Торгуючій людині цікаво, чому в продавців тих самих товарів справи йдуть жваво, а в інших немає. І грошові талісмани ніяк не допомагають.

Крім психології продажів є ще тонкі енергетичні структури, де товари поводяться, як енергія. Народне вираження «гроші до грошей» відбиває сутність магії багатства, що гроші діють за принципом магніту. А що є магнітом для покупців, і звідки черпати грошову енергію, якщо відбувається тільки розкручування бізнесу?
Як і будь-яку силу, "торговельну силу" можна залучати й утримувати.

Наступні окультні способи активізують потік «товар - гроші - товар»:

1) Дуже важливий місце торгівлі. Але не кожний продавець має можливість "очистити" приміщення від енергетичного негатива. Тому, особливої уваги заслуговує атмосфера на ринку. Тут і заздрість, і плітки, і навіть чаклунство; будь-якими методами шановні торговці й підприємці готові скористатися, щоб насолити своїм конкурентам.
При виявленні під прилавком підозрілих предметів: розсипаної солі, кукурудзи, клубка вовни, що обгоріли сірників, шпильок або обгорілої грошової купюри, брати голими руками ці речі не треба. Швидше за все, це подклад. Його необхідно підчепити пінцетом або, одягши рукавички, помістити на совок і спалити. гроші

2) Мислеформи торгуючих людей практично однакові. Всі вони хочуть швидше  продати товар. А заодно й проявляють цікавість із приводу того, як ідуть справи в колег. На питання "Як іде торгівля?" не слід відповідати: "Погано", «Нічого гарного", тому що розповідаючи про проблеми, торговець програмує себе на закриття дороги кудаче.
Також не можна й хапатися успіхами в торгівлі, тому що це викликає одну їх найдужчих негативних емоцій - заздрість.

3) Відношення до покупців повинне бути рівним і доброзичливим. Адже деякі з них, образившись, можуть наврочити торгівлю. А деякі самі провокують продавця на лайку, що є ознакою енергетичного вампиризма. Це варто враховувати, якщо продавець не хоче залишити свої останні сили на роботі.

4) Ритуали й Заговори по поліпшенню торгівлі виконуються на зростаючому місяці, а для рятування від невдачі в торгівлі - на убутній. Робити це потрібно таємно, нікому не розповідаючи. При цьому не можна жартувати й веселитися.

Утоплення "злиденної ганчірки"

Цей обряд проводиться, якщо торгівля не йде. Варто взяти стару ганчірку, обмахати нею торговельне місце й прилавок, потім вимити нею підлога. Далі загорнути в ганчірку непотрібний ключ, наговорюючи на згорток: «Хоробро лихе, злиденне, бесторговое, убитковое, не займай! (ім'я продавця), ладь від мене по воді пливи, під корчем затайся, раком клешнястим, дурнем бельмястим. Щоб мені бідної не бути й отрепьев не носити. Багата я (ім'я) і вільне, дрантя й бідність ладь відсилаю, слова мої на ключ замикаю. Замок - у роті, ключ - у воду. Амінь».
Віднести ганчірку із ключем і утопити у воді (озері, ріці, морі, водоймищі).

Відкуп

Щоб стимулювати торгівлю, потрібно звернутися до «крапки сили» торговельного місця. У павільйоні магазина це центр торговельного залу, а на ринку - центр ринку. Взяти залізний рубль, вмочити його в евкаліптове масло й дати висохнути. Далі, наговорити на нього три рази: «Мій дарунок - моя удача, буду тобі миліше світла білого, слаще меду, чистіше води, вкусней їжі. Нудьгуй по мені (ім'я), котися в мою сторонку. заговір мий довгий, слова міцні й ліплення. Слово не по худу, а по добру сказане».

В "крапці сили" перетинаються самі потужні енергетичні грошові потоки, тому, щоб направити їх до свого торговельного місця, потрібно до початку торгівлі кинути заговорений рубль у цей центр, сказавши при цьому: «Оплачено!».

Якщо хтось із людей підбере в наслідку цей рубль, те це не має значення. Важлива сама магічна маніпуляція, називана "відкуп".

На удачу в торгівлі

Перехрестити товар і гладити, вимовляючи заговір: «Як раба Божия (ім'я) товар (назва товару) гладжу, так до нього покупця лажу. Один прийде, подивиться, іншої - похвалить, третій - втридорога купить, мені в прибуток, а собі в радість. Слово моє міцно, століття не розв'яжеш. Амінь».

Повідець для покупців

У середовище на зростаючому місяці, до 10 ранку собачий шкіряний повідець проткнути цвяхом і надряпати на ньому "люд людський".

Тримаючи повідця тією рукою, який звичайно торговець бере гроші, різко вдарити їм об підлогу й переступити через повідця вперед та назад, потім зав'язати три вузли й ще раз із силою хльоснути по порозі й по прилавку робочого місця.

Привести повідець у натягнутий стан і тричі сказати: «Як кобеля й суку до повідця привчають, так щоб люд людний (або ім'я клієнта) до мого порога прибився, повік не відбився. В усі дні за товаром приїжджав, купував, мене виручав, без мого товару (назва товару) світла білого світла не видал, з іншими не торгував».

Повідець сховати на торговельному або виробничому місці, де б його ніхто не побачив і не доторкнувся до нього, інакше він ранку­тит свою окультну силу. Термін дії повідця - півроку

Загадкове і Таємниче:
Лікування мастопатії може бути консервативним (лікарські препарати, трави) і оперативним (хірургічне втручання). Але на першій
У джунглях Новій Гвінеї виявлені цікаве плем'я, представники якого затверджують що живуть одночасно
Руні – це лінійні знаки, які використовувалися древніми для листа й здійснення магічних ритуалів. Коли з'явилися
Учені вже давно довели, що наш сон прямо залежить від того, що ми їмо. По суті, все наше життя, всі її аспекти
Руні необхідно освятити (ініціювати). Освячення руней повинне проводитися в спокійній, тихій
У глибині Глоукестершира розташовується провінційне містечко Уоттон-Під-Еджем. У ньому ви знайдете перлину історії й археологію.

Магія та гадання