Зоопарк, Побачений вами в сні, Що ж він може значити? Сонники запевняють вас - Зоопарк, У якому ви перебували в сні, Символізує, що відбувається з вами наяву.

Сонники радять згадати ті почуття, Що ви випробували в побаченому Зоопарку.

Найбільш точне значення цього сну ви зможете зрозуміти, Якщо довідаєтеся в Сонниках тлумачення образів присутніх тут тварин.

Однак, Загальний характер подібного сну дає вам явний натяк - у реальному житті вам властиво бачити навколишніх із трохи іншої сторони, Ви звикли істотно спотворювати дійсність Бачити в сні зоопарк - приємна несподіванка Пряме тлумачення цього сну.

Зоопарк - чи не саме приємне місце, Де хотів би виявитися практично кожний ребенок.

Імовірно, Подібні асоціації сильні у вас і донині.

Позитивне сновидіння емоційно здорового й позитивно настроєної людини Бачити в сні зоопарк, Бачити, Що ви ведете в зоопарк ребенка - коштує більше часу приділяти своїй сім'ї Сновидіння могло з'явитися у вас як підсумок внутрішніх каяттів совісті от по якому приводі.

Зоопарк - це лише образ, Але він здатний вам натякнути, Що ваші діти мають потребу в якихось нових враженнях.

Сон для тих, Хто поки не має дітей, Ще не пророцтво, Що дуже незабаром вам має бути стати батьком наяву.

Це лише своєрідна підсвідома "приміряння" нової й нетипової вам ролі.

Так чи інакше, Подібні сни повинні вас ще раз змусити задуматися - чи достатня кількість часу ви приділяєте своїй сім'ї?

Бачити в сні зоопарк - перекручене подання про навколишню реальність Можливо, Ви підсвідомо почуваєте, Що происходящее навколо вас нагадує собою "Зоопарк".

Залишилося лише зрозуміти - хто або що викликає у вас подібні асоціації.

Тлумачі снів пропонують вам згадати - яких саме тварин і звірів ви бачили в Зоопарку.

Обов'язково уточните в Сонниках Бачити в сні зоопарк, Разом звірів у клітках сидять люди - вам властиво дивитися свисока на навколишніх Принижуючи достоїнства інших людей, Цілком з'ясовно, Що ви, Насамперед, Хочете звеличити власні достоїнства.

У вас сильне почуття не об'єктивної справедливості стосовно людей навколо вас, А почуття власної переваги.

Однак, Не забувайте, Що в кожної людини є свої приводи для гордості, Які, Можливо, И не лежать на поверхні, Не видні на перший погляд.

Більш того, Порівнюючи (нехай як тільки підсвідомо) навколишніх із Зоопарком, Ви не робите честі собі!

Бачити в сні зоопарк, Ви сидите в клітці замість якоїсь тварини - принижений стан; скутість і відсутність вибору У цьому сновидінні присутні відразу два образи, Які повинні вас насторожити.

Насамперед, Це Клітка - символ скутості й відсутності волі вибору.

Імовірно, Наяву в цей момент ви не бачите можливості виявити себе.

І збільшує негативне тлумачення цього сну другий образ - ви позиціонуєте себе твариною, Значить наяву ваша самооцінка сильно перекручена (причому явно убік заниження).

Обов'язково подумайте над цим сном - про що саме мова йде, Що ви в силах почати, Щоб змінити ситуацію?


Загадкове і Таємниче:
Якщо ви бачили Знаменитість у сні, Неодмінно загляньте в Сонники - їхнього тлумачення вас дуже здивують! Більшість Сонників відмінюєт
Змія, Змії, Кобра, Гадюка, Уж Якщо ваш спокійний сон порушили своєю появою Змії, Вам приснилася отрутна Змія, Кобра або Гадюка, Сонники
Змії кусають, Змії душать, Зміїну отруту, Змію вбити, Змія анаконда, Змія без голови, Змія біла, Змія більша, Змія в акваріумі,
Зима, Зима влітку, Зима не в сезон, Зима сніг, Зима лижі, Зима замети, Зимовий ліс, Зимова дорога, Зимова риболовля, Зими, Сніг зима Якщо в
Жуйка, Що ви бачили в сні, На думку Сонників, Має значення, Більшим, Ніж можна припустити на перший погляд. Жуйка в сні символізує ваші п
Якщо вам приснився Журнал, Сонники пропонують перед пошуком тлумачення цього сну уточнити - який саме Журнал ви бачили в сні. Якщо

Сни