У глибині Глоукестершира розташовується провінційне містечко Уоттон-Під-Еджем. У ньому ви знайдете перлину історії й археологію. Стародавній готель Рем була побудована в 1189 році, і за 800 років у ній мало що змінилося. Коли в 1968 році Джон Хамфриз за 3 500 фунтів стерлінгів купив цей будинок, то було воно в напівзруйнованому стані. Джон почав перебудову жалюгідної будови, маючи невелику заробітну плату машиніста й кілька фунтів стерлінгів, одержуваних від здачі постелі й стола

Перебудову будинку Джон почав з того, що зняв рифлений дах, що безтурботно оселив на старі крокви прилягаючої стайні. І із цього моменту почалося вивчення історії сільського готелю

Джон з'ясуємо, що в цього готелю досить яскраве минуле. Він виявив притулок священика й тунель, вибудуваний із цегли, що у свій час вів у церкву навпроти. Двоє з останніх англійських розбійників укривалися в готелі, і вона «прославилася» декількома вбивствами. Цим можна пояснити велика кількість аномальних явищ, що відбуваються в будинку, - історій,newhouse.jpgний віщун, використовуючи всі свої здатності й уміння, повідомив, що під фундаментом він почуває тіла. В одній з кімнат за допомогою місцевого археолога Джон знайшов кості декількох дітей і зламаних ритуальних кинджалів

Зі стародавньої саксонської карти Джон довідався, що готель був побудований на круглій ділянці землі, на схилі пагорба. Недалеко від її в пагорбі були висічені сходи. Один час ченці використовували ці уступи для вирощування винограду, хоча, мабуть, вони існували з найдавніших часів. Щабля – характерна риса язичеського періоду, властивим всім країнам, але в першу чергу Єгиптові, звідки й проникнули в Західну Європу містичні традиції й обряди

Образ сходів, що веде в рай, і донині займає особливе місце в багатьох культурах. Так, у Старому Завіті розповідається про те, що Якову привиділися «сходи», що ведуть до Бога. У часи розквіту єгипетської держави вірили, що душу покійного фараона піднімалася по сходам на вищий щабель. Щаблі також були символом язичеських жертовних вівтарів

Як припускають деякі дослідження, поле, що складається із природної земної енергії, проходить через стародавні поховання й колишні храми, впливаючи на старий готель і збільшуючи, таким чином, її таємничість. Джон Хамфриз був упевнений, що те коло, у якому коштує готель, був місцем для жертвоприносин, а жертвами, не виключено, були діти

У період від VIII століття до н.е. до руйнування римського міста Карфагена в 146 році до н.е. знайдені тисячі урн, що містять кістки маленьких дітей, принесених у жертву на багатті. У давньоєврейських рукописах виявляється достатня кількість фактів, що свідчать про те, що древні ізраїльтяни приносили в жертву богам своїх первістків. Історія Авраама (Книга Буття, 22) – яскравий тому приклад. Авраам складає іспит на вірність і силу віри в Бога. Бог наказує йому взяти свого сина й принести в жертву. Але замість сина свого Авраам приносить у жертву молодого баранчика, пійманого в заростях тернику. Чи має випадок, описаний у Біблії, який-небудь зв'язок з назвою готелю Рем («Рем», у перекладі з англ., - баран) і з диявольським місцем, на якому вона була побудована? whitexouse.jpg

Якщо яке-небудь місце й може бути населено примарами, те це готель Рем. Одного погляду на будинок досить, щоб це зрозуміти. Довідавшись же її історію, уже не можна сумніватися в істинності припущень. Усередині будинок виглядає так, нібито час повернуло назад. Атмосфера в будинку важка, що давить, що навіває думки опрошлом.

Джон Хамфриз (як один, так і з іншими очевидцями) не раз був свідком «діяльності» приведень. Десятки людей описували дивні випадки, що происшли з ними

А от як одна жінка описує події, які трапилися з нею в листопаді 1984 року, коли вона зі своїм супутником провела в готелі кілька ночей: «Приблизно близько 12.20 ночі (Стива ще не було) у мене з'явилося передчуття, що щось повинне відбутися. Під дією якоїсь сили я наближалася до каміна й побачила, що легкий білий туман приймає обриси людини. Я була так налякана, що накинула покривало на голову й більше не дивилася в ту сторону, поки не повернувся Стив.

До цього часу примара зникла. Потім нічого не відбувалося. Але пізно вночі я відчула чиюсь присутність. Щось оперізувало мене й давило. Я спробувала ворухнути рукою або відкрити ока, але не могла. Хтось (або щось) намагався зштовхнути мене з ліжка. Я стала кричати. Прокинувся Стив. Він обхопив мене руками, і дивне відчуття чиєїсь присутності зникло. Надвечір наступного дня я прокинулася в поті, нібито була в сауні. Надалі я кілька разів просипалася із прискореним пульсом без видимих на те причин. Єдине, що мені здавалося, нібито хтось тягне простирадла на себе, перебуваючи в ногах ліжка»

Загадкове і Таємниче:
Лікування мастопатії може бути консервативним (лікарські препарати, трави) і оперативним (хірургічне втручання). Але на першій
У джунглях Новій Гвінеї виявлені цікаве плем'я, представники якого затверджують що живуть одночасно
Руні – це лінійні знаки, які використовувалися древніми для листа й здійснення магічних ритуалів. Коли з'явилися
Учені вже давно довели, що наш сон прямо залежить від того, що ми їмо. По суті, все наше життя, всі її аспекти
Руні необхідно освятити (ініціювати). Освячення руней повинне проводитися в спокійній, тихій
Розклад перший Беруть колоду карт до шістки включно,

Магія та гадання