псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це так зване навмисне псування, магічна.

Є інший вид псування - ненавмисне, побутове псування.

Що ж таке псування взагалі?

Як видно із самого слова - це зіпсована енергетика, це нанесення ушкоджень на тонкі тіла людини.

Псування на рівні енергетики видні як пробоїна, як чорна діра в аурі, іноді - як сторонній предмет в енергетику, що порушує її роботу.

Псування має навіть специфічний неприємний тонкий "запах", що вловлюють чутливі люди й екстрасенси.

Побутове, ненавмисне псування виникає від сильних конфліктів, коли в пориві гніву одна людина може побажати поганого іншому, проклясти його.

Але не завжди сказаний проклін виходить саме прокльоном.

Часто це перетворюється лише в сильне псування.

Якщо ви занадто часто перебуваєте в людному місці, і не вживаєте спроб чищення енергетики, що налипнули сглази частенько можуть перетворитися в невелике псування.

Псування - це загальна назва середньої сили негативних впливів на людину.

Але не тільки інша людина може бути причиною псування.

Псування може з'явитися й від тривалого знаходження в так званих неблагополучних місцях.

Місцях, де пролилися багато крові, де відбувалися вбивства, самогубства, напади маніяків.

Такі місця випромінюють дуже сильний негатив, і можуть ушкодити енергетикові людини.

От як ще може виникнути ненавмисне псування Псування найчастіше поширюється не на одну чакру людини, ушкоджуючи трохи сусідніх.

Наприклад, горлівка й головну, серцеву й чакру сонячного сплетення, серцеву й горлівка, і т.

п.

Навмисне псування - це магічно оформлене посилання негатива, створений з метою порушити здоров'я людини, або позбавити його удачі в житті, зіпсувати йому відносини, і т.

п.

Псую можна навести через подклад.

Псування через подклад - це наговорене закляття на певний предмет.

Найчастіше металевий гострий - голка, шпилька-невидимка, ніж, цвях.

Сильним псуванням може бути псування через цвинтарний цвях.

Псування-Подклад може також робитися на пір'я, зерна, котячу й собачу вовну (у цьому випадку буде псування-рассорка на відносини, на розлад у сім'ї), псування на шпильку, на волосся, на віск, та інше.

Подклад можуть робити на маленький натільний хрестик, прикрасу.

А можуть навіть зловмисно вручити вам подарунок з обмовою.

Тому остерігайтеся приймати подарунки від людей, яким не довіряєте зіпсувати можуть навіть садова ділянка, господарських тварин - так, що ділянка буде погано плодоносити, а корова, наприклад, може зовсім перестати давати молоко, або занедужати.

Буває часто так, що псую на хазяїна бере на себе свійська тварина - собака або кішка, і починає боліти, а те й зовсім умирає.

Тому частіше звертайте увагу на стан ваших домашніх животних.

і на їхнє поводження з деякими людьми, що приходять до вас у будинок.

Якщо ви виявили в будинку або під порогом, або ще десь сторонні предмети, схожі на подклад, і події, що оточують вас, можуть припускати, що це підкладене псування, візьміть подклад НЕ руками, винесіть за межі будинку, і спаліть (якщо предмет можна спалити), або закопайте в землю, читаючи молитву "Отче наш", псалом 90, молитву "Животворящому хресту".

А в самому кінці додайте: "іди до тому, звідки прийшло.

Порченник, забери собі все худе, залиши мені моє, рідне.

Чужого мені не треба".

і йдете додому, не оглядаючись і ні з ким не розмовляючи.

Удома умийте місце подклада святою водою.

А краще ще додатково почистите весь будинок Як визначити - є чи на вас псування?

Насамперед, першою ознакою є різке погіршення самопочуття без видимих причин.

Головні болі, кошмари, шлункові болі, болі в серце.

Все це починається раптово, і лікування, що раніше ви може бути застосовували, не допомагає.

Псування також супроводжується дратівливістю, підвищеною сонливістю, утомою, лінню, небажанням займатися раніше улюбленою справою.

Псування може викликати депресивний настрій, коли навіть відвідують думки про те, що все в житті погано, що життя порожнє й жити не навіщо.

Псування також може діяти не через здоров'я, як фізичне так і щиросердечне, але й через події, вас навколишні.

У зіпсованої людини валять справи, налипають дрібні прикрі неприємності, по дріб'язку псуються відносини з навколишніми.

і ці неприємності збільшуються пропорційно розростанню псування, збільшенню її негативного впливу на вашу енергетику.

Тому, як тільки ви виявили в собі або в близьких людях подібні ознаки - не втрачайте часу.

Псування - це не те, чим варто зневажити при її виникненні.

Чиститися від псування краще в майстра, тому що тільки майстер може визначити силу впливу й призначити певні ритуали для рятування від псування.

Псування може бути різних видів, і залежно від виду псування існують ритуали по її зняттю.

Щоб у цілому полегшити стан, якщо ви вже визначили по непрямих ознаках, що на вас псування - можете зробити собі зняття яйцем.

Виливши сире яйце в склянку, наполовину наполнний водою, проведіть над головою три рази проти годинникової стрілки зі словами: "Яйце, зніми з мене все наносне, залиши мені моє, рідне".

По стані яйця ви зможете самі продиагностировать себе - є чи на вас псування.

Яйце також забере частину негатива з вас.

Якщо стан яйця вас насторожило, шукайте майстра для зняття негатива.

пристріт - що таке пристріт, опис пристріту глобальне потепління відміняється приворот - опис привороту й що таке приворот амулети й талісмани камені обережи - використання каменів оберегов, стаття про камені обережи приворот на гроші - приворот грошей, як правильно провести приворот на гроші одворот і що таке одворот - стаття про одворот приворот на дзеркало - як правильно проводити дзеркальний приворот магія мозку й сили думки - лабіринти життя магія краси, що це таке?

заклинання білої магії слова для початківців магія кольору

Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія