Як зробити ляльку Вуду У цій статті ви довідаєтеся як зробити ляльку Вуду. Отже, вам потрібно зробити ляльку Вуду для проведення певного ритуалу. Лялька повинна бути подобою тієї людини на який буде націленоі дії вашого ритуалу.

Вона буде служити прямим енергетичним каналом, що зв'язує вас, а точніше дає доступ вам до його енергетичного биополю.

Ляльки можуть бути виготовлені з різних матеріалів: дерев'яні, ганчіркові, вовняні, воскові.

Але у всіх різновидів ляльок Вуду є дещо загальне, всі вони повинні бути виготовлені із застосуванням часток людини, з яким лялька отожествляется.

Це нігті, волосся, виділення (слина, кров, сперма), а так само частки з одягу, що довго носив об'єкт отожествления.

Тому що принципового розходження по дії залежно від різновиду ляльки ні, те найпростіше виготовити ляльку з воску, як варіант можна й із пластиліну, але достовірних відомостей про тім як вона буде працювати, на жаль ні, а тому що пластилін це не натуральний матеріал, те краще все-таки скористатися воском.

Що б зробити ляльку Вуду з розтопленого воску, потрібно зліпити подобу людської фігури, що б чітко можна було розрізнити голову, руки, ноги й тулуб.

У віск додаються, нігті, кров і виділення, залежно від того що вам удалося добути.

Волосся вживляются в голову ляльки, створюючи при цьому подоба шевелюри.

Після того як фігура зліплена ще можна притрусити її пилом із взуття вашого об'єкта чаклунства й обернути в шматочок тканини з його одягу.

Але найважливіше у виготовленні ляльки Вуду, це дати їй ім'я.

Або виражаючись по іншому - охрестити.

Під час самого виготовлення, потрібно не просто ліпити ляльку, потрібно пам'ятати, що ви робите подобу певної людини й вкладати в цей процес всі зусилля що б просочити ляльку необхідною енергетикою, а після дати їй ім'я, вимовляючи: Від нині твоє ім'я «Ім'я людини», із цією лялькою ти єдиний, Що з лялькою, те й з тобою. Так буде так! Аго, Аго, Аго! Не забувайте що лялька це сильний енергетичний канал єднальний вас із об'єктом чаклунства, тому її потрібно берегти й нікому не довіряти, тільки ви повинні проводити над нею ритуали, ті які вам необхідно, у благо або зло! Якщо у вас є питання по темі як зробити ляльку Вуду, залишайте коментарі й ми вам відповімо!

УВАГА!!! Через те, що в коментарях задається дуже багато повторюваних питань, і відповідати на них по ста разів, немає ні часу, ні бажання, ми зібрали самі потрібні, важливі й популярні питання й сформували по них FAQ! Повторювані питання в коментарях, або попросту дурні питання, які не принесуть ні кому з користувачів користі, адміністрацією будуть ігноруватися! Читайте на здоров'я!!!

1. Чи можна зробити Ляльку Вуду із соломи, з ганчірки, із пластиліну й т. д? Ляльку Вуду можна зробити із чого завгодно, головне щоб у ній були частки несучому енергетикові тієї людини на подобу якого ви робите ляльку. (нігті, волосся, одяг, кров і т.д.) 2. У мене немає нічого від об'єкта, на який я хочу зробити ляльку, ні волосся, ні нігтів, ні тим більше виділень, що робити? Якщо у Вас немає нічого, що несе енергетикові об'єкта, то ляльку Вуду зробити неможливо! Забудьте про цю ідею й шукайте інші шляхи рішення Вашої проблеми. 3. Я зробив (зробила) ляльку Вуду, а що з нею далі робити не знаю? На нашім сайті є опис того як зробити приворот Вуду, інші ритуали шукаєте в інтернеті, про тім як зробити добро за допомогою ляльки Вуду читайте в пункті №8. 4. Чи небезпечно мати справа з лялькою Вуду? Чи не нашкодить мені це? Так, це небезпечно! Будь-яка магія небезпечна, якщо ставитися до неї як до іграшки! Магія це серйозний інструмент і використовувати її можна тільки в крайньому випадку й те краще звернутися до професіонала, Ви ж не ремонтуєте самостійно телевізор, якщо той зламається, а кличете майстра! Хоча в інтернеті так само можна знайти інформацію про тім як полагодити телевізор! 5. Чи можна за допомогою ляльки Вуду заподіяти шкода спеціально, або вбити людини? Можна, для того щоб убити у Вас навряд чи вистачить енергії, але заподіяти шкоду зможете, тільки от дивитеся як би потім не довелося каятися за вчинене! Ми не даємо технік того, як заподіяти кому-небудь шкоду й не радимо Вам цим займатися! 6. Я християнин, чи грішно займатися магією й робити ляльку Вуду зокрема? Так грішно, християнство не визнає магію! Молитеся й Бог допоможе Вам, а про магію забудьте! 7. Я мусульманин, буддист, католик і т.п., це якось може вплинути, на успіх ритуалу? Ні як! Віросповідання тут ні при чому! 8. Чи можна зробити ляльку на себе? І що з нею потім робити? Зробити ляльку в подобу самому собі можна! Зверніть увагу на Заговор в обряді, у ньому говоритися: "Що з лялькою, те й з тобою" - отже, якщо змоделювати для ляльки певні обставини, то вони притягтися й до Вас! От приклад з коментарів одного користувача, що робити зі своєю лялькою (теж саме можна робити з ляльками на людей яким Ви бажаєте добра): Я зв'язала ляльку, приблизно 15 див, лялька персоніфікує мене, небагато плюнула, небагато додала волосся, посадила її в коробку, коробку засипала грошима не теперішніми, сама зробила. На голову одягла корону, начепила свої прикраси, які коли те носила, і що ви думаєте? У мене тепер свій бізнес, не давно купила новеньку лачетти, а до цього була безробітної, не могла нормальну роботу знайти, з копійки на копійку перебивалася. Так що люди робіть ляльки в благо, нехай вони вам допомагають у житті. 9. Як позбутися від ляльки Вуду? Як знищити ляльку Вуду, щоб не заподіяти людині шкоди? Щоб знищити ляльку Вуду, досить окропить її святою водою, присуджуючи:«Святою водою ляльку очищаю, тебе (ім'я) на волю відпускаю, немає більше її влади над тобою, і ім'я твоє тепер їй не дано. Амінь » Заговор повторюється тричі, після цього з лялькою можна робити що завгодно не заподіявши людині ніякої шкоди. 10. Коли подіють ті ритуали, які я роблю з лялькою Вуду й чи подіють взагалі? Час і сила дії будь-якого магічного ритуалу залежить у першу чергу від людини, що його проводив! А точніше від його енергетики й здатностей до магії! Тому відповістити на запитання: коли саме почне діяти ритуал? - Вам не зможе ні хто! Якщо в плині місяця ні яких результатів ні, значить усе пройшло впустую, ритуал не подіяв.

Загадкове і Таємниче:
У цій статті
Одним з найпоширеніших способів привороту, є приворот по фотографії самостійно. Такий приворот зробити досить просто. Однак потрібно
Практично кожний з нас має знайомі пари, шлюб яких не могли зрозуміти ні батьки ні кращі друзі. Найчастіше це непередбачуваність любо
Заговор щоб улюблений подзвонив – один з найменш важких і небезпечних прийомів любовної магії. Він не нав'язує «жертві» сильн
Приворот
Про магічні властивості

Заговори-Привороти