магія світла полум'я свічі є невід'ємним атрибутом при проведенні магічних ритуалів. Свіча символізує світло й цнотливість.

Зі свічами зв'язані багато важливих подій у житті людини.

Уперше в житті людин зустрічається зі свічею при хрещенні.

У цьому випадку магія світла свічі забезпечує зв'язок маляти із Всевишнім, і опромінює його життєву дорогу.

Всім добре відома традиція, коли на дні народження іменинник задуває свічі на торті.

іменинник найвищою мірою зосереджений на своїх бажаннях, задуваючи свічі, він тим самим направляє свою енергію на їхнє виконання.

і останній раз людина зіштовхується зі свічею, коли вмирає.

У цьому випадку свіча висвітлює дорогу на небеса магія світла свічі допомагала магам при проведенні певних магічних ритуалів підсилити їхню дію, або збільшити потік внутрішньої енергії.

Свіча накопичує енергію людини, а в процесі горіння її вивільняє.

Маги для проведення магічних ритуалів використовують свічі різні за формою й виготовлені з різних материалов.

магія світла ароматичної свічі небезпечна й жадає від мага великої обережності, тому рекомендується використовувати не ароматизовані свічі.

У проведення магічних ритуалів дуже важливо, якого кольору свіча використовується.

магія світла свічі дуже чутлива до її кольору.

Залежно від кольору свічі відбувається випромінювання певної енергетики, що впливає на ті або інші дії.

Важливо пам'ятати, що для ритуалів треба використовувати свічі високої якості й добре пофарбовані.

Правильне використання кольору свічі в багато разів полегшує роботу мага, йому залишається тільки сконцентруватися на своєму бажанні, а все інше зробить магія світла свічі.

Для більшого посилення ефекту магічного ритуалу магія світла свічі використовується в комбінації з маслами, травами й амулетами Ще зі стародавності люди боялися вогню й благоговіли перед ним.

Контролювати непередбачуваність вогню може людина, що володіє великою природною силою.

магія світла свічі допомагає зосередитися на бажаннях, і сприяють їхній реалізації.

Є ще один напрямок використання свіч - з їхньою допомогою маги підкоряють собі людей, для цього досить на свічі надряпати ім'я людини й у сполученні зі спеціальними змовами магія світла свічі направляє бажання мага в потрібний напрямок.

У магів є таке поняття як «семиденні свічі».

їх використовують для проведення магічного ритуалу розрахованого на сім днів, або для ритуалу, що складає із семи частин.

магія світла кожної свічі асоціюється з певною змовою, на ній зображують певні знаки, які розраховують наступну дію.

Для магічних ритуалів нетривалих за часом використовуються магія світла саморобних тонких свіч.

Матеріал для свіч може бути різноманітним - це й віск, і парафін і стеарин, і тваринний жир.

магія світла свічі, виготовленої із тваринного жиру, застосовується для активізації внутрішньої енергії мага, той факт, що вона має тваринне походження, значно збільшує силу впливу.

Дуже зручні у використанні свічі багаторазової дії: подвійного й потрійного.

Сила зображеного на них дії збільшується у два або три рази.

Існує цілий ряд ритуалів, для проведення яких необхідна магія світла свіч тільки багаторазової дії Треба помітити, що ще одним варіантом посилення внутрішньої енергії мага, що направляється на конкретну людину, є магія світла свічі, виготовленої відповідно до кожному знаку Зодіаку Нижче приведемо кілька рекомендацій по роботі з магією світла свічі.

Для проведення магічних ритуалів використовується магія світла тільки нових свіч, які жодного разу не запалювали й виготовлених спеціально для проведення ритуалів.

Якщо свічі довго зберігалися, то їх теж не можна використовувати, тому що вони увібрали в себе багато енергетичної інформації.

Маги часто використовують свічі, пофарбовані декількома квітами.

Вибір кольору свічі залежить від того, на які дії повинна бути спрямована магія світла.

Переважніше застосовувати для магічних ритуалів свічі, виготовлені з воску або з парафіну, вони відрізняються тривалим горінням і надають можливість офарблювати їх у різні кольори.

Треба пам'ятати, що перед застосуванням свічі треба обов'язково освятити, для цього свічу опускають у ємність із очищеною водою, після чого обкурюють димом ладану.

Варто пам'ятати, що магія світла свічі без сильного енергетичного потоку, що виходить від мага й без його зосередження на бажанні не дасть потрібного результату.

використання свічі не рятує мага від енергетичних витрат, а підсилює дія наявних у нього сил.

Важливо знати, що ніколи не можна задувати свічі, вони повинні самостійно догоріти, за винятком тих випадків, коли відповідно до ритуалу їх треба задути.

використання свіч безпосередньо пов'язане з місячними циклами.

Так, магія світла свічі при зростаючому місяці, допомагає здійсненню бажань, пов'язаних зі зміцненням матеріальної бази, з поліпшенням здоров'я, з рішенням амурних вопросов.

магія світла свічі при повні допоможе в проведенні магічних ритуалів, що вирішують досить широкий спектр питань.

При молодику свічі активізують енергію, спрямовану на проведення ритуалів очищення, одворотів.

Убутний місяць направляє дію свічі на звільнення від чого-небудь, на зняття болю Розрізняють свічі декількох видів: трав'яні, свічі-амулети, свічі - програми, свічі багаторазової дії магія світла полум'я свічі має свій напрямок і залежно від колірного аспекту свічі для кожного дня тижня.

Якщо першим днем тижня вважати воскресіння, то 1-ий день тижня пофарбований у жовтий колір, 2-ой - у білий колір, 3-ий - у червоний колір, 4-ий - у пурпурний 5-ий - у синій, 6-ой - у зелений, 7-ой у чорний.

магія псування - чи існують чорна й біла псування вмагии.

магія землі - що таке магія землі, стаття про одній з магії стихій - магії землі магія стихій - що таке магія стихій, стаття про магію чотирьох основних стихій чарівництво й магія - що таке чарівництво й магія, подібності й розходження волшебсва й магії як зняти пристріт у домашніх умовах - зняття пристріту, методики зняття пристріту в домашніх умовах псування на смерть - що таке псування на смерть, опис псування на смерть, її найпростіший метод зняття любовний приворот по фотографії - як приворожити по фото.

як повернути чоловіка в сім'ю після розлучення від коханки.

Чи можна повернути, якщо є інша приворот на крові зробити самостійно - приворот на крові місячних або з пальця, як їх зробити, приворот на крові менструальної чи діє приворот?

чи завжди діє приворот і через який проміжок часу?

зробити приворот улюбленого в домашні умовах очистити людини від поганого негатива


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія