У джунглях Новій Гвінеї виявлені цікаве плем'я, представники якого затверджують що живуть одночасно у двох паралельним мирах - у нашім і невідомому паралельному

Люди із плем'я Оолугу розповідають, що коли вони входять у транс, вони переміщаються в Стану Тіней, де царює вічна темрява й живуть монстри. Демонструючи таке двоїсте співіснування, члени плем'я половина тіла красять чорною фарбою

Антропологи й правда, як не подивися, уважають цей народ дивним. Кілька разів на день оолуги завмирають на місці, з ока в такі моменти - стекленеют, за їхніми словами, вони в такі моменти й відвідують країну Тіней. Оолуги розповідають, що та планета схожа на Землю, але там діють інші інші фізичні закони, люди там можуть підстрибнути до 15 м у висоту. Там інші тварини - крилаті горили й гігантські мурахи, майже в розмір із земного собаку. Цих мурах оолуги називають кяфами.

У країні Дня, як оолуги називають нашу планету, вони мирне плем'я. Однак у країні Тіней вони постійно нападають на поселення своїх ворогів. Вороги, по оповіданнях оолуги, дуже нагадують неандертальців

Учені не раз бачили, як молоді й здорові люди, будучи в трансі, раптом падали намертво. Їхні одноплемінники пояснювали, що вони загинули в інший світі в битві з ворогами або що їх розтерзали кяфи. Оглянувши тіла, учені знаходили на них невідомо що як утворилися рани. Два рази вчені були свідками, коли у вишедшего із трансу оолуги в руках виявлявся предмет - ніж із вставленими в рукоятку кристалами фіолетового кольору, яких немає на землі. Їм удалося випросити в оолуги один кристал і відправити в лабораторію Лондона. Фахівці підтвердили, що антропологи праві. Схоже, що плем'я з Нової Гвінеї й правда опанували секретом переміщення в межгалактическом просторі

Загадкове і Таємниче:
Лікування мастопатії може бути консервативним (лікарські препарати, трави) і оперативним (хірургічне втручання). Але на першій
У джунглях Новій Гвінеї виявлені цікаве плем'я, представники якого затверджують що живуть одночасно
Руні – це лінійні знаки, які використовувалися древніми для листа й здійснення магічних ритуалів. Коли з'явилися
Учені вже давно довели, що наш сон прямо залежить від того, що ми їмо. По суті, все наше життя, всі її аспекти
Руні необхідно освятити (ініціювати). Освячення руней повинне проводитися в спокійній, тихій
Розклад перший Беруть колоду карт до шістки включно,

Магія та гадання