теорія магії - давайте для початку визначимося з поняттям «магія». Магія - це вміння впливати на процеси, що відбуваються, за допомогою внутрішніх енергетичних сил і сили думки.

теорія магії говорить, що думки матеріальні, але їх одних не досить для здійснення бажання.

Сила думки повинна бути підкріплена словом, тільки тоді вона зможе втілитися в реальність.

Для того щоб поліпшити своє життя, виконувати певні маніпуляції.

Що стосується магічних ритуалів, то теорія магії сполучає звичні для нас маніпуляції з діями на вищих енергетичних рівнях, тобто, за допомогою внутрішньої енергетики, за допомогою природних сил вона моделює бажані події, в остаточному підсумку, втілюючи їх у реальність.

теорія магії заснована на тім, що за допомогою магії відбувається з'єднання духовного й матеріального світів, у яких сила думки може впливати на матеріальну реальність теорія магії трактує роботу мага як одержання з порожнечі за допомогою сили волі, вираженої в словесній формі якоїсь субстанції.

До слова варто ставитися дуже обережно, тому що в слові зосереджена велика енергетична сила.

За допомогою слова можна позбавити життя, а можна й воскресити, воно здатно керувати масами, приймати закони, улаштовувати війни й домагатися перемир'я.

теорія магії радить звернути увагу на те, що у Вселеної самими могутніми є божественні сили й сили природи: сила вітру, сила води, сила землі й сила вогню.

Лише вони можуть втілити в життя наші бажання.

теорія магії визначає як самий стародавній вид магічного ритуалу спілкування із природними силами за допомогою змов теорія магії трактує слово «заклинання» як прохання, благання, а також спосіб підпорядкування.

Самий елементарний вид заклинання це безпосереднє звертання до предмета, над яким проводиться магічний ритуал.

Подібні звертання можуть бути спрямовані на неживий об'єкт, на події, на природні явища, на сутностей з того світла.

теорія магії рекомендує до перерахованим вище об'єктів звертатися в приказательной формі, а також у звертанні для лякання варто згадувати більше владну силу Слово «обмова» у споконвічному змісті означало говорити на речі або на об'єкти таким чином, щоб особа, що проводила магічний ритуал дихало на них.

Подібний спосіб гарний тим, що відбувається безпосередня передача внутрішньої енергетики й сили предмету.

теорія магії рекомендує проводити обмови на воду, землю вогонь, повітря, на їжу, на речі, якими користується об'єкт впливу.

отже, з перерахованого вище видно, що сила обмов безмежна.

теорія магії наділила силу слова здатностями керувати природними стихіями, сприяти врожайності або нещастям, дарувати людям радість або заподіювати горі, зціляти від напастей або наводити псування, розпалювати в серцях вогонь любові або ненависті, розпалювати війни й примиряти народи тепер поговоримо про магічну силу дії.

теорія магії визначає магічну дію ритуалів як створення енергетичних конфігурацій майбутніх подій, для створення яких використовується енергетичний запас сил вогню, води, повітря, землі.

Як інструмент створення енергетичних конфігурацій маг використовує силу волі й своя уява.

теорія магії рекомендує перед початком магічного ритуалу абстрагуватися від повсякденності, підключити уяву, віру у свої сили й максимально використовувати внутрішню енергетику.

Під час проведення магічного ритуалу варто постійно викликати в уяві, то заради чого проводиться магічний ритуал.

теорія магії настійно рекомендує ставитися до бажаних подій так, начебто вони вже відбулися й не в якому випадку не сумніватися в успіху задуманого заходу Спілкуючись із природними або потойбічними силами, теорія магії рекомендує постійно представляти їхні образи, і в обов'язковому порядку представляти події, заради здійснення яких проводиться магічний ритуал.

Треба помітити, що для посилення впливу магічного ритуалу, слід використовувати енергії найближчих до нас планет і зірок.

Кожна планета відповідає за певний вид людської діяльності, а виходить, силу й енергію планет треба використовувати в строго певні случаях.

теорія магії вчить, що по закінченні магічного ритуалу не слід заспокоюватися, треба продовжувати робити вплив і в інші дні, пам'ятаючи про те, що магія це не тільки ритуальні дії, а й щоденне чаклунство Хочеться згадати про магічній силі амулетів і талисманов.

теорія магії вчить нас, що амулети й обережи наділені природною енергією, що впливає на навколишній простір.

Іншими словами ми є під впливом постійного енергообмена.

Наше фізичне й духовне здоров'я, наш зовнішній вигляд, наші розумові здатності залежать від того, з якими предметами ми постійно спілкуємося і якою енергією подпитиваемая.

теорія магії говорить, що, взаємодіючи з певним набором предметів, ми впливаємо на свою долю, а от це й називається магією.

талісмани відбулися від певних предметів із секретними окресленнями.

Матеріалом для изготовленияталисманов служили метал, камінь, дерево, але перевага віддавалася пергаменту, на якому зображувалися магічні символи й малюнки, ціль яких була відгородити власника від нещасть.

теорія магії вважає, що талісман сприяє розвитку природних якостей людини, допомагає перебороти труднощі й негоди Що стосується амулета, те його призначення захищати від впливу колдовских чарів, від недуг, поранень, від дії отруйних речовин.

Дія амулета теорія магії трактує в такий спосіб: амулет сприяє придбанню певних якостей з навколишнього середовища теорія магії акцентує увагу на те, що людина перебуваючи під впливом навколишнього його миру, сам впливає на навколишнє середовище за допомогою внутрішніх змін.

чорна магія приворот - чи чреватий його робити за допомогою чорної магії?

секрети магії - відкриваємо деякі магічні секрети як повернути коханої людини?

Сила думки: хочу повернути - значить можу!

Способи, що допомагають повернути любов улюбленого за допомогою магії практична магія.

(для новачків) опис практичної магії.

яка практична магія насправді приворот на секс - як зробити приворот на секс, ритуал на сексуальний приворот одворот від любові суперниці самостійно - якщо коханки ведуть чоловіка, наслідки таких одворотів і міри обережності сучасна магія в побуті, який стала сучасна магія російська магія - історія російської магії наталя степанівна магія - про магію від наталі степановой розмова з Богом, або "мовцем простір" біла магія змови білої магії - про змови в білій магії магія й влада - історична позиція магії й влади


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія