магія стихій - ще давньогрецькі філософи розклали мир на чотири тридцятилітні - чотири стихії природи - вода, земля, повітря, вогонь. Сукупність цих стихій утворять всі навколишні нас сутності.

Причому, кожна природна стихія відповідає певному напрямку сторін світла, має свій колір, форму, характер.

магія стихій стала незамінна при проведенні магічних ритуалів.

Маги, для того щоб звернути ситуацію в потрібне русло стали активно використовувати сили природи, причому було замічено, що магія стихій, а конкретніше кожної окремої сили допомагає тільки в певних ситуаціях.

Тому перед застосуванням магія стихій варто визначити найбільш підходящу.

Давайте ознайомимося з характеристиками кожної природної стихії ПОВІТРЯ - стихія весни, і чоловіків, його напрямок - схід.

Носій логіки, інтуїції, творчості й розумових здібностей.

Заступник творчих особистостей, мандрівників, провісників.

Активізує бажання боротися за зміну ситуації, стимулює робити зусилля над собою з метою досягненні нових рубежів.

Символом повітря є ніж або голка.

Колір - жовтий, магія стихій, у цьому випадку магія стихії повітря, використовувана при проведенні магічних ритуалів, підкріплюється застосуванням ароматичних засобів ЗЕМЛЯ - стихія жінок, благоприятствует поліпшенню фінансового становища, кар'єрному росту, родючості.

магія стихій, а в цьому випадку, магія землі захищає медикам, архітекторам, історикам.

Сприяє розвитку сільського господарства, є символом вірності й сталості.

Сторона світла - північ, пора року - зима колір - зленний.

магія стихій, а конкретно, магія землі, при проведенні магічних ритуалів припускає використання ємностей із сіллю або ємностей з пелюстками сухих квітів.

Взагалі як символ землі можна використовувати будь-який плід.

ВОДА - стихія жінок, символізує почуття, емоції.

магія стихій, а в цьому випадку води, приносить умиротворення, безтурботність, сприяє духовному відродженню, розвиває інтуїцію, поліпшує домашню атмосферу, зміцнює шлюби.

магія стихій - магічна сила води відводить псування пристріт, нейтралізує вплив негативної енергії, рятує від шкідливих звичок.

Сторона світла - захід, пора року - осінь, колір - синій.

Символ води, використовуваний при проведенні магічних ритуалів - посудина із квітами.

Щоб підсилити вплив магії води, треба воду на добу залишити під променями сонця або світлом місяця ВОГОНЬ - стихія чоловіків, символ сонячної енергії, сили, волі.

магія стихій вогню приносить буру страстей, сплеск почуттів і вибуху гніву, разом із цим, сміливість і здатність захищатися.

Сприяє професійному росту, успіху у всіх починаннях, гарному фізичному стану.

Сторона світла - південь, пора року - літа, колір - червоний.

магія стихій, у цьому випадку вогню, підсилюється, якщо при проведенні магічного ритуалу використовувати джерело вогню, будь-те свічі або сірники або запальничка, або сонячний зайчик магія стихій і її сила виявляється в якісних характеристиках природних стихій.

Так, вода, так само як і вогонь мають очисні характеристики.

Треба поміть, що робити очищення за допомогою вогню треба дуже обережно, тому що крім очищення вогонь вносить кардинальні зміни в ситуацію.

магія землі також має очисні якості, очищаючи, земля поглинає й у свою чергу наділяє силою сталості й освіження.

магія стихій наділила очисними якостями й вітер, очищення відбувається шляхом знесення вітром усього не потребного й внесення нового, свіжого потоку енергії, якому треба встигнути удержати, інакше магія стихій, а в цьому випадку - вітру, наступного разу може й не допомогти.

із усього вищесказаного можна зробити висновок, що при правильному використанні, магія стихій незамінна при лікуванні очищенні.

Але це не все, на що здатно магію стихій.

При детальному вивченні магічних сил стихій вогню, води, землі, повітря, можна зчитувати їхньої підказки й одержувати допомогу в різних ситуаціях.

Але реалізувати підказки зможе тільки високий рівень магічної підготовки, що відповідає багаж набутих знань і висока працездатність.

магія стихій застосовується при лікуванні в такий спосіб: якщо потрібно зігріти, то на допомогу призивають сили вогню, якщо промити - те допоможуть сили води, якщо остудити - те допоможе вітер, а якщо заживити й відновити - те земля це зробить бездоганно.

Давайте подивимося, на що ще здатно магію стихій.

Природні стихії здатні наповнювати необхідною енергетикою.

Якщо утома здолала й не вистачає сил працювати, то варто звернутися до магічних сил повітря й води.

Коли справи не споряться й неприємності оточили щільним кільцем, то на допомогу прийде магія землі.

У тому випадку якщо не вистачає моральних сил прийняти відповідальне рішення, якщо, незважаючи на всі старання, що оточують не визнають заслуги, то магія стихій у вигляді вогню зробить необхідну допомогу Кілька рад магам.

Перед проведенням магічних ритуалів, у яких застосовується магія стихій, варто провести процедуру по наповненню себе магічною енергією, тієї стихії, до якої збираєтеся звертатися по допомогу.

Для цього звичайно маг подумки поєднується з обраною стихією й збирає в себе на долонях всю енергію, представляючи її у вигляді кулі, того кольору, що відповідає даній природній стихії.

Куля до відмови наповнений енергією, маг відправляє до мети.

Для досягнення результату, досвідчені маги рекомендують повторювати ритуал кожний день Треба сказати, що магія стихій, наділена парфумами.

Парфуми води - це ундини.

Вони допомагають людині підтримувати зв'язок із природою, впливають на психо-емоційне за допомогою снів.

Парфуми стихії вогню - саламандри, вони керують вулканами, блискавками.

Благоприятствуют вибуху бурхливих емоцій.

Гноми - парфуми землі, захищають працьовитим і наполегливим.

Парфуми повітря охороняють житло від воров.

чарівництво й магія - що таке чарівництво й магія, подібності й розходження волшебсва й магії як зняти пристріт у домашніх умовах - зняття пристріту, методики зняття пристріту в домашніх умовах псування на смерть - що таке псування на смерть, опис псування на смерть, її найпростіший метод зняття зняти пристріт легко - як зняти пристріт, способи зняття пристріту магія вуду - стаття про магію вуду, її виникнення й релігія вуду як себе очистити від псування - про прості методи й способи того як себе очистити від псування магія землі - що таке магія землі, стаття про одній з магії стихій - магії землі магія псування - чи існують чорна й біла псування вмагии.

магія світла - види магії світла, що такі магія світла любовний приворот по фотографії - як приворожити по фото.

як повернути чоловіка в сім'ю після розлучення від коханки.

Чи можна повернути, якщо є інша приворот на крові зробити самостійно - приворот на крові місячних або з пальця, як їх зробити, приворот на крові менструальної


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія