У спробах відкрити для себе секрети магії, зрозуміти механізм впливу магічних ритуалів виникає ряд питань, які постараємося освітити в цій статті. Одним з головних питань, що виникають при спробах розібратися в техніку магічних ритуалів, пізнати секрети магії є питання про джерела, що харчує сили мага.

Розглянемо два джерела сили: маг і «кільце сили»».

самим головним джерел магічної сили є в першу чергу сам маг, а також будь-яке живе створення.

серед магів широко вживається поняття «власної сили», тобто, уміння мага за допомогою придбаних або вроджених і розвинених здатностей формувати енергетичний потік.

Розвиток умінь і здатностей мага відбувається на вольовому й емоційному рівні, як правило, у стані трансу, тоді ж відбувається проникнення в секрети магії.

Розвиток і подальше виховання здатностей і навичок мага є першочерговим його завданням, що вимагає особливої уваги протягом його життєвого шляху, тому що проникнення в секрети магії вимагають постійного самовдосконалення.

Для входження в потрібний стан іноді використовуються медикаментозні препарати, але більшість магів категорично проти них, тому що вони притупляють почуття, заважають самоконтролю й контролю над процесом, що може негативно вплинути на сам процес.

Енергетичні потоки, створювані магами небезмежна, згодом їхня сила слабшає.

Бажаючої пізнати секрети магії, треба мати на увазі, що рано або пізно кожний маг зіштовхується із проблемою пошуку додаткового джерела енергетики або джерела підживлення енергії - це друге завдання.

Як додаткові джерела енергії маги використовують земну енергетику, а також енергію космосу.

секрети магії дають можливість магам за допомогою своїх власних енергетичних сил активізувати процес підживлення космічною або земною енергією Третє завдання магів полягає в тім, щоб, використовуючи секрети магії, вивчити об'єкт свого впливу, знайти в нього напружені крапки, впливаючи на які енергетичним потоком він доможеться бажаного результату, при цьому затратить мінімум внутрішньої енергії.

секрети магії проявляються й у використанні внутрішньої енергії мага, справа в тому, що для досягнення магічного результату потрібно значно менше енергетичних витрат, чим у звичайному житті.

Ця невідповідність виступає в ролі головного доводу для винесення думки про «фантастичність», «надприродності» тієї або іншої дії, що у свою чергу говорить про недостатнє вивчення об'єкта ми розглянули загалом джерела внутрішньої магічної енергії.

А зараз більш детально поглибимося в секрети магії, а точніше в ті її розділи, які відповідають за відновлення енергетичних сил.

вивчаючи секрети магії, доходиш висновку, що внутрішня сила мага складається із двох елементів: перший - це індивідуальна методика входження в транс із метою створення енергетичного потоку й додання йому певної сили.

секрети магії зберігають безліч способів входження в транс.

Найбільше часто для цього використовується музичний супровід і читання молитов, за допомогою цього домагаються зменшення активності свідомості, що сприяє перевазі емоційного мислення, що у свою чергу викликає стан трансу.

На початковому етапі вивчення, секрети магії відкривають перед магом можливості, що дозволяють йому запрограмувати своя підсвідомість на реалізацію конкретного завдання, при цьому він ще залежить від підсвідомості й від впливу зовнішніх сил навколишнього простору.

секрети магії, які дозволяють реалізувати магічний ритуал за допомогою роботи підсвідомості, використовують як відправна крапка дуже сильне бажання здійснення задуманого.

Інакше кажучи, щоб здійснився вплив магічного ритуалу, маг повинен дуже сильно цього захотіти, бажання повинне бути непреодолимим.

зробити бажання непереборним - це ціле мистецтво й жадає від мага глибокого проникнення в секрети магії, підкріпленого практичними діями.

У тому випадку якщо бажання виявиться не досить сильним, то підсвідомість порахує його не потрібним і відмовиться виконувати Перелічимо основні властивості внутрішньої сили мага - Повна реалізація поставленого завдання залежить від умінь мага образно мислити, а спектр його впливу тим ширше, чим вище рівень розвитку уяви, необхідного для маніпуляції створеною змодельованою ситуацією -секрети магії приховують усілякі методи впливу, що залежать від уміння керувати свідомістю, і від перешкод, які створює сама підсвідомість мага - сила створеного енергетичного потоку прямо залежить від сили емоцій і вміння спрямовувати енергетичний потік у потрібний напрямок.

- Осягаючи секрети магії, приходить розуміння того, що дія більшості магічних ритуалів засновано на явищі резонансу.

маг повинен зібрати унікальні ознаки, за допомогою яких буде створений енергетичний потік, за допомогою якого втілитися задумане Черговим джерелом енергії є так зване «Кільце сили», що по своєї потужності перевершує вищевказане.

секрети магії «кільця сили» полягають у тому, що група магів за допомогою своєї внутрішньої сили формують посилений енергетичний поток.

секрети магії «кільця сили» полягають у тому, що його можуть створити тільки люди доверяющие друг другові, інакше недовіра на підсвідомому рівні не допустить використання внутрішньої сили.

максимальна потужність «сили кільця» виражається сумарною потужністю внутрішньої сили кожного мага.

секрети магії «кільця сили» виражаються в тім, що різні види внутрішніх сил треба перетворити в єдиний універсальний енергетичний потік, інакше внутрішні сили можуть взаємно знищитися.

секрети магії використання «кільця сили» полягають у тім, що воно навчає починаючого мага сприймати енергетичні потоки.

як повернути коханої людини?

Сила думки: хочу повернути - значить можу!

Способи, що допомагають повернути любов улюбленого за допомогою магії практична магія.

(для новачків) опис практичної магії.

яка практична магія насправді приворот на секс - як зробити приворот на секс, ритуал на сексуальний приворот одворот від любові суперниці самостійно - якщо коханки ведуть чоловіка, наслідки таких одворотів і міри обережності одворот від суперниці змови на любов хлопця, дівчини - як зробити змова на любов чоловіка до дружини по фотографії самостійно.

чорна магія приворот - чи чреватий його робити за допомогою чорної магії?

теорія магії - що таке магія, теорія пізнання магії сучасна магія в побуті, який стала сучасна магія російська магія - історія російської магії наталя степанівна магія - про магію від наталі степановой розмова з Богом, або "мовцем простір"


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія