магія бажань - це не тільки проведення магічних ритуалів, ця майстерність, що полягають в одержанні жаданого, методом незрозумілим навколишньої. Будь-який магічний ритуал можна представити у вигляді простого алгоритму Нижче ми довідаємося, як магія бажань сприяє їхній реалізації.

Якщо, чітко дотримуючись нижчеподаних інструкцій, Ви заметете, що Ваші бажання виконуються, то переконливе прохання, перед тим як побажати що-небудь, подумайте про наслідки втілення своїх бажань.

Часто людей хвилює питання: «Чому я так безумно чогось хочу, а бажання ні як не виконується?

» Справа в тому, що магія бажань діє на реалізацію матеріальних бажань згідно певним установкам.

магія бажань на своєму шляху зустрічає ряд перешкод.

Одне з них це те, що людина формує свої бажання відповідно до загальноприйнятим стандартам.

Як правило, це робота, що приносить високий дохід, можливість відпочивати на престижних курортах, сімейне щастя й т.

д.

Друга перешкода - це не чіткість, якась абстрагованість виражень бажання.

магія бажань для своєї реалізації вимагає точного, детального їхнього вираження.

Але це не саме головне.

магія бажань для досягнення результату керується головним законом реалізації бажань, що полягає в тому, що про бажання треба забути.

Цей закон самий складний, тому що забути про свою мрію досить не просто.

Справа в тому, що магія бажань будь-яке бажання на енергетичному й інформаційному рівнях трансформує в певний код, або в пучок енергії.

Цей код або пучок енергії природні сили обов'язково повинні реалізувати.

Але доти, поки людина не перестане про нього постійно думати, не залежно від того, як сильно він хоче здійснення свого бажання, магія бажань неспроможна.

Треба пам'ятати про те, що великий вплив на наше життя роблять не тільки слова, але й думки.

Такі закони магії: чим більше думати й говорити про поганий, тим більше нещастя й горя втілить магія бажань у наше життя.

Помічено, що погане завжди збувається, а це легко пояснити головним законом - людин про поганий швидко забуває.

От і виходить, що магія бажань втілює в життя весь негатив, що виходить від людини.

На вищих енергетичних рівнях ні хто не буде коректувати зміст енергетичних пучков.

уникнути реалізації негативних бажань можна тільки коли, коли людина перестане думати, говорити й бажати іншим погане Тим, хто займається розвитком свого енергетичного поля, тим, хто хоче пізнати секрети магічних ритуалів варто щомиті контролювати не тільки свої слова, але й свої помисли.

Будьте постійно на чеку, щоб випадково не принести шкода, і не перейти від білої магії до чорного.

Помнете, магія бажань діє таким чином, що, якщо Ви заподієте навмисно шкоду кому-небудь, то Ви або Ваші близькі родичі будете першими, хто постраждає за це діяння.

Магові необхідно навчитися керувати своїми емоціями.

Дуже часто до магів звертаються люди з порчами, які нанесли їм родичі або знайомі, при цьому, абсолютно не бажаючи зла.

У кого з нас часом у гарячці не вирветься з вуст щось начебто «а щоб тобі порожньо було» або «щоб у тебе мова відсохнула» і т.

д.

Подібні негативні потоки енергії магія бажань неодмінно реалізує, от і виходить, що ми не хоча приносимо шкоду улюбленим людям.

Наступне правило, яким керується магія бажань, звучить так: бажання треба загадувати по одному.

Енергетичний потік не повинен бути занадто складні й заплутаним, інакше природні сили не зможуть розібратися в першочерговості реалізації енергетичних пучків, та й у людини не вистачить енергії для реалізації всього задуманого.

Чергове правило говорить: «здійснення бажань не можливо без енергетичних витрат».

магія бажань втілить їх у життя за умови, що людина прикладе до свого бажання або енергетичні, або щиросердечні сили.

Теперішній маг повинен уміти постачити своє бажання енергетикою.

Треба помітити, що емоційні сили не рекомендується використовувати, тому що емоції не дають забути бажання, таким чином, гальмують його реалізацію.

Залучати на допомогу можна як космічні сили, так і магічні сили.

Наступне правило, що використовує магія бажань: «Треба ясно представити бажане».

Ніж реальніше буде намальована картинка, тим більше шансів на виконання у Ваших бажань.

Треба подумки відчути в руках предмет Вашого бажання магія бажань допомагає тільки терплячим людям.

Потрібно запастися терпінням, дати час силам природи на втілення в життя бажання.

Всьому свій час - не поспішаєте й передчасно не опускайте руки Кожне своє бажання розмірте зі своїми можливостями.

Для успішної реалізації бажання немаловажним фактором є енергетична «чистота» Людин, на який наслали псування, не зможе повною мірою задіяти свій енергетичний потенціал, тому що псування забирає як моральні, так і фізичні сили людини.

магія бажань допомагає тільки «чистим» від обмов, сглазов і прокльонів людям «Мова мій - ворог мій».

От так можна сформулювати чергове правило, що магія бажань використовує неухильно.

Ні кому не можна говорити про свої бажання, щоб не розтрачувати закладену в них енергію.

Якщо Ви вважаєте себе енергетично сильною людиною, то можете повідати про свої бажання, але тим самим свідомо відсуваєте строк їх виконання Перелічимо всі правила, які необхідно виконувати для втілення в життя своїх бажань і якими керується магія бажань: • забить о своем желании; • желания загадивать по одному; • для реализации желания должна бить затрачена енергия; • надо четко представить желаемое; • запастись терпением; • реально оценивать свой потенциал; • верить в реализацию желаний; • защищать себя от негативного влияния; • никому не говорить о своих желаниях.

Напоследок, хочеться сказати, що магія бажань визнає щирим магом того хто, навчився швидко забувати свої бажання.

чорна магія змови - опис змов чорної магії історія магії і її розвиток у світі що таке цвинтарний приворот?

приворот на цвинтар - загальні характеристики, опис змови на роботу - як досягти успіху в роботі, домогтися розташування начальства, знайти повагу й пошану в колективі чорне вінчання - про те, що ця таке, суть обряду чорне вінчання приворот на любов для мусульман, що таке мусульманський приворот магія атлантів - опис магії атлантів вища магія - опис і характеристики вищої магії магія сили й магія сили бажань - опис і характеристики магії сили змова на виконання бажання - обряди й ритуали на виконання бажання, як виконати свої бажання за допомогою магії що таке обмова, про обмови змови на любов хлопця, дівчини - як зробити змова на любов чоловіка до дружини по фотографії самостійно.


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія