вища магія ще в древньому Єгипті й індії маги, що вивчали психологічні властивості людини, звернули свою увагу на його здатність робити вольове впливу. Вони помітили цікаву закономірність: що вплив, надаваний людиною, перебуває в прямої залежності від сили його вольових якостей.

У зв'язку із цим, вища магія припускала, що всі присвячені в таємниці магічних ритуалів, повинні приділяти велику увагу вивченню й формуванню вольових качеств.

вища магія визначила, що формування сили волі й придбання практично навичок відбувалося поступово залежно від рівня підготовки мага.

Подібний порядок поетапної перевірки й присвяти в таємниці магічних ритуалів вища магія зберегла до наших днів.

Розвиток вольових якостей може привести до того, що людина могтиме впливати на природні стихії, а тому що вища магія ставить перед собою ціль осягнути властивості енергетичних сил і навчитися керування ними, то маг повинен віддавати всього себе на формування своїх вольових якостей.

вища магія допоможе відповістити на запитання: "як воля людини робить настільки сильний вплив на навколишнє середовище?

" Будь-яка людська думка в моменти сильної концентрації на ній, переходить у стан активної субстанції.

У такому стані думка може перебувати так довго, як людина зможе на ній концентруватися.

виходячи з вищесказаного, робимо висновок, що протягом життя людина наповнює навколишній простір уявними образами, здатними впливати на навколишнє середовище.

Помітимо, що вірогідність цього принципу, відомого ще з незапам'ятних часів, у наш час підтверджується вченими.

вища магія характеризує основу своєї діяльності, у такий спосіб: задумувати й втілювати в життя образи створені з космічної енергії.

Завдання мага переробляти природну енергетику, що пройшла всілякі видозміни.

вища магія займається вивченням єдності людини й природи, за допомогою якого людина зможе впливати на сили природи.

Застосування цих знань із метою нанесення шкоди називають чаклунством, застосування з метою принести користь - вищою магією.

вища магія розрізняє мага й чаклуна в такий спосіб.

Маг, проводячи магічний ритуал знає про його наслідки, а чаклун, проводячи чаклунський обряд ні чого про наслідки не знає.

Медіум - інструмент стороннього впливу, у той час як маг цілеспрямовано розподіляє свою внутрішню енергію.

вища магія припускає знання й практичні навички в області магнетизму й електрики.

Магам відомі загадкові властивості мінералів і рослин, про які вченим нічого не відомо.

Маги вміють активізувати природні сили живих організмів.

Маг повинен впливати на почуття інших людей не магів, керувати силами природи, але не повинен впливати на душі живих або мертвих.

вища магія припускає доскональне вивчення своїх принципів, що дають неоціненні знання для застосування їх у повсякденному житті.

Але треба розуміти, що не кожна людина може стати магом, крім теоретичних знань потрібно мати колосальний запас внутрішньої енергії, і мати особливу проникливість.

Перераховані вище якості можна розвити, але не сформувати.

вища магія відносить свої навчання до глибокої античності.

Ще до Різдва Христова давньоєгипетські маги передавали свої знання про таємниці магічних ритуалів обдарованим учням.

Основним принципом древніх магів було неподільність Бога.

Основна ідея полягала в тому, що випливало направити свою духовну енергію й думки на шлях зазначений Богом, тому що все виходить від нього і його присутність відчувається у всім.

Він бачить всі й всіх, а його побачити, не дано ні кому.

При виконанні магічних ритуалів, виготовленні талісманів амулетів, пентаграмм, вища магія на передній план ставить "закон співвідношень".

вища магія трактує його в такий спосіб: розрізняють три мири - духовн, енергетичний, фізичний, які мають властивість взаємного проникнення.

Звідси треба, що між усілякими сутностями енергетичного, психічного й фізичного мирів виникають почуття розташування й ворожості, які вища магія й повинна вивчити.

Одним з основних методів вища магія виділяє вміння точно сформулювати закони або дії за допомогою одного знака.

Такі знаки називали пантаклями.

Варто відрізняти пентакли від талісманів.

Перші зосереджують у собі енергію мага й мають велику силу впливу, а другі виступають у ролі накопичувача волі мага.

Пантакли використовують для виклику парфумів, для особистого використання й для постійного суспільного використання.

Всі пантакли виготовляються на металах, які відповідають планетам, що впливають на пантакли.

Пантакли обов'язково освячують у той час, що відповідає планеті.

вища магія талісманів перебуває в повній залежності від відповідності меду талісманом і його власником.

При передачі талісмана іншій людині його властивості втрачають свою силу.

Щоб талісман володів властивим йому якостями, слід виготовляти його, точно дотримуючись магічного ритуалу.

Помітимо, що талісмани в жодному разі не можна знищувати.

вища магія, проводячи більші магічні ритуали, користується магічними кільцями, які сприяють спілкуванню з енергетичними сутностям Всесвіту.

Магічні кільця відповідають зодіакальними сузір'ями й кожному з них дається своє ім'я, що написане на пергаменті, а пергамент зберігається в оправі кільця під камнем.

магія атлантів - опис магії атлантів магія бажань - що таке магія бажань і прояв магії бажань у житті людей чорна магія змови - опис змов чорної магії історія магії і її розвиток у світі що таке цвинтарний приворот?

приворот на цвинтар - загальні характеристики, опис змови на роботу - як досягти успіху в роботі, домогтися розташування начальства, знайти повагу й пошану в колективі магія сили й магія сили бажань - опис і характеристики магії сили змова на виконання бажання - обряди й ритуали на виконання бажання, як виконати свої бажання за допомогою магії що таке обмова, про обмови змови на любов хлопця, дівчини - як зробити змова на любов чоловіка до дружини по фотографії самостійно.

одворот від суперниці одворот від любові суперниці самостійно - якщо коханки ведуть чоловіка, наслідки таких одворотів і міри обережності


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія