магія сили - говорячи про силу, розрізняють сім її варіантів: фізичну силу, силу енергії, психічну силу, силу бажання, силу наміру, силу волі, силу духу. магія сили кожного варіанта має свій напрямок реалізації й прагне до свого обрію до свого рівня розвитку, завдяки чому, людина буде пізнавати свої можливості.

магія сили енергетичної виявляється в біополе й цілком залежить від енергетичного кістяка магія сили психічної виражається в прояві телепатичних здатностей, ясновидіння, екстрасенсорних здатностей магія сили бажання.

Неправильно думати, що наші бажання приносять занепокоєння безпосередньо людині, що випробовує їх.

Не даром говорять, що якщо довго чогось хотіти це обов'язково збудеться.

Звідси треба, що наші бажання впливають на навколишнє середовище перебування.

Здійснення бажань залежить тільки від того, наскільки сильно людина хоче, щоб воно збулося.

У даному питанні дуже важлива магія сили внутрішньої, що породжує бажання магія сили наміру стоїть на ієрархічній градації вище сили бажання й робить на навколишній світ, на суспільство значно більший вплив.

Сила наміру здатна змінити життєву ситуацію не тільки власника, але й інших людей, вона здатна створювати й руйнувати нові шари, керувати масами.

Сила наміру - це основа всіх процесів життєдіяльності магія сили волі по своїх якісних показниках коштує вище магії сили наміру.

Загальноприйняте поняття про силу волі ми трактуємо, як уміння тримати себе в рамках, бути стриманим, холоднокровними, у тому випадку якщо цього вимагає ситуація.

Насправді це бледня тінь того, що насправді являє собою магія сили волі.

До повного прояву всіх якостей сили волі можна дійти, лише в повному ступені пізнавши всі попередні рівні сили: сили наміру, сили бажання, психічні сили Сила духу - внутрішня непізнана субстанція, у якій утримується своєрідний зміст, пізнання якого відкриває новий рівень життєдіяльності.

магія сили духу може зненацька відкрити свою завісу, а може поступово коректувати світогляд людини Готуючись відповістити на запитання: «Що таке магія сили?

» треба пам'ятати одному золоті правило: вивчення перерахованих вище сил треба проводити від простого до складного.

Для пізнання нових сил потрібна внутрішня основа, на якій будуть базуватися нові збагнення.

Треба помітити, що вивчення методик початкових рівнів приводить не тільки до внутрішніх, але й до зовнішніх змін.

Людина наочно демонструє не тільки зовнішні зміни, але й придбані здатності.

Про більше високі рівні такого не скажеш.

магія сили високих рівнів зрительно не міняє людину.

Всі зміни відбуваються на глибоких внутрішніх людських рівнях.

Подібні зміни проявляються через певний час, коли людин досягне вершин майстерності володіння магією сил.

зміни відбудуться не тільки внутрішня й зовнішні, людина придбає надприродні здатності, удосконалюючи які буде в силах реалізувати неуявний потенціал.

отже, магія сили фізичної.

Тільки усвідомлюючи свої нерозкриті можливості й використовуючи уявні образи можна без тренувань домогтися більших успіхів, що дуже важливо не тільки для спортсменів, але й для звичайних людей, що бажають підсилити здоров'я Багато написано про незвичайні фізичні можливості цілком звичайних людей, що проявляються в нестандартних ситуаціях.

У літературі описаний ряд методик, в основі яких лежать знання древніх воїнів і бійців, що дозволяють всім і кожному відчути міць, сховану глибоко усередині.

магія сили фізичної здатна виявитися тільки при правильному виконанні вправ.

Якщо згадати образ богатирів, то можна помітити, що він докорінно відрізняється від зовнішності нинішніх силачів.

У стародавності магія сили виражалася не в кількості м'язової маси, а в дійсній силі, що придасться не тільки в бойових діях, але й у побуті.

Розвивалася сила разом з характером і устремлінням до досягнення поставленої мети.

У розвитку сили основним мотивом було те, що неправильне її використання спричиняє неї втрату Поговоримо небагато про трансформацію.

Під цим поняттям мається на увазі якась зміна як зовнішнє, так і внутрішнє.

Але нас цікавить трансформація, поняття якої визначає магія сили, ідучи, що виникає зі стародавності.

Людина має чудове вміння створювати.

Методика трансформації древніх допоможе наблизитися до миру природи, пережити всі відчуття які доступні тваринному миру, за допомогою яких перейняти їхню магію сил.

Таке наближення до природи й тваринного миру, дають можливість усвідомити на іншому рівні своє існування, що і є початком щиросердечного розвитку магія сили волі заснована на внутрішньому «стрижні», що у моменти психічних перевантажень дозволяє привести стан людини у відповідність.

Розвиток подібного «стрижня» безпосередньо зв'язане странсформацией.

Одним з таємничих понять є біополе.

магія сили биополя допомагає магам і екстрасенсам результативно проводить свої ритуали.

Треба сказати, що назва не зовсім вірне, варто розуміти енергетичне поле, що сприяє реалізації бажань.

Помітимо, що будь-яка зміна в житті людини відбивається на його енергетичному полі.

інтуїція - особлива магія сили, що проявляє невідомі здатності людини, що допомагає їхньому втіленню.

У цей час можна ознайомитися з методиками, що дозволяють активізувати інтуїцію У повсякденному житті поняття сили зводиться, до вміння переносити фізичні навантаження, але насправді сила має багато проявів: сила бажання, сила любові, сила відчуттів і т.

д.

Вище перераховані сім втілень сили утворять силу Всесвіту.

Для того щоб всі сили об'єдналися в одну силу потрібно якесь посилання, яким і може стати магія сили наміру.

вища магія - опис і характеристики вищої магії магія атлантів - опис магії атлантів магія бажань - що таке магія бажань і прояв магії бажань у житті людей чорна магія змови - опис змов чорної магії історія магії і її розвиток у світі що таке цвинтарний приворот?

приворот на цвинтар - загальні характеристики, опис змова на виконання бажання - обряди й ритуали на виконання бажання, як виконати свої бажання за допомогою магії що таке обмова, про обмови змови на любов хлопця, дівчини - як зробити змова на любов чоловіка до дружини по фотографії самостійно.

одворот від суперниці одворот від любові суперниці самостійно - якщо коханки ведуть чоловіка, наслідки таких одворотів і міри обережності приворот на секс - як зробити приворот на секс, ритуал на сексуальний приворот


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія