магія й життя нерозривно зв'язані між собою навіть незважаючи на стрімкий розвиток інформаційних технологій. У цей час, так само як і в давній давнині, люди з більшим ентузіазмом цікавилися й продовжують цікавитися тим, як взаємодіють магія й життя, а особливо практичною реалізацією цього питання.

Прогрес прогресом, а життя не легшає.

Проблеми долають людей, і коли надія впоратися з ними самостійно зникає, тоді назавжди позбутися від них людина намагається за допомогою магії.

Магія й життя нерозлучні, тому потреба в магах не зникає.

У наше століття магія й життя мага значно відрізняється від життя мага й магічних ритуалів у середньовіччя.

Маги переселилися жити в міста, кількість клієнтів значно збільшилося.

через недостачу часу, а також наукової обґрунтованості багатьох магічних дій, частково постраждала магія й життя чаклунів, їх змусили змінити церемонію проведення магічних ритуалів.

Але, незважаючи на втручання науки, магія й життя припускають виконання деяких основних принципів, які, у жодному разі маги не повинні ігнорувати.

Давайте детально розглянемо ці принципи.

Один з найважливіших принципів мага - це робота над своїм внутрішнім миром, над своєю підсвідомістю.

Магія й життя нашого часу для цього вимагають постійного вивчення релігійної літератури, причому корисно ознайомитися з усіма існуючими религиями або в крайньому випадку з більшістю основних.

У цей час, навіть більшою мірою, чим у минулі століття, магія й життя жадають від чаклунів розуміння навколишнього нас миру й глибокого знання магічних принципів.

Тому до вивчення літератури треба ставитися дуже серйозно й приділяти цьому достатня кількість часу.

через загальноприйнятого графіка роботи, магові на проведення магічних ритуалів залишається в основному вечірній час і вихідні дні.

Магія й життя, як два рівноправних аспекти людського життя, розставили акценти таким чином, що з понеділка по п'ятницю найкраще проводити так звані "малі магічні ритуали", а "основні магічні ритуали" варто проводити або по ночах, або в суботу.

У наші дні магія й життя трактують правила, згідно яких рекомендується неділя залишити для самоосвіти й проведення культурних програм.

Щоб була результативна магія й життя, і життя мага не було в небезпеці, перед проведенням "малого магічного ритуалу" необхідно підготується.

По-перше, маг повинен перебувати в спокійному й урівноваженому стані, по-друге, прочитати молитву.

До речі про молитву, результативна магія й життя досвідчених чаклунів підказують, що, незважаючи на велику розмаїтість молитов, доцільніше становити молитви самостійно.

Магія й життя практикуючого мага визначають молитву як набір слів, за допомогою яких маг передає свою енергію й свої бажання, тому кожний маг повинен підібрати такий набір слів, у якому йому буде зручно сконцентрувати свою енергію, силу волі й бажання.

Після закінчення магічного ритуалу магові варто знову вимовити молитву на подяку за вдало проведений обряд.

Магія й життя професіоналів радять перед проведенням "великого магічного ритуалу", а вірніше сказати, доби "великого магічного ритуалу", читати молитву для даного дня, вечір ом також прочитати молитву про цей день і на ранок вимовити молитву про новий день, таким чином, замкне коло.

Магія й життя в сучасному суспільстві формують певний підхід до дієти мага.

Що стосується дієти, то в цьому питанні допускається воля, за винятком днів, коли проводяться магічні ритуали.

Дієта при проведенні "малого магічного ритуалу" відрізняється від дієти в дні проведення "великого магічного ритуалу".

отже, що радять магія й життя досвідчених магів?

При проведенні "малого магічного ритуалу" не можна вживати м'ясо й спеції, варто перейти на їжу рослинного походження.

з питва дозволяється вода в будь-якій кількості й кава.

Цукор у їжу вживати не можна.

При проведенні "великого магічного ритуалу" раціон мага складається із чашки кава, виноградного соку, житнього хліба, червоного церковного вина й води.

Цукор виключений.

Для того щоб магія й життя мага взаємно не виключали один одного, треба на сон відводити 9 годин, при цьому спальня повинна бути відповідним чином підготовлена: перед сном обов'язково треба провітрити, а спати треба на твердому ложі.

Сама магія й життя в постійному поспіху розморюють людини.

Проведення магічних ритуалів вимагає більших енергетичних, а іноді й фізичних витрат.

Тому магові для успішного проведення магічних ритуалів потрібне наявність гарної фізичної підготовки.

Як говориться: у здоровому тілі здоровий дух.

Магія й життя, тісно переплітаючись, створюють такі умови для мага, що успішне проведення магічного ритуалу вимагає щоденних тренувань, постійної роботи над собою, удосконалення внутрішнього миру, зміцнення волі, виконання основних аспектів магії.

У щирого мага не повинні перебувати під сумнівом магія й життя, і життя, яка б складна вона не була, не стане перешкодою професіоналові на шляху збагнення нового, розширення його кругозору, освоєння нових методик з наступним застосуванням їх на практиці.

бойова магія магія кольору заклинання білої магії слова для початківців магія краси, що це таке?

магія мозку й сили думки - лабіринти життя приворот на дзеркало - як правильно проводити дзеркальний приворот приворот на волосся - як приворожити на волосся і як зробити приворот на волосся коханої людини зняття псування - що таке зняття псування, і як проводиться зняття псування як повернути чоловіка в сім'ю якщо я хочу повернути чоловіка після розлучення?

зняти приворот самостійно - чи можна зняти приворот самим?

лікування грипу за допомогою впливу на крапки лікування кольором


Загадкове і Таємниче:
зняття пристріту - як зняти й що ж це таке? пристрітом називають сильну негативну емоцію, інформація якої впливає на фізичний і психол
зняти приворот самостійно можна, але при цьому треба не забувати правила й техніки, які радять майстри своїм учням, ви можете спробува
зняття псування містить у собі всі існуючі методики по рятуванню від нанесених енергетику людини ушкоджень. Зняття псування виникло
псування виникло в ті часи, коли люди навчилися керувати своєю енергією, коли зрозуміли секрети магії, секрети керування життям. Це та
пристріт з'явився дуже давно. З того моменту, як з'явилися люди. і тоді, коли одна людина вперше позаздрила іншому - з'явився пристріт. У
магія древніх Слов'ян і взагалі вся магія - набір дій, що приводять до того, що в навколишньому нас світі відбуваються зміни. Сама по со

Народна Магія