Зуб, Зуб болить, Зуб вибитий, Зуб що випав, Зуб випадає, Зуб випав, Зуб випав без крові, Зуб випав із кров'ю, Зуб виріс, Зуб виривати, Зуб гнилий, Зуб золотий, Зуб ікло, Зуб кришиться, Зуб лікувати, Зуб ламається, Зуб мудрості, Зуб новий, Зуб відпав, Зуб пломба, Зуб втратити, Зуб розкришився, Зуб росте, Зуб з діркою, Зуб с кров'ю, Зуб зламаний, Зуб тріснув, Зуб чорний, Зубна щітка, Зубний лікар, Зубний міст, Зуби, Зуби білі, Зуби у два ряди, Зуби випадають, Зуби випали, Зуби гнилі, Зуби кришаться, Зуби із кров'ю, Зуби валандаються Якщо в сні ви бачили Зуби, Ви відчули, Що у вас Болить Зуб, Сонники рекомендують звернути пильну увагу на побачене. Зуби в сні прийнято розшифровувати із трьох сторін - це символ життєвої сили й енергії, Знак агресії й самозахисту.

І крім того Зуби символізують ваші близький і рідних, А тому сон, У якому у вас Випав Зуб, Передвіщає самі неприємні події з кимсь із вашого найближчого оточення Приснилося, Що болить зуб - проблеми з порожниною рота й зубами Дуже часто подібні сни бувають фізіологічно обумовленими.

Можливо, У порожнині рота дійсно починається хвороботворний процес - настав час нанести візит кстоматологу.

Приснився вибитий або зуб, що випав, Бачити в сні, Що зуб випав без крові - втрата; розчарування; неприємності Сни про втрату Зубов завжди передвіщають неприємні й несподівані втрати наяву або свідчать про втрату вами життєвих сил і енергії Приснилося, Що зуб випав із кров'ю, Бачити, Що зуби випадають із кров'ю - хвороблива втрата Найближчим часом вам має бути пережити дуже хворобливу втрату.

Причому, Неприємності можуть торкнутися не тільки вас, Але й ваших близьких або рідних Бачити в сні, Що у вас виріс новий зуб або росте зуб мудрості - подвоїться життєва енергія; станете спокійніше й мудрей. Сон, У якому ви зненацька придбали Новий Зуб, Несуть багатообіцяючий прогноз - у вас з'явиться додаткова енергія й сили для активних справ наяву.

Виривати зуб у сні - рятування від непотрібної частини себе Якщо в сні ви добровільно й із власної згоди Вирвали Зуб, Значить наяву ви готові назавжди відмовитися від чогось ставшего непотрібним і зайвим. Але, Якщо в сні вам примусово Вирвали Зуб, Значить і наяву вам має бути змушена й досить хвороблива втрата Бачити в сні гнилий зуб, Зуб кришиться або ламається, Зуб тріснув, Розкришився або відпав, Гнилі зуби випали, Кришаться, Валандаються або ламаються, Втратити зуб у сні - проблеми з кимсь із близьких Бачити в сні чорний зуб, Зуб з діркою - хвороба рідної людини Втрата Зубов або Гнилі Зуби в сні традиційно передвіщають неприємності, Хвороби й проблеми з кимсь із близьких. Верхні Зуби символізують чоловіків, А нижніх жінок Бачити в сні золотий зуб - багатство У цілому досить позитивний сон, Що передвіщає, Що вам наяву вдасться усталити своє матеріальне становище Бачити в сні білі гарні зуби - міцне здоров'я; гордість і марнославство Гарні Зуби - невід'ємна частина іміджу кожного, Хто хоче зробити вигідне враження про себе.

Сон може бути для вас свідченням, Що наяву ви маєте привабливу зовнішність і міцне здоров'я.

Однак, Якщо побачені в сні міцні й здорові Зуби разюче відрізняються від ваших реальних Зубов (у вас існують явні проблеми із Зубами) сновидіння має протилежний сенс.

Імовірно, Наяву вам властиво мати завищену самооцінку й далеко не об'єктивна думка осебе.

Бачити в сні зуб ікло - агресія Зуби крім іншого символізують агресію й злість, Що Живе у вас усередині.

Що вас чекає наяву - напад або самозахист - можна довідатися, Уважно проаналізувавши подробиці побаченого сну Лікувати зуб у сні, Бачити як зубний лікар ставить на зуб пломбу або зубний міст - допомога впливової людини Дуже незабаром наяву у вашім оточенні з'явиться "Лікар", Тобто людина, Що якісно допоможе вам дозволити якусь стару й болісну проблему Приснилася зубна щітка - необхідно упорядковувати справи Сон не несе із собою ніякий важливий прогноз, Якщо ви напередодні придбали Зубну Щітку або якийсь образ ваша увага сконцентрувалася саме на ній.

В інших випадках необхідно зайнятися поточними справами Бачити в сні, Що у вас зуби у два ряди - надлишок життєвих сил і енергії Скоріше негативний сон.

Незважаючи на те, Що ви маєте в даний момент колосальна кількість життєвих сил і енергії, Сновидіння свідчить про те, Що ви не знаєте, Не вмієте, Не можете вірно розпорядитися ними наяву.

Ваша енергія залишається нерозтраченої, Що й спровокувало настільки дивне бачення


Загадкове і Таємниче:
Якщо ви бачили Знаменитість у сні, Неодмінно загляньте в Сонники - їхнього тлумачення вас дуже здивують! Більшість Сонників відмінюєт
Змія, Змії, Кобра, Гадюка, Уж Якщо ваш спокійний сон порушили своєю появою Змії, Вам приснилася отрутна Змія, Кобра або Гадюка, Сонники
Змії кусають, Змії душать, Зміїну отруту, Змію вбити, Змія анаконда, Змія без голови, Змія біла, Змія більша, Змія в акваріумі,
Зима, Зима влітку, Зима не в сезон, Зима сніг, Зима лижі, Зима замети, Зимовий ліс, Зимова дорога, Зимова риболовля, Зими, Сніг зима Якщо в
Жуйка, Що ви бачили в сні, На думку Сонників, Має значення, Більшим, Ніж можна припустити на перший погляд. Жуйка в сні символізує ваші п
Якщо вам приснився Журнал, Сонники пропонують перед пошуком тлумачення цього сну уточнити - який саме Журнал ви бачили в сні. Якщо

Сни