по-прошествие тисячоріч магія міцно вкоренилася в житті людини, допомагаючи протистояти різним проявам навколишнього середовища. На землі немає жодної народностей представники, якою не займалися б вивченням магії з метою реалізації своїх бажань.

історія магії бере свій початок у далекій давнині, і треба помітити дотепер у деяких народностей є віруванням.

історія магії зложилася таким чином, що всупереч переслідуванням і гонінням з боку церкви їй все-таки вдалося зайняти міцні позиції.

До допомоги магічних ритуалів нерідко прибігали для створення соціальних благ.

історія магії говорить, що в деяких країнах за допомогою магічних ритуалів ловили злочинців, на відстані керували діями людей.

Послугами магів не гидували й високопоставлені особи, з їхньою допомогою вони намагалися одержати місце при дворі пануючи.

історія магії зберегла той факт, що людей, пользовавшихся послугами чаклунів і магів, так само як і самих магах уважали злочинцями.

Тому щоб не заплямувати репутацію високопоставлені особи вбивали чаклунів після проведення магічного ритуалу.

історія магії зберегла імена цих високопоставлених осіб.

Чаклуни й маги вселяли не тільки повагу, але й страх.

За всіх часів правителі боялися можливого магічного впливу з боку чаклунів, що могло виражатися у вигляді псування, пристріту, прокльонів історія магії пережила й інквізицію, коли тільки по підозрі в чаклунстві без розгляду спалювали всіх підряд.

У ті далекі часи вважалося, що маги насилають тільки недуги й смерть На початку двадцятого століття магів теж не всі привітали.

Більшовики розправилися з безліччю чаклунів і магів, тільки ґрунтуючись на доносах про проведення магічних ритуалів, метою яких було знищення нового правительства.

історія магії зберегла відомості про подібні ритуали й про їхній вплив, що й привело до жорстокої розправи над чаклунами Треба помітити, що окремими магічними знаннями володів кожний.

історія магії зберегла відомості, що за давніх часів було прийнято використовувати магічні ритуали в повсякденному житті.

Наприклад, лікування недуг (нескладної форми), збереження молодості, залучення до себе уваги представника протилежної підлоги.

Помітимо, що передача магічних знань була не легенею делом.

історія магії розповідає, що проводити процедуру передачі, належало, дотримуючи певних правил, щоб не втратитися магічної сили самому.

Відповідно до правил, передавати знання випливало, коли людина вже не в змозі була проводити магічні ритуали.

Передача знань здійснювалася самому молодшому члену сім'ї.

історія магії розвивалася так, що найбільшою популярністю користувалися знання з області медицини.

Кожна людина знала, як можна знеболити зуб, забрати біль у спині, поліпшити удій у корови й т.

д.

Жіночу половину населення більше цікавили знання про методи лікування дітвори.

Відповідно до відомостей, які історія магії донесла до наших днів, всі ритуали по рятуванню ребенка від недуги повинна проводити сама мама, тому що в не з ребенком кревний зв'язок, у рідких випадках її могла замінити бабуся До послуг магів людина зверталася лише в крайні случаях.

історія магії зберегла безліч заклинань що допомагають відновити справедливість, уберегти від гніву поміщика.

Ідучи на військову службу, чоловіка прибігали до змов на влучність, на уразливість від кулі.

Мало того, що заклинання читали в слух, їх носили із собою як талісман.

історія магії говорить, що, втративши талісман, чоловік уже ніяк не міг захистити себе від напасти історія магії зберегла відомості про те, що в різні часи існувала думка, що мати справу з магічними ритуалами не безпечно.

Це може більше нашкодити, чим допомогти в житті на землі, не говорячи вже про життя на небесах.

Як свідчить історія магії, подібні переконання були викликані церковними служителями У наш час ми практично на кожному кроці проводимо мініатюрний магічний ритуал.

Наприклад, при зустрічі здороваючись, ми заговорюємо на здоров'я.

Помітимо, що історія магії значне місце в магічних ритуалах відвела парфумерії.

використання різних ароматів знайшло досить широке застосування при проведенні магічних ритуалів.

Крім заходів у магічних ритуалах активно використовуються властивості світла, властивості кольору, властивості каменів, властивості трав і рослин.

історія магії підтверджує, що будь-яка взаємодія людини із природними силами, з метою реалізації своїх бажань, може розцінюватися як магічний ритуал, причому вік і підлога провідний ритуал не мають ні якого значення.

Негативний вплив на людину, що прийнято називати псуванням або пристрітом, полягає в порушенні природного балансу.

історія магії затверджує, що людина, що навів псування або наврочила, відчує на собі негативний вплив цих дій, тому що магічні дії привели до порушення і його природного балансу.

Помітимо, що щирий маг не приймає на себе наслідку негативного впливу на людину, вона переносить їх на замовника.

історія магії приводить безліч повчальних прикладів, коли із благих спонукань налагодити справи серцеві, за допомогою приворотів домагаються ще більших страждань обох людей.

Як говоритися на сильно милий не будеш Справа в тому, що на життєвому шляху людини постійно зустрічаються псування, сглази, привороти.

Все це треба сприймати як звичайну життєву обставину, що несе позитивний намір.

історія магії затверджує, що маг є лише виконавцем інтуїтивних людських бажань.

Щоб відгородити себе від впливу магічних ритуалів треба в собі знищити всі зачіпки, які допомогли впливати на Вас магічним действиям.

що таке цвинтарний приворот?

приворот на цвинтар - загальні характеристики, опис змови на роботу - як досягти успіху в роботі, домогтися розташування начальства, знайти повагу й пошану в колективі чорне вінчання - про те, що ця таке, суть обряду чорне вінчання приворот на любов для мусульман, що таке мусульманський приворот зняти псування привороту місячними змови на схуднення - як позбутися від зайвої ваги за допомогою змов і обрядів чорна магія змови - опис змов чорної магії магія бажань - що таке магія бажань і прояв магії бажань у житті людей магія атлантів - опис магії атлантів вища магія - опис і характеристики вищої магії магія сили й магія сили бажань - опис і характеристики магії сили змова на виконання бажання - обряди й ритуали на виконання бажання, як виконати свої бажання за допомогою магії


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія