок такий - Поле в сні може говорити як про внутрішню сексуальну незадоволеність (проаналізуйте цей життєвий пункт), Або про ваш духовний ріст і розвиток Бачити в сні катастрофа літака, Авіакатастрофу - дуже небезпечний знак, Вам загрожують неприємності, Хвороби й надзвичайні ситуації Те ж саме значення мають Катастрофи на іншому виді транспорту - Катастрофа поїзда, Автобуса, Вантажівки або трамвая.

Ці засоби пересування Сонниками зв'язуються з людським організмом.

Катастрофа (катастрофа), Пережита в сні, Призиває вас бути бдительнее до власного здоров'я, Не ризикувати найближчим часом і поводитися дуже обережно.

Це сон-попередження Бачити в сні авіакатастрофу й людину, Що винний у ній - спливуть старі образи від когось із ваших знайомих або рідних Так само дуже знаковий і глибоко психологічний сон.

Прокинувшись, Обов'язково постарайтеся згадати, Із чиєї вини відбулася Катастрофа літака - від особистості цієї людини залежить дуже багато чого.

Можливо, Колись у минулому саме він наніс вам серйозну образу або образу - зараз ваша підсвідомість намагається впоратися з отриманою психологічною травмою, Очиститися від її.

Сприйміть сновидіння як сигнал - необхідно розібратися в собі, Розставити всі крапки над сумним минулим, Позбутися від нього, Постаратися забути.

Тільки це допоможе вам повернути емоційну рівновагу


Загадкове і Таємниче:
Якщо ви бачили Знаменитість у сні, Неодмінно загляньте в Сонники - їхнього тлумачення вас дуже здивують! Більшість Сонників відмінюєт
Змія, Змії, Кобра, Гадюка, Уж Якщо ваш спокійний сон порушили своєю появою Змії, Вам приснилася отрутна Змія, Кобра або Гадюка, Сонники
Змії кусають, Змії душать, Зміїну отруту, Змію вбити, Змія анаконда, Змія без голови, Змія біла, Змія більша, Змія в акваріумі,
Зима, Зима влітку, Зима не в сезон, Зима сніг, Зима лижі, Зима замети, Зимовий ліс, Зимова дорога, Зимова риболовля, Зими, Сніг зима Якщо в
Жуйка, Що ви бачили в сні, На думку Сонників, Має значення, Більшим, Ніж можна припустити на перший погляд. Жуйка в сні символізує ваші п
Якщо вам приснився Журнал, Сонники пропонують перед пошуком тлумачення цього сну уточнити - який саме Журнал ви бачили в сні. Якщо

Сни