Існує два способи такого гадання. Простий і античний

Простий спосіб


Вам потрібно взяти миску з водою й кілька швейних голок або кравецьких шпильок. Голки потрібно змазати яким-небудь жиром або кремом, а потім акуратно покласти на воду. Одну з голок треба подумки позначити як вашу власну
Якщо вас цікавлять відносини з коханою людиною або ділові відносини з партнерами по бізнесі, те попередньо потрібно подумки назвати кожну голку ім'ям конкретної людини. Гадання на голках
Ті голки, які не потонуть, а залишаться на поверхні, показують тих людей, які залишаться в колі ваших інтересів і новому році. Якщо якісь дві голки з'єднаються, це може позначати шлюб. Якщо якісь голки злипнуться по всій довжині, то це значить, що вас чекає гарне партнерство або вірна дружба. Голки, які потонули, показують, які люди зникнуть із вашого життя. Якщо потонула ваша голка, то виходить, що ваше життя докорінно зміниться, і у вас почнеться новий період вжизни.

Античний спосіб

Потрібно взяти 13 голок або кравецьких шпильок. Десять залишити прямими, а три злегка зігнути. Як і в першому випадку, ви повинні помітити одну з голок для себе, наприклад, намалюйте на ній чортові маркером. Призначати голки іншим людям можна, але зовсім необов'язково.
Всі голки беруться в одну руку й висипаються на чистий аркуш паперу. Представте, що аркуш поділений на п'ять частин: середина, верх, низ, ліва частина, права частина. При цьому ліва частина позначає минуле, права - майбутнє, середина - стабільність, верх - керування обставинами, низ - підпорядкування їм
Тепер уважно розглянете аркуш. Знайдіть свою голку. Якщо вона лежить приблизно посередине, то рік пройде без глобальних змін. Якщо вона, до того ж, перетинається з іншими голками - то рік буде цікавим, але заморочливим. Якщо ж перетинань із іншими голками немає - то вам доведеться покластися тільки на власні сили.
Якщо ваша голка у верхній половині аркуша - виходить, ви самі будете будувати свою долю в новому році. Якщо в нижньої - значить краще покластися на Божу волю.
Криві голки позначають втрати або неприємності. Краще, якщо вони будуть розташовуватися подалі від вашої. Добре, якщо всі голки будуть повернені вушком до вашої голки, це значить, що ніхто з навколишніх не заподіє вам шкоди.
Криві голки в лівій частині аркуша - це неприємності, які вже за. Праворуч, а особливо вгорі, вони можуть означати велику неприємність.
Прямі голки, спрямовані вушками у вашу сторону, означають допомогу, підтримку й удачу


Загадкове і Таємниче:
Лікування мастопатії може бути консервативним (лікарські препарати, трави) і оперативним (хірургічне втручання). Але на першій
У джунглях Новій Гвінеї виявлені цікаве плем'я, представники якого затверджують що живуть одночасно
Руні – це лінійні знаки, які використовувалися древніми для листа й здійснення магічних ритуалів. Коли з'явилися
Учені вже давно довели, що наш сон прямо залежить від того, що ми їмо. По суті, все наше життя, всі її аспекти
Руні необхідно освятити (ініціювати). Освячення руней повинне проводитися в спокійній, тихій
У глибині Глоукестершира розташовується провінційне містечко Уоттон-Під-Еджем. У ньому ви знайдете перлину історії й археологію.

Магія та гадання