магія атлантів - у наші дні бажання довідатися все потаєне, загадкове, протиприродне здобуває рідкісну форму. Одним з популярнейших питань, що цікавлять людство, є цивілізація атлантів, а точніше магія атлантів .

Взагалі, магія займається вивченням впливу людини на навколишнє середовище.

Приблизно сімдесят тисяч років тому зникла цивілізація називана атлантами, а разом з нею й магія атлантів.

Скільки досліджень учені не проводили, а осягти їхньої таємниці так і не змогли.

Це можна пояснити тільки тчемо, що атланти мали знання й уміннями, значно перевищуючі знання нинішніх людей.

Неперевершені маги, магія атлантів мала найсильніший вплив, чудові будівельники - вони залишили сліди свого перебування по всьому світлу.

Секретні манускрипти говорять про існування деяких істот, які завжди били й завжди будуть.

Звідки узялися ці істоти?

Може вони прийшли на Землю з інших планет, а може самі й створили Землю?

По переказах міфів і легенд атланти з'явилися від позаземної цивілізації магія атлантів полягала в тім, що вони займалися створенням механізмів, які являли собою живі створення.

Вони розробили всілякі методи впливу на підсвідомість людини.

магія атлантів складалася у використанні пірамід, які накопичували космічну енергію, тим самим давали можливість людині перейти на якісно новий щабель розвитку.

Завдяки своїм технологіям, атланти одержали можливість створювати магів, які мали цільну пам'ять, це значить, що вони пам'ятали все, що з ними відбувалося в минулих життях, вони зберігали в пам'яті всі набуті знання, отже, були набагато мудріше в порівнянні з іншими представниками цивілізації.

А це значить, що магія атлантів переходила з покоління в покоління, без втрати інформації, тільки поповнюючись.

У ту епоху магія атлантів, ґрунтувалася на використанні всіляких автоматів і приладів.

Після зникнення Атлантиди, маги намагалися відновити свою цивілізацію, тому що все про неї пам'ятали, але в їхньому розпорядженні виявилася тільки первісна людина.

От із цього моменту магія атлантів була спрямована на роботу з підсвідомістю людей.

Тепер можна переформулювати поняття магії в такий спосіб: магія - це спроба застосувати знання атлантів у нашім світі Атланти усвідомили, що Земля являє собою більшу, живу, неконтрольовану субстанцію, що хотілося б використовувати у своїх целях.

магія атлантів одержала свій розвиток з того моменту, коли вони змінили розум Землі в потрібному для себе напрямку, говорячи сучасною мовою, отформатировали планету.

Атланти будували піраміди на біологічній основі із кристалами, що акумулюють енергетичні потоки, розташовуючи їх саме в тих місцях, де ці потоки активно усмоктуються в землю.

магія атлантів полягала в тім, що кожний вид кристала був спрямований на певний вид енергетики, за допомогою чого вони одержали можливість керувати розумом планети й використовувати його у своїх целях.

магія атлантів одержала такий розвиток, що вони могли моделювати людини, що перебуває на якісно новому щаблі розвитку, тобто мага, що одержав доступ до керування енергетичними каналами планет і їхньої корекції.

історично зложилося так, що магія розділилася на три види.

Перший вид - магія Вуду, що базувалася на взаємодії з парфумами померлих.

Другий вид - рунічна магія, ґрунтується на роботі з рунями, кожна з яких має свій вид енергії.

Третій вид - магія атлантів, що користується енергетичними каналами для матеріалізації думки магія атлантів мала могутню силу завдяки тому, що на відміну від первісної людини, вони мали деякі анатомічні особливості, які в сполученні з їхніми талантами забезпечували настільки сильний ефект.

Ріст атлантів досягав двох метрів, шкіра була огрубіла, що захищало їх від впливу зовнішніх факторів, а волосся дуже товсті.

Атланти носили бороди, захищаючи саме уразливе місце - шию.

Треба помітити, що, поступово змішуючись із первісними людьми, волосся атлантів втратили свої якості, тим самим, послабивши захист, завдяки чому, магія атлантів втратила первісну силу.

Що стосується м'язової тканини атлантів, то вираження «тверда як сталь» до них було застосовно повною мірою, відрізнялися м'язи й за формою, якщо у звичайної людини форма м'язів округла, то в атлантів вона більше нагадувала квадрат По одній з версій життя атлантів харчувалася від кристала, певної форми, після руйнування, якого цивілізація загинула.

Але деякі представники вижили й розбрелися по планеті.

магія атлантів і їхнього знання дозволяли їм ставати верховними магами, серед первісних людей їх називали Богами.

магія атлантів разом з неймовірними здатностями, дозволяла споруджувати архітектурні будівлі, залишки яких і дотепер вражають уяву.

Як говорить одна з версій, піднімати важенні брили каменів на більшу висоту допомагала магія атлантів, що виражалася в навичках телепортации.

Але чим більше відбувалося змішання атлантів з первісним населенням, тим усе більше й більше слабшала магія атлантів, поки зовсім не зникла, зробивши їх звичайними людьми У наш час існують люди, яким властива магія атлантів і ті ж здатності, якими володіли атланти, але вони цього не знають.

Здатності проявляються в таких людей у критичних ситуаціях.

«Обдарованих» людей можна поділити на три категорії: людина, що володіє знанням, людина, що володіє вмінням, тобто що вміє використовувати знання й людина, що володіє силоміць - дає сили для реалізації знань, у ньому втілена магія атлантів.

Треба сказати, що ці три категорії людей не зустрінуться ніколи, інакше вони представляли б ту силу, який володіли атланти й за допомогою якої можна відродити цивілізацію атлантов.

магія бажань - що таке магія бажань і прояв магії бажань у житті людей чорна магія змови - опис змов чорної магії історія магії і її розвиток у світі що таке цвинтарний приворот?

приворот на цвинтар - загальні характеристики, опис змови на роботу - як досягти успіху в роботі, домогтися розташування начальства, знайти повагу й пошану в колективі чорне вінчання - про те, що ця таке, суть обряду чорне вінчання вища магія - опис і характеристики вищої магії магія сили й магія сили бажань - опис і характеристики магії сили змова на виконання бажання - обряди й ритуали на виконання бажання, як виконати свої бажання за допомогою магії що таке обмова, про обмови змови на любов хлопця, дівчини - як зробити змова на любов чоловіка до дружини по фотографії самостійно.

одворот від суперниці


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія