Пекло - що може бути більше небезпечним і страхаючої! Навіть якщо ви не вірите в існування ні Ада, Ні Раю, Вони в кожному разі можуть привидітися вам у сні.

Виникає інше питання - а чи вірите ви Сонникам?

Пекло, Звичайно, У більшості нині існуючих Сонників описується як явище вкрай негативне, Що Обіцяє й несчастия, И величезні проблеми.

Однак, Скільки Сонників - стільки й думок.

Наприклад, Деякі вважають, Що Пекло в сні може виникнути й внаслідок вашої сексуальної незадоволеності...

Бачити в сні пекло, Горіти у вогні - борошна совісті, Каяття від вчинених учинків Звичайно, Попадають у Пекло далеко не безгрішні люди.

Якщо цей образ з'явився у вашім сновидінні, Цілком можливо наяву ви вже зробили щось таке, За що тепер випробовуєте і явні, И підсвідомі борошна совісті.

Обов'язково постарайтеся очиститися від обтяжуючих вас гріхів, Знайдіть можливість їх спокути Бачити в сні пекло, Бути в пеклі - негативний знак, Говорить про те, Що труднощі, Пережиті вами в даний момент, Не закінчаться Пекло - це місце скупчення грішників, Туди потрапить кожної, Хто так чи інакше порушив закони совісті й моралі.

Але!

Пекло так само може символізувати й обстановку, У якій вас оточують неблагочестиві люди (грішники).

Імовірно, На даному етапі ви виявилися утягнені в сумнівні справи, Підприємства й навколо вас саме зібрався подібний контингент.

З Ада не так-те просто вибратися!

Тому ще раз подумайте - чи влаштовує вас таке життя або ви хотіли б що-небудь змінити в ній до кращого?

Бачити в сні пекло - до серйозних проблем зі здоров'ям, Небезпека для життя Зрозуміло, Що настільки негативний символ може свідчити й про проблеми зі здоров'ям.

Психоаналітики пояснюють це так.

Будь-яка негативна енергетика, Викликана накопиченими емоціями (гнівом, Роздратуванням, Ненавистю, Злістю), Перебуваючи в організмі, Закономірно веде до розвитку багатьох захворювань життєво важливих систем.

Це - фізіологія, А не езотерика!

Тому побачений у сні Пекло варто сприйняти як якийсь сигнал - ваше емоційне здоров'я перебуває під загрозою!

А це дійсно може стати причиною серйозних хвороб і проблем!

Бачити в сні пекло - ви ведете неправильний спосіб життя, Порушуєте мораль Із цієї позиції Пекло так само повинен вас насторожити - підсвідомо ви розумієте, Що ваші вчинки й поводження не відрізняються особливою порядністю.

Ви боїтеся одержати покарання за них.

Так може бути простіше змінити своє поводження, А не мучитися чекаючи неминуче розплати за нього?

Бачити в сні пекло, Побувати в ньому й повернутися назад - ви очиститеся від вчиненого, Надолужите свою провину Це скоріше гарний сон.

Ви на правильному шляху, Рух у цьому напрямку допоможе вам відновити емоційна рівновага Бачити в сні пекло, Горіти в пеклі - сексуальна незадоволеність, Викликане дитячими комплексами Психоаналітики вважають, Що перераховане може бути викликано вашими підсвідомими ревнощами своєї матері до батька.

Будучи ребенком, Ви важко переносили недолік уваги з боку матері - це спричинило появу якихось внутрішніх перешкод, Що Заважають у дорослому житті одержувати вам задоволення від інтимної сторони відносин.

Якщо вам важко впоратися із цим самостійно, Звернетеся кспециалисту.

Бачити в сні пекло, Спостерігати його з боку - спокуса піддатися якійсь спокусі На рівні підсвідомості ви розумієте, Що коштуєте перед складним вибором - якщо ви поласитеся на не високо моральні перспективи, що відкриваються перед вами далеко, То вам неминуче має бути випробувати й каяття, И борошна совісті.

Так чи інакше, Вирішувати тільки вам, Що для вас краще - сиюминутная радість або наступне за нею каяття


Загадкове і Таємниче:
Якщо ви бачили Знаменитість у сні, Неодмінно загляньте в Сонники - їхнього тлумачення вас дуже здивують! Більшість Сонників відмінюєт
Змія, Змії, Кобра, Гадюка, Уж Якщо ваш спокійний сон порушили своєю появою Змії, Вам приснилася отрутна Змія, Кобра або Гадюка, Сонники
Змії кусають, Змії душать, Зміїну отруту, Змію вбити, Змія анаконда, Змія без голови, Змія біла, Змія більша, Змія в акваріумі,
Зима, Зима влітку, Зима не в сезон, Зима сніг, Зима лижі, Зима замети, Зимовий ліс, Зимова дорога, Зимова риболовля, Зими, Сніг зима Якщо в
Жуйка, Що ви бачили в сні, На думку Сонників, Має значення, Більшим, Ніж можна припустити на перший погляд. Жуйка в сні символізує ваші п
Якщо вам приснився Журнал, Сонники пропонують перед пошуком тлумачення цього сну уточнити - який саме Журнал ви бачили в сні. Якщо

Сни