Лікування мастопатії може бути консервативним (лікарські препарати, трави) і оперативним (хірургічне втручання). Але на першій стадії захворювання жінка, як правило, хоче испробовать народні засоби лікування мастопатії. У жодному разі не зневажаючи рекомендаціями фахівця-маммолога, все-таки варто звернути увагу на народні методи, які допомогли безлічі жінок!

Сольові компреси

Розчинити столову ложку солі в 200 грамах гарячої води, просочити розчином марлеві пов'язки з вирізом для соска, утеплити ватою й помістити на груди. Компрес тримати до остигання, потім міняти.

Зернові прогрівання

Пшоно або гречка нагрівається на сковороді до терпимої температури, міститься в мішечок і вкладається в ліфчик. Потім тулуб вкутується вовняною хусткою або пледом. Тримати до остигання

Картопляний компрес

Помити й натерти на тертці сира картопля прямо разом зі шкіркою, загорнути в марлю й накласти на хворі груди.

Капустяний компрес

Капустяний аркуш, що відповідає по розмірі із грудьми, помити й злегка простукати ножем, для того, щоб краще виходив сік. Прикласти щільно до хворих грудей на ніч, не обертаючи вмарлю.

Заговори й ритуали від мастопатії

Наступні Заговори читаються на збитковому місяці, для рятування від цієї напасти

1. " Грудниця-Грудниця, сгинь від мене, хоч до води, хоч на корову, хоч на кобилу, хоч на чортиху. Від білого тіла раби Божої (ім'я), від білих костей, від крівці червоной, нарив відніми, віддери. Амінь".

2. "Як сірий камінь у землі не нариває, не виє, не ниє й не стогне, так в (ім'я) щоб не нило, не стогнало, не вило, не наривало. Білі груди не болять, слово в замку висить, відкривати не велить, ключ - у море. Амінь".

3. Читається на траву, перед світанком: "Сонечко встає, роса зійде, біль піде. В ім'я Батька й Cина й Святого Дуxа. Амінь".

4. Нащипати дев'ять маленьких гілочок від осики. Кожною гілочкою торкнутися хворого місця або злегка пошмагати зі словами: "Угамуй, огневица, зійди з мене в казан, там тобі горіти так жевріти. Шепіт - у шепоток, ключ - у роток, мову - на замок. Амінь".

Читати дев'ять разів (на кожну гілку), а після слова "Амінь" зламати. Потім відразу спалитися

5. заговір на капустяний аркуш: "Стану я (ім'я) на поріг, візьму осиковий шесток, піду на схід, на сході коштує хлів, у тім хліву дев'ять корів. Порахую все вим'я: 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3 і 2, а мої груди - при мені (ім'я). Чиряки в них помирають, зсихають, у коров'ячі вим'я проникають, а мене не заїдають. Будь моє вимечко чисто й біло. В ім'я Батька й Cина й Святого Духа. Нині й приcнo і повік. Амінь".

6. Викочування яйцем. Обкатати груди, читаючи: "Благослови, Боже, урятуй і захисти. Як матінка мене зі здоровими грудьми вродила, так щоб були міцні й здорові. Амінь".
Загадкове і Таємниче:
Лікування мастопатії може бути консервативним (лікарські препарати, трави) і оперативним (хірургічне втручання). Але на першій
У джунглях Новій Гвінеї виявлені цікаве плем'я, представники якого затверджують що живуть одночасно
Руні – це лінійні знаки, які використовувалися древніми для листа й здійснення магічних ритуалів. Коли з'явилися
Учені вже давно довели, що наш сон прямо залежить від того, що ми їмо. По суті, все наше життя, всі її аспекти
Руні необхідно освятити (ініціювати). Освячення руней повинне проводитися в спокійній, тихій
Розклад перший Беруть колоду карт до шістки включно,

Магія та гадання