подклад - це особливий предмет, на який нанесені магічні чари шляхом обрядів, заклинань, або інших магічних маніпуляцій. цей предмет звичайно підкладають - до будинку, до порога, під поріг, у подушку, під ліжко, у будь-яке місце будинку.

Тому він і називається - подклад.

зовнішній вигляд подклад може мати зовсім різний.

найчастіше подклад робиться на гострі предмети - ножі, голки, цвяхи, і навіть металеві шпильки для волось.

Ще один розповсюджений вид подклада - зерно: пшениця, рис, гречка, будь-які зерна або насіння.

подклад можуть робити й на котячу й собачу вовну, на пір'я, які зв'язують особливим образом ниткою, на зв'язані листи різних рослин, на землю зі цвинтаря, та інше, інше.

Предметна магія подклада полягає в умінні мага передавати предмету певні сили, властивості, так, що подклад починає нести в собі той заряд, що у нього вклали, і міняти навколо себе реальність, відповідно до заданого магом мети Ціль, з якої роблять подклад, найчастіше - наведення псування, негатива, насилание невдачі на сімейні справи або бизнес.

подклад можна розпізнати по декількох признакам.

перша ознака, що вам зробили подклад - погіршення справ у будь-якій сфері життя.

Причому це погіршення повинне бути несподіване, раптове.

Підозра на подклад з'являється після того, як у вашім будинку побував небажаний для вас людина, а ви після його присутності могли виявити не приналежні вам предмети.

подклад можуть передати вам особисто в руки як подарунок на свято, або день народження.

тому намагайтеся від людей, яким ви не довіряєте, не приймати нічого.

Однак, подклад може нести в собі й благій меті.

Є способи змови речей, подарунків, на рятування від алкогольної залежності, на лад у сім'ї, на удачу.

У цьому випадку подклад діє як позитивно заряджений амулет, несучи в будинок удачу, а членам сім'ї здоров'я й успіх вделах.

Якщо ви виявили подклад, і впевнені, що зроблено він з метою завдати шкоди - перш, ніж вживати заходів по рятуванню від нього, обов'язково звернетеся до магів, ясновидющим, щоб визначити, хто зробив подклад у вашу адресу.

Якщо ви самі догадалися, хто з'явився недоброзичливцем - добре.

Але вам потрібно обов'язково зрозуміти мотиви тієї людини, поставити від нього захист.

або якось улагодити конфлікти, що сприяють тому, що подклад був наведений на вас Є подклад на бізнес, як один із засобів усунення конкурентів.

У цьому випадку обов'язково ставиться захист на самого бізнесмена, на його грошові потоки.

Захист у подібних ситуаціях краще перевіряти й обновляти щомісяця, тому що спроби конкурентів впливати за допомогою магії напевно будуть повторяться знову й знову, і діяти не тільки через подклад, але й іншими малоприємними способами Якщо ви виявили подклад - візьміть його, не стосуючись руками, загорніть у пакет і винесіть подалі від будинку.

щоб позбавити подклад наведеної сили, і відіслати магію подклада назад тому, хто неї наслав, є трохи способов.

перший спосіб - викинути подклад у ріку зі словами: неси, вода, зло тому, хто його наслав, а мій будинок очисти від насланого.

Назад до будинку йти мовчачи, не оглядаючись і ні з ким не розмовляючи доти, поки не переступите поріг Другий спосіб забрати подклад - також взяти його, не стосуючись руками, розпалити багаття (якщо є можливість - у багаття кинути осикові гілки або гілки тополі).

Кинути подклад у багаття, зі словами: "піди зло туди, звідки прийшло.

Спали вогонь, все зло, очисти мене (ім'я ваше) і мою сім'ю (перелічите імена) від злого, наносного".

Не чекаючи, поки подклад згорить у вогні, ідіть додому не оглядаючись, мовчачи.

Є інший варіант, як нейтралізувати подклад у вогні - при спалюванні читати молитви: "Отче наш", псалом 50, 90, 127 ( давньоруською мовою).

Після того, як подклад буде нейтралізований, обов'язково потрібно почистити енергетикові кожного члена вашої сім'ї, хто якось міг стосуватися подклада або перебуває поруч із ним.

А також провести обов'язково чищення вашого будинку.

Після того, як подклад знешкоджений і зроблене чищення сім'ї й будинку, обов'язково подбайте про постановку захисту на кожного члена сім'ї, і на весь ваш будинок у цілому.

Захист у випадку постійних магічних атак повинна обновлятися раз на місяць, доти, поки від вас не відстануть маги-недоброзичливці очистити людини від поганого негатива зробити приворот улюбленого в домашні умовах чи діє приворот?

чи завжди діє приворот і через який проміжок часу?

приворот на крові зробити самостійно - приворот на крові місячних або з пальця, як їх зробити, приворот на крові менструальної як повернути чоловіка в сім'ю після розлучення від коханки.

Чи можна повернути, якщо є інша любовний приворот по фотографії - як приворожити по фото.

псування - що таке псування, види псування магія грошей - грошова магія, ритуали магії грошей, що таке магія грошей зняти псування із чоловіка самому змова на секс - як зробити змова на секс змова на вагітність - як забеременить за допомогою змов і ритуалів змови на схуднення - як позбутися від зайвої ваги за допомогою змов і обрядів


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія