магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по собі магія древніх - це збори навчань і технік по їхній реалізації.

Залежно від того, який людина використовувала знання, магія древніх здобувала або білий колір, або чорний.

Біла магія древніх мала на увазі, що маг буде використовувати отримані знання для поширення блага, добра миру на Землі.

Буде дізнаватися себе, божественні таємниці, буде осягати істину.

Чорна магія припускає, що чаклун дає в жертву своєму Я всі свої знання й уміння.

Магія древнього Слов'янського миру припускає, що ідея розвитку людини полягає в тому, щоб формувати внутрішній, духовний мир.

Інакше кажучи, у результаті занять магією свідомість і підсвідомість людини повинні гармонійно об'єднатися й постійно взаємодіяти.

У магії виділяють два принципи: що створює й опановує.

<a href=/jupiter/category/21/message/91.

php>магія древніх слов'ян - як раніше люди використовували магію.

</a> Формування магії завжди сполучалося з формуванням соціуму.

Від того, по якому шляху розвивався соціум, магія древніх або розвивалася сама, або терпіла переслідування церков.

Розвиток древньої магії можна простежити на прикладі слов'янських народів.

Після зміцнення християнства, його прихильники не витиснули магію древніх з життя людей, а навпаки, відбулося взаємне проникнення «религий».

Поряд з тим, що магія древніх втратилася своїх кумирів, вона зберегла свої ритуали.

По-прошествие декількох сторіч з'явилися заборони на деякі рукописи древньої магії, серед яких були гороскопи, пророкування й описи окремих магічних ритуалів Основними принципами, на яких базувалися древні магічні ритуали, уважаються природні стихії.

Магічні ритуали древніх Слов'ян дозволяли вважати, що все відношення, що має, до природи наділено щиросердечними якостями.

Люди розмовляли з рослинами, вірили в магічну силу води й вогню.

У древніх слов'ян магів називали волхвами, саме вони проводили магічні ритуали, які полягали в налагодженні зв'язку із природними силами, і спілкуванні з богами.

Магія древніх чітко визначала обов'язки волхвів, існувала градація по областях діяльності.

Одна категорія волхвів відповідала за встановлення зв'язку із природними силами, інша категорія спеціалізувалася на проведенні магічних ритуалів, спрямованих на покликання дощу або на відведенні грози, третя категорія займалася лікуванням.

Магія древніх слов'ян допомагала їм готовити всілякі ліки з магічних трав, які валили спеціальним змовам.

Волхви були впевнені, що вимовлені ними слова допоможуть травам виявити свої лікувальні властивості повною мірою.

Для збору трав існували спеціальні правила.

У більшості випадків, трави збирали при світлі місяця, тому що магія древніх слов'ян думала, що місячне світло дозволяє більшою мірою виявитися магічним властивостям трав.

Окремі рослини користувалися особливою пошаною.

Відповідно до правил збору, перш ніж зірвати подібна рослина його прикрашали виробами із золота.

Древня магія Слов'ян часто застосовувала такий спосіб лікування як передача хвороби рослині або землі.

Треба відзначити таку категорію волхвів, які відповідали за схоронність ритуальних предметів і категорія волхвів, які займалися сказаннями.

У рядах волхвів зустрічалися жінки, що опанували магічними знаннями Залежно від виду діяльності слов'ян, певна категорія волхвів користувалася особливою популярністю.

Наприклад, ті слов'яни, які займалися хліборобством, поважали волхвів, що служили силам природи Магія древніх слов'ян поклала в основу магічних ритуалів жертвоприносини.

Для проведення подібного ритуалу, спеціальним образом облаштовувалося певне місце.

У цих місцях волхви приносили жертви богам.

Але іноді місця жертвоприносин служили для проведення магічного ритуалу.

Магія древніх слов'ян заснована на природних стихіях і, не дивлячись ні на тимчасові рамки, ні на культові звичаї змогла зберегти свої магічні ритуали й до наших днів Розглянемо ще один напрямок древньої магії - первісну магію Її виникнення ставиться до зародження людської цивілізації.

Уже в той час почали виникати прабатьки амулетів, талісманів, з'явилися перші магічні ритуали.

Магія древніх завжди припускає наявність мага, що володіє особливими здатностями який буде проводити ритуали, з метою впливу на сили природи.

Уважалося, що маги спілкуються з потойбічними силами й у їхніх силах лікувати хвороби, забезпечувати успішне полювання У магії широко використовувалося проведення яскравих і барвистих ритуалів - використовувалося й спів, і танці й гра на музичних інструментах.

Одяг мага повинна був відповідати певним вимогам і під час поводження ритуалу видавала багато шуму Як правило, древній маг був вождем плем'я й передавав свої магічні знання й особливу силу в спадщину.

Магія древніх надавала вождям надзвичайну силу, за допомогою якої вони здобували перемоги.

Але щоб не втратити свою силу древній маг повинен був дотримуватися правил, які визначала магія древніх До найдавніших магічних ритуалів ставиться ритуал, що забезпечує вдале полювання.

Цей ритуал проходив із застосуванням танців.

У центрі сидів маг, що переодягся в того звіра, на який збиралися полювати, і читав заклинання.

Не останнім за значенням був ритуал, пов'язаний із задобрюванням богів, для задобрювання покладалося складати в певному місці останки тварин Магія присвятила достатню кількість ритуалів, що забезпечують родючість землі.

До таких ритуалів ставиться ритуал викликання дощу, що, до речі, зберігся до наших днів.

Всі що зустрічалося на шляху в людини, він наділяв магічними властивостями.

Усяке необхідне для життя людини дія супроводжувалася магічним ритуалом Магія древніх Слов'ян пережила століття, трансформувалася, але продовжує жити й сейчас.

магія каменів - про властивості каменів і їхньої магії, магія каменів по знаках зодіаку темна магія - про темну магію оглядова стаття про те, що таке темна магія ворожіння магія - про ворожіння в магії древня магія - що це таке?

оглядова стаття про древню магію магія цифр - числова магія, стаття про магія цифр любовна магія - використовувати чи ні любовну магію й що таке любовна магія як приворожити дівчину за допомогою її волосся, стаття про тім як приворожити за допомогою волосся зняти псування пристріт - як зняти псування пристріт, стаття про псування й пристріт приворот назавжди - що таке вічний приворот і чи можна зробити вічний приворот назавжди одворот у домашніх умовах самостійно - як зробити рассорку?

довідатися майбутнє приворот на гроші - приворот грошей, як правильно провести приворот на гроші


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія