магія землі - у майбутнього мага є два варіанти придбання магічних сил: або ці сили даровані йому від народження, або він повинен прикласти максимум зусиль, щоб сформувати їх. Не обов'язково маг із природним дарунком буде сильніше мага з розвиненими здатностями.

Описано багато випадків, коли людин до певного часу навіть не підозрює про свої здатності, а потім у силу яких або причин, ці здатності починають проявлятися.

Так що здатності до магії є в кожного, тільки треба спробувати прислухатися до себе.

При проведенні магічних ритуалів, як правило, використовується магія землі, вогню, води й повітря.

Взаємодії між собою магія землі, магія вогню, магія води й магія повітря народжують безліч навколишніх нас предметів.

Сьогодні ми буде цікавити магія землі.

магія землі, так само як і магії інших трьох сил природи, має свою енергетику, за допомогою якої вона впливає на навколишній світ і підсвідомість людини.

У керуванні цією силою бере активну участь уява.

Щоб впливати на підсвідомість і навколишню нас дійсність потрібно користуватися вірою у свої сили, уявою, що втілить бажане в реальність і внутрішню енергію Досвідчені маги з метою зміцнення волі й віри у свої сили підключають ще й таємницю.

магія землі допоможе для реалізації успішного керування природними й самотужки, для цього варто знайти в собі стихію землі й навчитися вірно, неї застосовувати отже, магія землі.

Наші предки розглядали землю як символ створення навколишнього нас миру.

Уважалася, що пригорща землі містить у собі інформацію про весь Всесвіт.

Землю сприймали як символ забезпеченості й процвітання.

Силі землі відповідають робота, власна справа, нагромадження, землеробство, будинку музеї, рідкі речі, їжа, одяг.

Алхіміки зображували землю у вигляді трикутника.

Силу землі можна описати в такий спосіб: субстанція впливає на субстанцію сучасною мовою подібна залежність виражається в науці, медицині й техніку.

магія землі є основою для магії повітря вогню й води.

У ній зібране збагнення й мудрість.

Адже не просто так виникли сказання про гномів - хоронителях скарбів землі і якщо розібратися, то мова йшла не тільки про матеріальні скарби, а й про духовні богатствах.

магія землі більшою мірою подвластна її мешканцям - гномам.

Гноми допомагають здійснювати зв'язок людей з енергетикою землі, навчають правильному використанню сил землі.

Гноми самі по собі строгі, але можуть дати мудру пораду й навчити розважливості, ощадливості.

Рекомендаціями гномів не можна зневажати, треба враховувати всі натяки, які вони роблять.

Гноми прихильні до працьовитих людей і повертають колесо фортуни в їхню сторону.

Згадаємо, що у важкі хвилину люди за допомогою зверталися до Матері Землі.

магія землі наповнювала людей силами як фізичними, так і духовними Як зрозуміти, що Вам підходить магія землі?

Їли Ви відчуваєте потребу у фінансах або відчуваєте в собі силу домогтися більших результатів самостійно, те Вам необхідно використовувати магію землі.

При спілкуванні із силами землі представте, що Ви і є земля, відчуйте її риси - силу й злачность.

магія землі, так само як і магія будь-якої стихії характеризується якістю, а не кількістю.

Одна з головних її характеристик - це динамічність Щоб під час проведення магічного ритуалу повною мірою реалізувалася магія землі, треба зробити вхід у стихію землі.

Вхід у стихію має на увазі певна зміна свідомості.

магія землі щонайкраще здійсниться при виконанні наступних кроків: - щоб магія землі набула свою дію, рекомендується використовувати спеціальний текст або як його ще називають формула входу.

Ваша свідомість почне перетерплювати зміни, а магія землі підсилювати вплив тільки в тому випадку, якщо Ви повірите в те, що написано у формулі й будете правильно здійснювати все написане.

На цьому етапі Вам допоможе віра у свої сили, яку варто активно використовувати; - другий етап відбувається із застосуванням карт Таро.

На цьому етапі свідомість повинне проходити всі етапи, зображені на картах Таро; - на цьому етапі відбувається установка на дух вірші землі, щоб він допомагав надалі русі; - четвертий етап полягає у використанні магічного ритуалу стихії землі; - на п'ятому етапі треба зробити талісман і, зарядивши його вибрати який не будь із перерахованих вище кроків.

Варто настроїтися на талісман і йти по дорозі, що при цьому відкривається.

Через кілька кроків усе заново повторитися Цей процес входу в стихію вважається найдійовішим.

, у тих випадках коли використовується магія землі Хочеться зупинитися ще на одному цікавому питанні: «Як магія землі допоможе підібрати талісман?

» Наприклад, людина народився в рік, стихією якого є земля.

Вогонь народжує землю, виходить, успіхам людини будуть сприяти кольори й атрибути вогню, от вони й повинні бути присутнім у будинку не забуваючи, що магія землі також повинна бути представлена.

Треба стежити, щоб атрибути вогню й землі перебували в житло в рівних частинах, виключивши тим самим придушення одного іншим.

Щоб активізувалася магія землі, варто знайти атрибути вогню й визначити які сторони світла управляються вогнем і землею, після чого розмістити атрибути по певних сторонах світла.

Після цього магія землі й стихія вогню прийдуть в активність, розміщені по кімнаті предмети почнуть випромінювати позитивну енергію й наділяти людини якостями цих стихій.

Треба відразу сказати, що не завжди варто підбирати талісман, щоб привести в активність елемент народження, іноді неї краще стриматися Але не можна забувати, що успіх проведення ритуалу цілком і повністю залежить від використання магій всіх сил природи рівною мірою.

магія стихій - що таке магія стихій, стаття про магію чотирьох основних стихій чарівництво й магія - що таке чарівництво й магія, подібності й розходження волшебсва й магії як зняти пристріт у домашніх умовах - зняття пристріту, методики зняття пристріту в домашніх умовах псування на смерть - що таке псування на смерть, опис псування на смерть, її найпростіший метод зняття зняти пристріт легко - як зняти пристріт, способи зняття пристріту магія вуду - стаття про магію вуду, її виникнення й релігія вуду магія псування - чи існують чорна й біла псування вмагии.

магія світла - види магії світла, що такі магія світла любовний приворот по фотографії - як приворожити по фото.

як повернути чоловіка в сім'ю після розлучення від коханки.

Чи можна повернути, якщо є інша приворот на крові зробити самостійно - приворот на крові місячних або з пальця, як їх зробити, приворот на крові менструальної чи діє приворот?

чи завжди діє приворот і через який проміжок часу?


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія