астральна проекція - це можливість людини ще при житті проникати своїм тонким тілом і свідомістю в астральні мири, в астральну площину миру й відчувати на собі буття духу, примари. астральна проекція допомагає усвідомити в собі душу, тонке тіло, а значить відчути, що душа дійсно вічна, що після смерті тіла не наступає смерть духу.

астральна проекція іноді відбувається спонтанно, у сні.

Особливо предрасположенни до астральної проекції або усвідомлених сновидінь ті люди, які завжди чітко усвідомлюють свої дії в реальності, звикли оцінювати ситуацію з розумної точки зору, завжди чітко й уважно спостерігають за происходящим навколо.

Таким людям простіше вдається астральна проекція, тому що вони здатні усвідомити, що навколо них - сон, або якась відмінна від повсякденної реальність.

А усвідомлення себе й навколишньої дійсності - одне з основних завдань астрального мандрівника, або сноходца.

Способів зробити астральну проекцію винайдено досить багато.

Добре астральна проекція виходить у напівсонному-полубодрствующем стані.

Такого стану добре досягти, якщо ви прокинетеся ранком раніше того часу, коли звичайно встаєте, підете умиєтеся, а потім знову ляжете в ліжко.

Поринете в півсон, і пробуйте вийти з тіла: обертайтеся подумки, не рухаючи тілом, пробуйте злетіти над ліжком, або розвийте в собі відчуття падіння.

астральна проекція повинна вийти, з першого разу, або з декількох спроб астральна проекція також можлива при такому способі: перед сном друга година не пийте води, а за півгодини до сну з'їжте чого-небудь солоного.

Поруч із ліжком поставте склянку води, і лягаєте спати.

Спрага тіла змусити вас устати вночі й попити води.

Але справа в тому, що ви зможете встати не тілом, а душею - тобто можливо буде зроблена астральна проекція.

Ще один спосіб вийти в астрал - зуміти свідомо досягти контролю над своєю енергетикою.

Почати необхідно з того, щоб усвідомити своє енергетичне тіло.

Можна його сформувати й накачати енергією.

Для цього лягаєте на ліжко, закрийте очі, і подумки почніть представляти поруч із ліжком ваше астральне тіло.

астральна проекція буде відбуватися тоді, коли ви досить сформуєте це тіло й перенесете в нього своя свідомість силоміць волі й уяви.

Щоб натренувати вміння переносити свідомість, можете потренироваться концентруватися на будь-якому предметі.

При сильній концентрації свідомість починає "перетікати" в область вашої концентрації.

У такий спосіб і відбувається астральна проекція, коли ви переносите вашу свідомість в астральне тіло шляхом сильної концентрації на цьому тілі Деякими сноходцами астральна проекція відбувається прямо з тіла сновидінь.

Тобто, перебуваючи в усвідомленому сновидінні людин вирішує вийти в астрал.

Завдяки силі наміру (а в сноходцев воно, як правило, розвинене), вони залишають своє тіло сновидіння, і переміщаються вастрал.

Як же перевірити, де ти перебуваєш - в астрале, в усвідомленому сновидінні, або ж ти просто вийшов з тіла?

Вихід в астрал, або астральна проекція, звичайно супроводжується відчуттям падіння, чується гул, схожий на двигуни літака або сильний шум вітру.

іноді астральна проекція викликає почуття здавлювання в голові (якщо вихід з тіла відбувається через головні чакри, а на них є деякі енергетичні блоки).

Але ті ж самі відчуття можуть бути й при виході з тіла.

Однак, виходячи з тіла ви виявляєтеся в тім же приміщенні, де заснули.

А вийшовши в астрал - попадаєте в енергетичні мири, зустрічаєте різних астральних істот і т.

п.

Під час усвідомленого сновидіння ви теж можете бачити різні дивні мири й істот, однак у вас не виникає тих же відчуттів, які дає астральна проекція - почуття падіння, обертання або гулу, шуму в голові.

Докладніше про усвідомлені сновидіння ви можете почитати в статтях на нашім сайті Для того, щоб астральна проекція вийшла добре й безпечно, людина повинен мати достатню кількість енергії, його астральне тіло повинне бути сильний і здатним тривалий час усвідомлювати себе в астральному просторі, і при нагоді мати можливість захиститися від будь-яких астральних сутностей Щоб астральна проекція була більше безпечної, бажано спочатку провести присвяту в усі три рівні астрала.

Тоді хоронителі рівнів не будуть нападати, а будуть навпаки захищати й підтримувати астральних мандрівників.

У випадку, якщо ви коли-або в минулих жизних проходили подібні присвяти, або маєте вроджений захист, і потрібною силою для подорожей в астрале, ваша астральна проекція буде безпечної, і астральні Хоронителі вас не торкнуть Гарним астральним захистом буде також прочитання молитви до астральної проекції або постановка будь-якого типу енергетичного захисту.

Наприклад, астральна проекція буде добре захищена, якщо ви прочитаєте молитву "Животворящому хресту" тричі, і тричі псалом 90.

Якщо християнський егрегор вам не підходить, можете начитати захисні мантри.

Наприклад, таку: Ха-Аху-Ваирио, або таку: ОМ УГРАМ Вирам Махавишнум ДЖАВАПАНТАМ Вишватомукхам Нрисимхам Бхишана БХАДРАМ Мритйумритйум НАМАМЙАХАМ Коли й мантри вам не по душі, ваша астральна проекція може бути обезопасена, якщо використовувати універсальний магічний захисний знак - пентаграмму.

Навколо вас запаліть п'ять свіч у вигляді пентаграмми, ваша голова повинна дивитися туди, де й вершина зірки (на північ).

Після того, як ви повернулися в тіло, бажано зробити профілактичне енергетичне чищення, щоб відітнути всі небажані прив'язки, які могли б налипнути на вас під час астральної проекції Ваша астральна проекція також стане більше безпечної, якщо надягти будь-який заряджений захисний амулет, або умитися й випити святої води.

ангели - хто вони такі?

методи спілкування сангелами.

амулети і їхні значення.

Амулети різних магічних традицій ворожіння по руці, історія виникнення й суть ворожіння по руці the secret - фільм про те, як стати щасливим ворожки, особливості й відмітні риси їхньої роботи.

чим ворожки відрізняються від ясновидющих земля - стихія спокою, завмирання й народження нового життя.

Оглядова стаття про стихію земля бадан - лікарська рослина.

його властивості й застосування в народній і офіційній медицині змова на повернення боргу - змови й обряди на те, як повернути борги будда - хто він такий.

історія життя будди Шакьямуни (Сиддхартхи Гаутами).

змова на молодика.

Різні види змов і ритуалів, чинені на молодика бачити в сні померлих родичів, що це значить?

Як відвести лихо, якщо померлий родич вас кличе змова на схуднення, змови й ритуали від зайвої ваги


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія